Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 13281 - 13300 Napsat příspěvek
Star Trek: Picard S2 trailer
No... tak snad to nebude takový průser jako třetí série Discovery. Očekávání nemám velká, ale hůl ještě nelámu... hlavně proto že Patrick Stewart je pořád cool, a návrat Q může být zajímavý. Jen mě překvapuje že se podle traileru budou zdá se držet hodně "při Zemi". I když asi lepší než ten úlet do dálek v D.
801928
[url=https://www.youtube.com/watch?v=xkEC1FIGqXQ]Star Trek: Picard S2 trailer[/url] No... tak snad to nebude takový průser jako třetí série Discovery. Očekávání nemám velká, ale hůl ještě nelámu... hlavně proto že Patrick Stewart je pořád cool, a návrat Q může být zajímavý. Jen mě překvapuje že se podle traileru budou zdá se držet hodně "při Zemi". I když asi lepší než ten úlet do dálek v D.
2 -1
reagují: Attikus
reagovat

Christopher Lloyd je Rick Sanchez

801830
https://www.youtube.com/watch?v=3q1D0p3EXUg
Christopher Lloyd je Rick Sanchez
2 -4
reagovat

Rick & Morty s05

Definitivně nej řada s epickým finále, ty 3 flashbackový minuty byly neskutečná onanie nad tím jak jsou tvůrci i seriál na výši. Já si letos budu dělat společnou seriálovou a filmovou top10 a tahle řada tam 100% bude. :+

Přijde mi jako by se většina áčkových filmových i seriálových tvůrců snažila být křečovitě epická, promyšlená a Harmon s Roilandem si s nima vytírají prdel ve všech ohledech vtipným a meta způsobem. 
801790
Definitivně nej řada s epickým finále, ty 3 flashbackový minuty byly neskutečná onanie nad tím jak jsou tvůrci i seriál na výši. Já si letos budu dělat společnou seriálovou a filmovou top10 a tahle řada tam 100% bude. *:+* Přijde mi jako by se většina áčkových filmových i seriálových tvůrců snažila být křečovitě epická, promyšlená a Harmon s Roilandem si s nima vytírají prdel ve všech ohledech vtipným a meta způsobem. 
Rick & Morty s05
6 -4
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Memphis
Tak jsem si to dnes pustil a na naší tvorbu je to fakt dobré :+
801575
Tak jsem si to dnes pustil a na naší tvorbu je to fakt dobré *:+*
801367
2 -1
reagovat
reaguje na: Memphis
Já si taky dal ty tři díly za sebou. Jsem rád, že to pokračuje v tom, že se Archer vrací do "starých kolejí". Jen jsem to čekal trochu lepší a zábavnější, co se týče vtipů a zápletek. Ale nikdo neříká, že další díly nebudou pecka.
801554
Já si taky dal ty tři díly za sebou. Jsem rád, že to pokračuje v tom, že se Archer vrací do "starých kolejí". Jen jsem to čekal trochu lepší a zábavnější, co se týče vtipů a zápletek. Ale nikdo neříká, že další díly nebudou pecka.
801543
1 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Dost se to povedlo, velmi zajímavé zakončení, které dává pár odpovědí. Další řady budou zajímavé, jak se s tímto vyrovnají.
801552
Dost se to povedlo, velmi zajímavé zakončení, které dává pár odpovědí. Další řady budou zajímavé, jak se s tímto vyrovnají.
801475
2 -1
reagovat
reaguje na: hroubek

Archer s12e01-03

A za mě teda hodně dobrý. Dal jsem všechny tři díly naráz a IMHO to pokračuje v trendu povedené 11. sezony.

Jsem hodně zvědavý, jak se rozloučí s Jessicou Walter, resp. jestli stihla namluvit celou sezonu.
801543
A za mě teda hodně dobrý. Dal jsem všechny tři díly naráz a IMHO to pokračuje v trendu povedené 11. sezony. Jsem hodně zvědavý, jak se [spoiler]rozloučí s Jessicou Walter, resp. jestli stihla namluvit celou sezonu.[/spoiler]
Archer s12e01-03
801381
1 -1
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Hodně si navnadil. Dám si to odpolko jen, co se vyspím. :+
801477
Hodně si navnadil. Dám si to odpolko jen, co se vyspím. *:+*
801475
2 -1
reagovat

Rick and Morty 5x09 a 5x10

Devátý díl byl boží, zábavný a jako vždy originální (nápad s portály v bitkách:+)
Ale kur.a...Desátý díl byl naprostá emoční jízda (Rickovo backstory!) s koncem, kdy jsem měl husinu snad všude. Musím si to dát hned znovu, abych všechno pochytil. Výborný vrchol - výborné řady a vlastně i celého seriálu. Klidně by to teď mohlo skončit a vůbec bych se nezlobil.
801475
Devátý díl byl boží, zábavný a jako vždy originální (nápad s portály v bitkách*:+*) Ale kur.a...Desátý díl byl naprostá emoční jízda ([spoiler]Rickovo backstory[/spoiler]!) s koncem, kdy jsem měl husinu snad všude. Musím si to dát hned znovu, abych všechno pochytil. Výborný vrchol - výborné řady a vlastně i celého seriálu. Klidně by to teď mohlo skončit a vůbec bych se nezlobil.
Rick and Morty 5x09 a 5x10
6 -2
reagují: hroubek, hroubek
reagovat

Mayor of Kingstown

link

tohle vypadá na hodně kvalitní kriminální drama se skvělým obsazením. V  Listopadu ...
801461
https://youtu.be/zhmIVF2dTbI tohle vypadá na hodně kvalitní kriminální drama se skvělým obsazením. V  Listopadu ...
Mayor of Kingstown
5 0
reagovat

Archer S12E01-03

Mám Archera rád, ale je vidět, že na začátku dvanácté řady trochu tápe. Není to špatné, jen tomu chybí zábavnější momenty jako měla minulá řada. Věřím, že se to rozjede. Zatím opatrných 7/10.
801381
Mám Archera rád, ale je vidět, že na začátku dvanácté řady trochu tápe. Není to špatné, jen tomu chybí zábavnější momenty jako měla minulá řada. Věřím, že se to rozjede. Zatím opatrných 7/10.
Archer S12E01-03
1 -1
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: Memphis
Jsem rád že to lidé chválí. Teraza Kopáčová předtím dělala výborný Metanol takže jistá očekávání jsem měl :)
801374
Jsem rád že to lidé chválí. Teraza Kopáčová předtím dělala výborný Metanol takže jistá očekávání jsem měl *:)*
801367
3 0
reagovat

Ochránce

Nedá mi to a musím něco napsat. Českou tvorbu nesleduju, jsem k ní dost kritický a nebaví mě vesměs ani chválené věci. Ale tohle se mi líbilo. Výborný scénář, dialogy nešustili papírem, herecky civilní... Fakt docela překvapení a divím se, že už tady o tom někdo jako Disk nebo Andy nepsali. Podíval jsem se na to úplnou náhodou a jsem skoro v pokušení koukat i na další díly.
801367
Nedá mi to a musím něco napsat. Českou tvorbu nesleduju, jsem k ní dost kritický a nebaví mě vesměs ani chválené věci. Ale tohle se mi líbilo. Výborný scénář, dialogy nešustili papírem, herecky civilní... Fakt docela překvapení a divím se, že už tady o tom někdo jako Disk nebo Andy nepsali. Podíval jsem se na to úplnou náhodou a jsem skoro v pokušení koukat i na další díly.
Ochránce
5 0
reagují: Vardant, pytlik
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Prišlo mi, že to malo fakt dobrú dobovú atmošku, ten barbarský dávnovek z toho pekne smrdel. A to, že tú latinčinu tak lámali, patrilo k tomu primitivizmu. :)
801336
Prišlo mi, že to malo fakt dobrú dobovú atmošku, ten barbarský dávnovek z toho pekne smrdel. A to, že tú latinčinu tak lámali, patrilo k tomu primitivizmu. :)
801274
3 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Jestli se nepletu, tak to docela chválil duro. ;)
801274
Jestli se nepletu, tak to docela chválil duro. *;)*
801267
1 -3
reagují: duro
reagovat

Romulus

Zkouším seriál, který má zjevně lepší premisu než Slovania. První díl má silnou atmosféru, ale překvapilo mě, že všichni mluví latinsky, přičemž jsem měl pocit, že herci a herečky jednotlivé repliky ze sebe po paměti dolují, takže to vůbec nezní přirozeně. Snad si na tenhle vůrčí přístup zvyknu, byť mě tady dost láká seriál dokoukat s českým dabingem. A to jsem člověk, který měl latinu na gymnáziu.
801267
Zkouším seriál, který má zjevně lepší premisu než Slovania. První díl má silnou atmosféru, ale překvapilo mě, že všichni mluví latinsky, přičemž jsem měl pocit, že herci a herečky jednotlivé repliky ze sebe po paměti dolují, takže to vůbec nezní přirozeně. Snad si na tenhle vůrčí přístup zvyknu, byť mě tady dost láká seriál dokoukat s českým dabingem. A to jsem člověk, který měl latinu na gymnáziu.
Romulus
2 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat

What we do in the shadows s03

Změna prostředí tomu prospěla. Druhá řada byla fajn, ale trošku to upadalo a teď je to zase výborné.
A to mi původně ten nápad na seriál přišel zbytečný a myslel jsem si, že to bude natahováne i na deset dílů jedné řady. Ústřední pětice to ale fakt táhne a těch zábavných nápadů (navíc teď si můžou chytře hrát s místnosti s artefakty) je tam pořád dost.
801258
Změna prostředí tomu prospěla. Druhá řada byla fajn, ale trošku to upadalo a teď je to zase výborné. A to mi původně ten nápad na seriál přišel zbytečný a myslel jsem si, že to bude natahováne i na deset dílů jedné řady. Ústřední pětice to ale fakt táhne a těch zábavných nápadů (navíc teď si můžou chytře hrát s místnosti s artefakty) je tam pořád dost.
What we do in the shadows s03
2 -1
reagovat

What we do in the shadows s03

Ani som nevedel, ako mi to chýbalo, stále výborná zábava. (hbo go)
801189
Ani som nevedel, ako mi to chýbalo, stále výborná zábava. (hbo go)
What we do in the shadows s03
5 -1
reagovat
Konečně došlo na hraného Ricka!!
Kraťas bych si klidně dal:+ (i ten Morty by normálně šel)
801153
[url=https://m.youtube.com/watch?v=3b83GFJoHqM]Konečně došlo na hraného Ricka!! [/url]Kraťas bych si klidně dal*:+* (i ten Morty by normálně šel)
5 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
Asi už se zas tak moc netěším, ale zvědavej sem pořád...
801149
Asi už se zas tak moc netěším, ale zvědavej sem pořád...
801145
1 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se