Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 13221 - 13240 Napsat příspěvek

The Lost Symbol

Už ste skúsili seriálového Langdona? Ťažko zatiaľ hodnotiť, ale mne tam dosť vadí prejav hlavného predstaviteľa, príde mi, že horší casting som tento rok nevidel.
803009
Už ste skúsili seriálového Langdona? Ťažko zatiaľ hodnotiť, ale mne tam dosť vadí prejav hlavného predstaviteľa, príde mi, že horší casting som tento rok nevidel.
The Lost Symbol
4 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
hmm a proto mám -7 lajků u svýho adorujícího příspěvků.
šlendryán :D
802998
hmm a proto mám -7 lajků u svýho adorujícího příspěvků. šlendryán *:D*
802996
1 -7
reagovat

Ted Lasso s02e09

Jeden z top letošních seriálových dílů vůbec. :+

Tvůrci slušně ukázali svaly.
802996
Jeden z top letošních seriálových dílů vůbec. *:+* Tvůrci slušně ukázali svaly.
Ted Lasso s02e09
7 -8
reagují: RainMakeR
reagovat

Untold

Na Netflixe. Časť Crime & Penalties. Pozrite si to. 
802994
Na Netflixe. Časť Crime & Penalties. Pozrite si to. 
Untold
2 -1
reagovat

B99

One last heist. Parádne finále! :+
802945
One last heist. Parádne finále! *:+*
B99
1 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Já si myslím, že ta třetí řada bude dobrá, jen se prostě dostat do příběhu. Problém je, že první díl je takový šedivý, chladný a trochu nudný.
802940
Já si myslím, že ta třetí řada bude dobrá, jen se prostě dostat do příběhu. Problém je, že první díl je takový šedivý, chladný a trochu nudný.
802822
1 -1
reagovat
Na Netflix přibyla třetí řada Final Space a celý seriál The Fall.
802932
Na Netflix přibyla třetí řada Final Space a celý seriál The Fall.
2 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
Šestá je fakt slabá, ať už jde o ztrátu Chrise a Ann nebo málo Andyho, který je navíc ze začátku, jak zhubl extrémně na Star Lorda, míň vtipný.

Navíc je natočená jaksi jinak, lepší kamery atd a to mi nějak ubírá na té autentičnosti dokumentu...
Ale jsou tam i dobré díly, to zase jo.
802926
Šestá je fakt slabá, ať už jde o [spoiler]ztrátu Chrise a Ann nebo málo Andyho, který je navíc ze začátku, jak zhubl extrémně na Star Lorda, míň vtipný. [/spoiler]Navíc je natočená jaksi jinak, lepší kamery atd a to mi nějak ubírá na té autentičnosti dokumentu... Ale jsou tam i dobré díly, to zase jo.
802921
2 -1
reagovat
Kazda serka P&R (okrem prvej) je lepsia ako 99,99% sucasnej produkcie, dajte si facky.:))
802921
Kazda serka P&R (okrem prvej) je lepsia ako 99,99% sucasnej produkcie, dajte si facky.*:))*
7 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Spazz
Mě to v 6. řadě taky ztratilo a 7. jsem pořád ještě nedokázal dokoukat. Ale jinak opravdu skvělé :+
802919
Mě to v 6. řadě taky ztratilo a 7. jsem pořád ještě nedokázal dokoukat. Ale jinak opravdu skvělé *:+*
802918
2 -1
reagovat
Poslední dvě řady Parks And Rec jsou naprostá zrůdnost, ale ten seriál je jinak opravdu geniální.:+
802918
Poslední dvě řady Parks And Rec jsou naprostá zrůdnost, ale ten seriál je jinak opravdu geniální.*:+*
1 -2
reagují: pytlik
reagovat
reaguje na: verbst
Jsem v šesté a trochu to pro mě trochu ztratilo dech, ale třetí a čtvrtá je úplně dokonalá:+
802907
Jsem v šesté a trochu to pro mě trochu ztratilo dech, ale třetí a čtvrtá je úplně dokonalá*:+*
802893
1 -1
reagovat

Parks and Recreation

Vyskočilo to na mě na Amazonu hned po dokončení Office a opět jsem naskočil zpátky.
Já to prostě miluju. Mám to radši než The Office, ale to bude asi tím, že jsem to viděl dřív. Vždycky se semka rád vracím a spolu se scrubs jsou to pro mě nejemotivnější věci s nejlíp napsanejma postavama a jejich vývojem přes všechny ty roky.
Tady prostě není hluchej díl, všechno to ubíhá tak nějak plynule, normálně a přitom tak strašně ztřeštěně...
Jo, top ten.
Top five.
Top 3.

A to jsem zatím na začátku třetí řady.
802893
Vyskočilo to na mě na Amazonu hned po dokončení Office a opět jsem naskočil zpátky. Já to prostě miluju. Mám to radši než The Office, ale to bude asi tím, že jsem to viděl dřív. Vždycky se semka rád vracím a spolu se scrubs jsou to pro mě nejemotivnější věci s nejlíp napsanejma postavama a jejich vývojem přes všechny ty roky. Tady prostě není hluchej díl, všechno to ubíhá tak nějak plynule, normálně a přitom tak strašně ztřeštěně... Jo, top ten. Top five. Top 3. A to jsem zatím na začátku třetí řady.
Parks and Recreation
3 -3
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Ted Lasso 2x9

tohle budete milovat. Absolutní vrchol. To snad ani není možný s čím tvůrci přišli!! Jo dneska bude dlouhej mejdan 8):)):D:+
802867
tohle budete milovat. Absolutní vrchol. To snad ani není možný s čím tvůrci přišli!! Jo dneska bude dlouhej mejdan *8)**:))**:D**:+*
Ted Lasso 2x9
5 -8
reagovat
reaguje na: hroubek
Za mě teda velký natěšení. Tu druhou "řadu" jsem nedokoukal, protože to prostě nešlo.
Tohle je mi rozhodně bližší. 

Ale vždycky, když vidím Clintona, tak si vzpomenu na Craiga link a prostě nemůžu dál :D

Ale B99 teda zamrzí. 
802822
Za mě teda velký natěšení. Tu druhou "řadu" jsem nedokoukal, protože to prostě nešlo. Tohle je mi rozhodně bližší.  Ale vždycky, když vidím Clintona, tak si vzpomenu na Craiga https://youtu.be/BQ1qCwU1S9I a prostě nemůžu dál *:D* Ale B99 teda zamrzí. 
802768
2 -2
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
nezmůžu se než na : Jupííí :):+
802791
nezmůžu se než na : Jupííí *:)**:+*
802788
2 -1
reagovat
Užijte si zítra třetí řadu Sex Education, já na ni budu mít čas až tak ve středu:(
802788
Užijte si zítra třetí řadu Sex Education, já na ni budu mít čas až tak ve středu*:(*
2 -1
reagují: Carlito
reagovat
reaguje na: Memphis
Ha, tak to jsem přehlídl, pardon. :D
802787
Ha, tak to jsem přehlídl, pardon. *:D*
802783
4 0
reagovat
reaguje na: the dark knight
Nikdo? :D link
802783
Nikdo? *:D* https://www.moviezone.cz/forum/serialy#comment_801367
802782
4 0
reagují: the dark knight
reagovat

Ochránce

Ještě to tu nikdo nezmiňoval, ale určitě stojí za pozornost. První díl byl ještě místy klopýtavý, má to sklony k přehnané didaktičnosti a Plesl jako ministerský Nick Fury působí trochu srandovně, ale ten koncept (každý díl jeden skutečný případ z českého školství) je dostatečně nosný, má to velký přesah a Lukáš Vaculík hraje výrazně lépe než se Sagvanem. Druhý díl o vraždě vychovatelky v pasťáku byl už regulérně výborný. Mezi dramatickou tvorbou ČT rozhodně jedna z těch lepších věcí, je to ostatně od producenta Dukly, Metanolu a Mostu. 
802782
Ještě to tu nikdo nezmiňoval, ale určitě stojí za pozornost. První díl byl ještě místy klopýtavý, má to sklony k přehnané didaktičnosti a Plesl jako ministerský Nick Fury působí trochu srandovně, ale ten koncept (každý díl jeden skutečný případ z českého školství) je dostatečně nosný, má to velký přesah a Lukáš Vaculík hraje výrazně lépe než se Sagvanem. Druhý díl o vraždě vychovatelky v pasťáku byl už regulérně výborný. Mezi dramatickou tvorbou ČT rozhodně jedna z těch lepších věcí, je to ostatně od producenta Dukly, Metanolu a Mostu. 
Ochránce
4 0
reagují: Memphis
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se