Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 13261 - 13280 Napsat příspěvek

Emmy 2021

Tak zdá sa že Queen ´s Gambit ťažko valcoval, ale opäť nezklamal Crown a aj pre WandaVision a Mandalorian som rád za nejaké tie sošky :)
802378
Tak zdá sa že Queen ´s Gambit ťažko valcoval, ale opäť nezklamal Crown a aj pre WandaVision a Mandalorian som rád za nejaké tie sošky *:)*
Emmy 2021
6 0
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
Dik
802286
Dik
802285
1 0
reagovat

Modern Love (2. série)

Pokud to snad někdo, koho by to mohlo zajímat, nezaznamenal, vyšla druhá várka amazoních Bakalářů o lásce v jejích nejrůznějších podobách. 

Zatím jsem viděl jen první díl, který točil sám showrunner Carney, místo New Yorku jsme někde v Irsku (což mi nakonec, jak jsem na NYC vysazený, překvapivě vůbec nevadilo) a je to moc fajn - citlivější povahy (vy víte, kdo jste;))  buďtež varováni, že můžete i slzu uronit...
802285
Pokud to snad někdo, koho by to mohlo zajímat, nezaznamenal, vyšla druhá várka amazoních Bakalářů o lásce v jejích nejrůznějších podobách.  Zatím jsem viděl jen první díl, který točil sám showrunner Carney, místo New Yorku jsme někde v Irsku (což mi nakonec, jak jsem na NYC vysazený, překvapivě vůbec nevadilo) a je to moc fajn - citlivější povahy (vy víte, kdo jste*;)*)  buďtež varováni, že můžete i slzu uronit...
Modern Love (2. série)
4 -1
reagují: AndyKaufman, TedGeorge
reagovat

Ted Lasso S02E08

Ten konec je skvělý. Hodně dojemný a upřímný. :+
802274
Ten konec je skvělý. Hodně dojemný a upřímný. *:+*
Ted Lasso S02E08
1 -4
reagovat
reaguje na: dreamy
jenže ty romantický linky mě tam strašně moc baví a i ta nová je super 
Roy je samozřejmě nejvíc badass romantik od dob Heatha Ledgera v 10 důvodů proč tě nenávidím 8)8)8)8)8)8):D
Oi! 
802250
jenže ty romantický linky mě tam strašně moc baví a i ta nová je super  Roy je samozřejmě nejvíc badass romantik od dob Heatha Ledgera v 10 důvodů proč tě nenávidím *8)**8)**8)**8)**8)**8)**:D* Oi! 
802245
1 -3
reagovat
reaguje na: dreamy
Spoiler vole :-
802249
Spoiler vole *:-*
802245
4 -1
reagovat

Ted Lasso

ja nwm no.. ta druhá sérka má dokonalé momenty jako Roy everyfucking where (ten jeho comeback k týmu zatím jasnej vrchol)

Ale třeba linka šéfová a mladej čutálista je vyloženě vata alá ordinace/slunecna.. Toho bych prosil co nejmíň 
802245
ja nwm no.. ta druhá sérka má dokonalé momenty jako Roy everyfucking where (ten jeho comeback k týmu zatím jasnej vrchol) Ale třeba linka[spoiler] šéfová a mladej čutálista[/spoiler] je vyloženě vata alá ordinace/slunecna.. Toho bych prosil co nejmíň 
Ted Lasso
5 -7
reagují: RainMakeR, Kostěj
reagovat
reaguje na: DarkSith
Ja jedu ty novinky k 9/11 od konce srpna ve velkem, ale spis bych doporucil 9/11: One Day in America od NatGeo, to je jasne 10/10 zalezitost. Tomu netflixovskemu bych hodil 7/10 plus jsem teda po tom vsem se po dvou letech vratil k The Looming Tower a slusne, tez mezi tou sedmickou/osmickou. Top je take 9/11: Inside the President's War Room od Apple (vlastne adaptuje ten clanek z Politico), ktery sice patri mezi filmy, ale kdyz je to tematicky stejne a dal bych 10/10, tak doporucim tady. :)
802230
Ja jedu ty novinky k 9/11 od konce srpna ve velkem, ale spis bych doporucil 9/11: One Day in America od NatGeo, to je jasne 10/10 zalezitost. Tomu netflixovskemu bych hodil 7/10 plus jsem teda po tom vsem se po dvou letech vratil k The Looming Tower a slusne, tez mezi tou sedmickou/osmickou. Top je take 9/11: Inside the President's War Room od Apple (vlastne adaptuje ten clanek z Politico), ktery sice patri mezi filmy, ale kdyz je to tematicky stejne a dal bych 10/10, tak doporucim tady. :)
802214
3 -1
reagovat

Zlomové okamžiky: 11. září a válka proti terorismu

Na Netflixu je nyní ke zhlédnutí pětidílný dokument o 11. září a válce proti terorismu. Musím říct, že se jedná o velmi zdařilí dokument, který se zabývá i okolnostmi vzniku Tálibánu a vzestupem islámského terorismu. Jeho sledování je občas opravdu depresivní záležitost. Autoři se nebojí ani kritiky války v Iráku a všech Amerických prezidentů po roce 2001. Osobně mohu tento dokument doporučit každému, kdo si chce tyto události připomenout a dozvědět se další zajímavé podrobnosti o těchto událostech. 
Moje hodnocení: 8/10
802214
Na Netflixu je nyní ke zhlédnutí pětidílný dokument o 11. září a válce proti terorismu. Musím říct, že se jedná o velmi zdařilí dokument, který se zabývá i okolnostmi vzniku Tálibánu a vzestupem islámského terorismu. Jeho sledování je občas opravdu depresivní záležitost. Autoři se nebojí ani kritiky války v Iráku a všech Amerických prezidentů po roce 2001. Osobně mohu tento dokument doporučit každému, kdo si chce tyto události připomenout a dozvědět se další zajímavé podrobnosti o těchto událostech.  Moje hodnocení: 8/10
Zlomové okamžiky: 11. září a válka proti terorismu
10 -1
reagují: The Joker
reagovat
Už jsem se také lekl. Epizod má být 12.
802191
Už jsem se také lekl. Epizod má být 12.
4 -1
reagovat
Není finále až 8.10.?
802189
Není finále až 8.10.?
5 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Neser, neklikam, uvidim az zejtra
802167
Neser, neklikam, uvidim az zejtra
802166
1 -2
reagovat

Ted Lasso finále 2. řady

epickej konec!!! 
Antonín Dvořák a jeho No9 bude teď hodně v kurzu na yt
802166
epickej konec!!!  [spoiler]Antonín Dvořák a jeho No9 bude teď hodně v kurzu na yt[/spoiler]
Ted Lasso finále 2. řady
1 -7
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Rok čakať, tak to po tom závere tretej série to by som sa asi zbláznil. :D
802108
Rok čakať, tak to po tom závere tretej série to by som sa asi zbláznil. *:D*
802106
2 -1
reagovat
reaguje na: slord
Ti zavidim, ze tedka budes cekat uz vlastne jenom chvilku :D

My už čekáme tuším přes rok
802106
Ti zavidim, ze tedka budes cekat uz vlastne jenom chvilku :D My už čekáme tuším přes rok
802070
2 -1
reagují: slord
reagovat

Yellowstone

Konečne som sa k tomu dostal a dopozeral som to, a musím povedať, že o veľa som prichádzal. Sheridan za toto ti odpustím aj tú blbosť s Angelinou, skvelo napísané postavy, herecké výkony od všetkých sú veľmi kvalitné a atmosféru to má ako vínko. Po tom cliffhangeri sa na tú štvrtú sérku nemôžem dočkať a hádam si tú kvalitu udrží až do konca.:+:)
802070
Konečne som sa k tomu dostal a dopozeral som to, a musím povedať, že o veľa som prichádzal. Sheridan za toto ti odpustím aj tú blbosť s Angelinou, skvelo napísané postavy, herecké výkony od všetkých sú veľmi kvalitné a atmosféru to má ako vínko. Po tom cliffhangeri sa na tú štvrtú sérku nemôžem dočkať a hádam si tú kvalitu udrží až do konca.*:+**:)*
Yellowstone
6 -1
reagují: TedGeorge
reagovat

Community CZ/SK forum?

Ahoj, rychlá otázka, existuje nějaká CZ/SK Community skupina/forum/study group? :D
802022
Ahoj, rychlá otázka, existuje nějaká CZ/SK Community skupina/forum/study group? :D
Community CZ/SK forum?
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Já se trochu bojím, že vrchol přišel teď a dalších plánovaných 50! epizod na to adekvátně nenaváže. Scénář šesté řady je prý dokončený a už se pracuje na sedmé.
802005
Já se trochu bojím, že vrchol přišel teď a dalších plánovaných 50! epizod na to adekvátně nenaváže. Scénář šesté řady je prý dokončený a už se pracuje na sedmé.
801790
2 -1
reagovat
reaguje na: Attikus
Jo, na First Contact to zjevně hodně navazuje/odkazuje. Funnily enough, zrovna předevčírem jsem si ho dával znovu.
801938
Jo, na First Contact to zjevně hodně navazuje/odkazuje. Funnily enough, zrovna předevčírem jsem si ho dával znovu.
801932
3 0
reagovat
reaguje na: HAL
Skôr sa mi zdá, že sa to zas bude točiť okolo Borgov a "Prvého kontaktu", z čoho mám zmiešané pocity, chcel by som skôr niečo nové, ale zas Borgovia nie sú úplne márna téma, leaky resp. špekulácie ohľadom deja vyzerajú byť pravdivé
801932
Skôr sa mi zdá, že sa to zas bude točiť okolo Borgov a "Prvého kontaktu", z čoho mám zmiešané pocity, chcel by som skôr niečo nové, ale zas Borgovia nie sú úplne márna téma, leaky resp. špekulácie ohľadom deja vyzerajú byť pravdivé
801928
1 -1
reagují: HAL
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se