Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 13241 - 13260 Napsat příspěvek
B99 S08E04-07

Je to dobré, ale není to výborné jako minulé řady. A dost mě to sere. Těch vynikajících momentů je tam fakt méně. Je vidět, že se změnil celkový pohled na policii v amerických seriálech. Přesto věřím, že závěrečné díly budou top a slzička ukápne. 

What If...? S01E06

Jeden z nejslabších dílů. Není špatný, jen prostě nepřinese nic moc nového. Prakticky se hlavní záporák chová skoro stejně jako se choval ve filmu, jen není tolik sympatický. 7/10

American Crime Story S03E01

Tohle nebude snadná podívaná pro evropské diváky. Minulé řady byly více přístupnější pro diváky po celém světě (celebrita obviněná z vraždy, vražda módní ikony). Tak zde máme velký politický skandál. Chybí zde zaháčkování, že půjde o něco velkého a zásadního(a přitom ve skutečnosti to bylo dost zásadní). Více, než cokoliv jiného to připomíná slabší verzi z House of Cards. Nicméně věřím, že se to v další dílech rozjede až se na scéně objeví Clive Owen. 6,5-7/10
802768
[b]B99 S08E04-07[/b] Je to dobré, ale není to výborné jako minulé řady. A dost mě to sere. Těch vynikajících momentů je tam fakt méně. Je vidět, že se změnil celkový pohled na policii v amerických seriálech. Přesto věřím, že závěrečné díly budou top a slzička ukápne.  [b]What If...? S01E06[/b] Jeden z nejslabších dílů. Není špatný, jen prostě nepřinese nic moc nového. Prakticky se hlavní záporák chová skoro stejně jako se choval ve filmu, jen není tolik sympatický. [b]7/10[/b] [b]American Crime Story S03E01 [/b]Tohle nebude snadná podívaná pro evropské diváky. Minulé řady byly více přístupnější pro diváky po celém světě (celebrita obviněná z vraždy, vražda módní ikony). Tak zde máme velký politický skandál. Chybí zde zaháčkování, že půjde o něco velkého a zásadního(a přitom ve skutečnosti to bylo dost zásadní). Více, než cokoliv jiného to připomíná slabší verzi z House of Cards. Nicméně věřím, že se to v další dílech rozjede až se na scéně objeví Clive Owen. [b]6,5-7/10[/b]
2 -2
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
To je mi jasné, já se těším i na druhou řadu. Už jsem čekal slabší díl s Anne Hathaway a to mne právě posadilo na prdel. :o
802716
To je mi jasné, já se těším i na druhou řadu. Už jsem čekal slabší díl s Anne Hathaway a to mne právě posadilo na prdel. *:o*
802710
1 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Rádo se stalo. Jen opatrně, jsou tam logicky i o poznání slabší díly (mluvím teď také o první sérii - z druhé jsem zatím viděl dva (první super, druhý fajn)).
802710
Rádo se stalo. Jen opatrně, jsou tam logicky i o poznání slabší díly (mluvím teď také o první sérii - z druhé jsem zatím viděl dva (první super, druhý fajn)).
802707
3 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Koukas na prvni serii? Jo, je vyborna.
802708
Koukas na prvni serii? Jo, je vyborna.
802707
2 -1
reagovat
reaguje na: SeldomSeen

Modern Love

Moc ti děkuji za doporučení :+ Vždycky jsem přes to na Amazonu jenom scrolloval. A to je tak strašně moc kvalitní. Jsme v tom 3 díly a nevím co bych chválil dřív. Naprosto v klidu se to může měřit s romantickými či povídkovými filmovými klasikami. 
802707
Moc ti děkuji za doporučení *:+* Vždycky jsem přes to na Amazonu jenom scrolloval. A to je tak strašně moc kvalitní. Jsme v tom 3 díly a nevím co bych chválil dřív. Naprosto v klidu se to může měřit s romantickými či povídkovými filmovými klasikami. 
Modern Love
802285
2 -2
reagují: SeldomSeen, TedGeorge
reagovat

What If

První slabý díl. Z výborného zaporaka udělali strašnou shit motivaci. :-
802687
První slabý díl. Z výborného zaporaka udělali strašnou shit motivaci. *:-*
What If
3 -1
reagovat

Ted Lasso

Je mi nevýslovne sympatická tá psychologička. Skvelá postava.

Plus teda som nadšený tým vážnejším smerovaním, strašne dobre funguje, keď sme si postavy (všetky) obľúbili cez tie humory a ľahšie témy... a teraz sa to začína sypať.

Dokonca aj tá romanca ma baví.
802627
Je mi nevýslovne sympatická tá psychologička. Skvelá postava. Plus teda som nadšený tým vážnejším smerovaním, strašne dobre funguje, keď sme si postavy (všetky) obľúbili cez tie humory a ľahšie témy... a teraz sa to začína sypať. Dokonca aj tá romanca ma baví.
Ted Lasso
13 -4
reagovat
Bill Lawrence je král! 
802597
Bill Lawrence je král! 
2 -2
reagovat
reaguje na: RainMakeR
jj, tak v techto pripadech bejvaji dalsi serie pokazdy, kdyz to posbira takove mnozstvi emmy a kritici to milujou. Nehlede na to, ze sledovanost prej vysoka taky :)
802571
jj, tak v techto pripadech bejvaji dalsi serie pokazdy, kdyz to posbira takove mnozstvi emmy a kritici to milujou. Nehlede na to, ze sledovanost prej vysoka taky :)
802570
4 -2
reagovat

Ted Lasso S3

Sudeikis bude inkasovat 1 mega za epizodu 8):+
tzn, že bude 3. série :D8):+
802570
Sudeikis bude inkasovat 1 mega za epizodu *8)**:+* tzn, že bude 3. série *:D**8)**:+*
Ted Lasso S3
3 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Disketa1
Ano, o tom přesně mluvím. 
802550
Ano, o tom přesně mluvím. 
802549
2 0
reagovat
reaguje na: the dark knight
Neviděl jsem to, ale u původních Scén z manželského života hrál velkou roli fakt, že Liv Ullmann několik let žila s Ingmarem Bergmanem ve společném vztahu, takže tam šlo o skutečné scény z manželského života.
802549
Neviděl jsem to, ale u původních Scén z manželského života hrál velkou roli fakt, že Liv Ullmann několik let žila s Ingmarem Bergmanem ve společném vztahu, takže tam šlo o skutečné scény z manželského života.
802544
4 -1
reagují: the dark knight
reagovat

Scény z manželského života E01

Velmi dobré, profesionálně napsané a zalité západy slunce, ale Bergmanův stín je tak velký, že je skoro nemožné z něj uniknout. To, co u maestra bylo skutečně drásavé, jsou tady jenom špičkoví herci, kteří hrají naplno. Ani na chvíli jsem nevěřil, že jsou to opravdoví lidé, což ještě umocňuje ta pocta Bergmanovi na začátku, kde herci přichází na scénu - u Ingmara to funguje jako zdůraznění toho, že jde o nějaké univerzální lidské zkušenosti, tady to působí jako že partička milionářů sjela ze svých zámků hrát divadýlko.
802544
Velmi dobré, profesionálně napsané a zalité západy slunce, ale Bergmanův stín je tak velký, že je skoro nemožné z něj uniknout. To, co u maestra bylo skutečně drásavé, jsou tady jenom špičkoví herci, kteří hrají naplno. Ani na chvíli jsem nevěřil, že jsou to opravdoví lidé, což ještě umocňuje ta pocta Bergmanovi na začátku, kde herci přichází na scénu - u Ingmara to funguje jako zdůraznění toho, že jde o nějaké univerzální lidské zkušenosti, tady to působí jako že partička milionářů sjela ze svých zámků hrát divadýlko.
Scény z manželského života E01
4 -1
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Snad se toho nějaký Netflix chytí, tohle bych obrecel jako máloco....chokity pok :(
802488
Snad se toho nějaký Netflix chytí, tohle bych obrecel jako máloco....chokity pok *:(*
802478
1 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Není, poslední série skončila dost velkým cliffhangerem. Ale zase ne že by ty série někam částečně uzavřené nebyly, a je to docela zábava. 
802480
Není, poslední série skončila dost velkým cliffhangerem. Ale zase ne že by ty série někam částečně uzavřené nebyly, a je to docela zábava. 
802478
1 -1
reagovat
Prosím, je Final Space ukončeny? Nechce se mi naskakovat na seriál, který není uzavřený...
802478
Prosím, je Final Space ukončeny? Nechce se mi naskakovat na seriál, který není uzavřený...
2 0
reagují: AndyKaufman, HAL
reagovat
Třetí série Succession už 17. října. :+
802460
Třetí série Succession už 17. října. *:+*
4 0
reagovat
reaguje na: HellblazerZabud
Hodně super. :D8):+
802443
Hodně super. *:D**8)**:+*
802439
2 0
reagovat

Marvel Studios' Hawkeye | Official Trailer

Strasne mi to pripomina comicsy ked ich pisal Fraction, co je asi najlepsi Hawkeye ale ten vianocny setting mi nesedi. Trailer
802439
Strasne mi to pripomina comicsy ked ich pisal Fraction, co je asi najlepsi Hawkeye ale ten vianocny setting mi nesedi. [url=https://www.youtube.com/watch?v=1dRqId2KNr4]Trailer[/url]
Marvel Studios' Hawkeye | Official Trailer
6 -1
reagují: RainMakeR
reagovat
Warrior s Hardym dostane seriál, má to být spíš volná adaptace než ze stejného světa. Docela se těším, Kingdom je málo :-) 
802408
Warrior s Hardym dostane seriál, má to být spíš volná adaptace než ze stejného světa. Docela se těším, Kingdom je málo :-) 
3 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se