Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 12941 - 12960 Napsat příspěvek
Britská verze tne mnohem víc do živýho. Američani nakonec udělali z šéfa roztomilou, milování hodnou postavičku s komplexem méněcennosti. Gervaisův  šéf je pravej opak, je to nebezpečná zrůda, která si myslí, že je roztomilá a milování hodná. Ricky je génius. Carrell je... sympaťák.
806833
Britská verze tne mnohem víc do živýho. Američani nakonec udělali z šéfa roztomilou, milování hodnou postavičku s komplexem méněcennosti. Gervaisův  šéf je pravej opak, je to nebezpečná zrůda, která si myslí, že je roztomilá a milování hodná. Ricky je génius. Carrell je... sympaťák.
7 -2
reagovat
Jsem v pátý řadě a ano, je to skvělý. Britská verze byla cajk, ale americká jede jinou ligu, Carrell je naprosto skvělej a chemie mezi Pam a Jimem je krásně přirozená, že si ani nepamatuju, kdy naposled jsem v televizi viděl lepší. 
806823
Jsem v pátý řadě a ano, je to skvělý. Britská verze byla cajk, ale americká jede jinou ligu, Carrell je naprosto skvělej a chemie mezi Pam a Jimem je krásně přirozená, že si ani nepamatuju, kdy naposled jsem v televizi viděl lepší. 
6 -2
reagovat

The Office S01

Sedlo mi to. Je to fajn zábava, u které se dost nasměji. Věřím, že další řady budou ještě lepší. Jinak Carrell hraje parádně - už dlouho mi nějaká postava nepila tolik krev jako on. Mít ho za šéfa tak ho zabiju. 7/10
806819
Sedlo mi to. Je to fajn zábava, u které se dost nasměji. Věřím, že další řady budou ještě lepší. Jinak Carrell hraje parádně - už dlouho mi nějaká postava nepila tolik krev jako on. Mít ho za šéfa tak ho zabiju. 7/10
The Office S01
5 0
reagovat
Začal som pozerať Office (áno ja viem, ale lepšie neskoro ako nikdy) a dám ruku do ohňa za to, že Tribore z Final Space je Dwight. Museli sa ním inšpirovať, to nemôže byť náhoda :D
806809
Začal som pozerať Office (áno ja viem, ale lepšie neskoro ako nikdy) a dám ruku do ohňa za to, že Tribore z Final Space je Dwight. Museli sa ním inšpirovať, to nemôže byť náhoda *:D*
6 0
reagovat
Dopesick - Zacalo to docela nadejne, ale treti a ctvrty dil se uz tahnou a strasne tomu chybi vyraznejsi audiovizual a nejspis i budget. Keaton to zveda, Poulter, Stuhlberg, Sarsgaard, ale formou je to proste nezazivne. 6/10.

Impeachment: ACS - Jak se prekonaji ty prvni 2-3 dily, tak se to rozjede moc hezky. Neni to sice OJ, ale i tak podstatne zlepseni po Versace. Urcite pomaha Clive Owen, i kdyz mne v te masce vic pripomina Milese Tellera nez Billa Clintona. :) Zatim lepsich 8/10.
806737
[b]Dopesick [/b]- Zacalo to docela nadejne, ale treti a ctvrty dil se uz tahnou a strasne tomu chybi vyraznejsi audiovizual a nejspis i budget. Keaton to zveda, Poulter, Stuhlberg, Sarsgaard, ale formou je to proste nezazivne. 6/10. [b]Impeachment: ACS[/b] - Jak se prekonaji ty prvni 2-3 dily, tak se to rozjede moc hezky. Neni to sice OJ, ale i tak podstatne zlepseni po Versace. Urcite pomaha Clive Owen, i kdyz mne v te masce vic pripomina Milese Tellera nez Billa Clintona. :) Zatim lepsich 8/10.
5 0
reagovat
reaguje na: earthworm
No a já když se zpětně dívám (ještě mi chybí dva poslední díly) Tak me to soudní drama a Bosch v akci v páté řadě bavilo fakt nejvíc. I když co do ucelenosti je fakt nejlepší čtvrtá řada.
Šestá mě bavila nejmíň a taky si z ni nejmíň pamatuju (musel jsem si krom Edgarove linky googlit, o co tam vlastně šlo)
806690
No a já když se zpětně dívám (ještě mi chybí dva poslední díly) Tak me to soudní drama a Bosch v akci v páté řadě bavilo fakt nejvíc. I když co do ucelenosti je fakt nejlepší čtvrtá řada. Šestá mě bavila nejmíň a taky si z ni nejmíň pamatuju (musel jsem si krom Edgarove linky googlit, o co tam vlastně šlo)
806677
4 -1
reagovat

Bosch S5

Tahle sérka mi nějak nesedla. Po tom co každá další řada byla lepší než předchozí, tak pětka byla tak roztříštěná, že bych ji zařadil klidně až za jedničku, která ještě ani nebyla správně "Boschovská". Možná za to částečně může předloha, ale přišlo mi že polovina linek existovala jen proto, aby měly všechny postavy co dělat nebo (asi?) jako setup do další série.

Nejvíc to podle mě zvedalo znovuotevření případu + právníci (se skvělým vyústěním ve scéně u soudu, u který jsem se musel smát nahlas), jinak lékárníci na to jak dlouhej měli setup, tak moc nikam nevedli (ačkoliv přestřelka v bytě byla fajn). Líbil se mi i dopad Harryho případů na jeho vztah s Maddie.

Zbytek taková časová výplň odnikud nikam. Crate & Barrel jsou týpci, ale jejich důchodový lamentace mě vůbec nezajímaly, bodycam zápletka nevedla nikam, zavírání Hollywood division a čachry se statistikama nikam nevedly. J. Edgar celou sérii chodil po LA aby se ukázalo že to bylo jen intro k dalšímu vyšetřování. Rozřezaný tělo co řešil na konci Pierce už ani nevím jestli nějak dopadlo, a to jsem na to koukal včera večer.

No, doufám že šestka zase trochu šlápne na plyn a že dosud nastavený linky budou mít nějakej payoff. Jinak by bylo docela smutný že po tak našlápnutý půlce seriálu by to bylo i dál takhle řídký.
806677
Tahle sérka mi nějak nesedla. Po tom co každá další řada byla lepší než předchozí, tak pětka byla tak roztříštěná, že bych ji zařadil klidně až za jedničku, která ještě ani nebyla správně "Boschovská". Možná za to částečně může předloha, ale přišlo mi že polovina linek existovala jen proto, aby měly všechny postavy co dělat nebo (asi?) jako setup do další série. Nejvíc to podle mě zvedalo znovuotevření případu + právníci ([spoiler]se skvělým vyústěním ve scéně u soudu, u který jsem se musel smát nahlas[/spoiler]), jinak lékárníci na to jak dlouhej měli setup, tak moc nikam nevedli ([spoiler]ačkoliv přestřelka v bytě byla fajn[/spoiler]). Líbil se mi i dopad Harryho případů na jeho vztah s Maddie. Zbytek taková časová výplň odnikud nikam. [spoiler]Crate & Barrel jsou týpci, ale jejich důchodový lamentace mě vůbec nezajímaly, bodycam zápletka nevedla nikam, zavírání Hollywood division a čachry se statistikama nikam nevedly. J. Edgar celou sérii chodil po LA aby se ukázalo že to bylo jen intro k dalšímu vyšetřování. Rozřezaný tělo co řešil na konci Pierce už ani nevím jestli nějak dopadlo, a to jsem na to koukal včera večer.[/spoiler] No, doufám že šestka zase trochu šlápne na plyn a že dosud nastavený linky budou mít nějakej payoff. Jinak by bylo docela smutný že po tak našlápnutý půlce seriálu by to bylo i dál takhle řídký.
Bosch S5
3 -2
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

AHS S10

To co tvůrci předvedou v posledních 5 dílech nemá obdoby. Tak hodně špatné to je. Kvalita šla extrémně dolů, nedává to smysl a herci hrají jako v ochotnickém divadle. Nekoukejte na to. 4/10
806658
To co tvůrci předvedou v posledních 5 dílech nemá obdoby. Tak hodně špatné to je. Kvalita šla extrémně dolů, nedává to smysl a herci hrají jako v ochotnickém divadle. Nekoukejte na to. 4/10
AHS S10
5 0
reagovat
reaguje na: hroubek
agree
806550
agree
806514
2 0
reagovat
reaguje na: departed
Z mé strany nejslabší série a je vidět, že chyběla knižní předloha, o kterou by se seriál mohl opřít.
806514
Z mé strany nejslabší série a je vidět, že chyběla knižní předloha, o kterou by se seriál mohl opřít.
806502
4 -1
reagují: zahron
reagovat

YOU - s03

Asi zatím nejlepší série. Nedokážu si vysvětlit, jak furt dokážeme sympatizovat s vraždícími psychopaty, ale scénáristé tady odvádějí ještě lepší práci, než předtím. 

Z některých scén se dokáže člověku solidně zvednout kufr. A totálně jsem se zamiloval do Victorie Pedretti.
806502
Asi zatím nejlepší série. Nedokážu si vysvětlit, jak furt dokážeme sympatizovat s vraždícími psychopaty, ale scénáristé tady odvádějí ještě lepší práci, než předtím.  Z některých scén se dokáže člověku solidně zvednout kufr. A totálně jsem se zamiloval do Victorie Pedretti.
YOU - s03
1 -5
reagují: hroubek
reagovat

YOU (S1-S3)

Co bylo v začátcích velice fresh pohled na sociopata, především díky dobře napsanému scénáři se z této sérii postupně začalo vytrácet to kouzlo. Přišlo to začátkem kdy postava Candace přišla zpátky do dějství a postupně se to úplně ztratilo tou velice neoriginální a celkově až podprůměrnou třetí sérií. Zvládl jsem to za týden, takže možná jsem toho trochu přesycený, ale v začal jsem přetáčet někdy za půlkou třetí série - některé scény mě fakt těžce nudili a nebavili.

Děj třetí série byl jako vycucaný z prstu, ačkoli - přiznávám se, že herecký výkon Victorie jsem si užil a totálně jsem jí to zbaštil i s navijákem. Chtěl jsem od postavy Love více, místo toho jsem dostal tuhle stupidní frašku a vynucený "i am the villain" ending. Mohlo to mít potenciál, ale děj se začal dělat už jen ze setrvačnosti - prostě DEXTER 2.0. Napište něco originálního !!!!!

Fandil jsem Love, další série mohla být klidně z jejího pohledu a když zohledním to, že Badgley neumí moc hrát, bylo by to velice důstojnější pokračování než tohle. Jenže na tohle scénáristi nemají koule ...
806440
Co bylo v začátcích velice fresh pohled na sociopata, především díky dobře napsanému scénáři se z této sérii postupně začalo vytrácet to kouzlo. Přišlo to začátkem kdy [spoiler]postava Candace přišla zpátky do dějství[/spoiler] a postupně se to úplně ztratilo tou velice neoriginální a celkově až podprůměrnou třetí sérií. Zvládl jsem to za týden, takže možná jsem toho trochu přesycený, ale v začal jsem přetáčet někdy za půlkou třetí série - některé scény mě fakt těžce nudili a nebavili. Děj třetí série byl jako vycucaný z prstu, ačkoli - přiznávám se, že herecký výkon Victorie jsem si užil a totálně jsem jí to zbaštil i s navijákem. Chtěl jsem od [spoiler]postavy Love více[/spoiler], místo toho jsem dostal tuhle stupidní frašku a vynucený [spoiler]"i am the villain"[/spoiler] ending. Mohlo to mít potenciál, ale děj se začal dělat už jen ze setrvačnosti - prostě DEXTER 2.0. Napište něco originálního !!!!! Fandil jsem[spoiler] Love, další série mohla být klidně z jejího pohledu[/spoiler] a když zohledním to, že Badgley neumí moc hrát, bylo by to velice důstojnější pokračování než tohle. Jenže na tohle scénáristi nemají koule ...
YOU (S1-S3)
0 -1
reagovat
reaguje na: RainMakeR
První díl byl, tak 50/50. Druhý byl o dost lepší.
806378
První díl byl, tak 50/50. Druhý byl o dost lepší.
806295
1 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
Koukni. Litovat nebudeš. A to neříkám jako nějakej ortodoxní old school fanda, kterej to viděl poprvé loni :D
806370
Koukni. Litovat nebudeš. A to neříkám jako nějakej ortodoxní old school fanda, kterej to viděl poprvé loni *:D*
806292
2 0
reagovat

Lajna 3. série

rozjezd stylovej. Hejt na čoboly velkej, ale je to furt dost vtipný a Langoš je prostě boží !!!3. díl bude epic :D:D:D:D
806295
rozjezd stylovej. Hejt na čoboly velkej, ale je to furt dost vtipný a Langoš je prostě boží !!!3. díl bude epic *:D**:D**:D**:D*
Lajna 3. série
1 -2
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
The Office na Netflixu?? Že bych se na to konečně koukl. 
806292
The Office na Netflixu?? Že bych se na to konečně koukl. 
806290
2 -1
reagují: verbst
reagovat
Jinak kdo by měl zájem, tak od zítra je na Netflixu k mání původní Cowboy Bebop a od soboty The Office.
806290
Jinak kdo by měl zájem, tak od zítra je na Netflixu k mání původní Cowboy Bebop a od soboty The Office.
11 -2
reagují: hroubek
reagovat

You S03

Popravdě jsem to čekal o trochu lepší, zvláště po konci druhé řády. Můj největší problém s touto řadu bude, že minimálně 50% věcí, co se v seriálu stane, tak působí vychtěně. Je mi jasné, že se musela vytvořit nějaká zápletka nebo konflikt, ale to jakým způsobem se to děje je hodně laxní. Z mého pohledu nefungují některé rozhodnutí, které postavy činí, hodně nesympatický mi byl herec, co hraje Thea a i samotná postava, a v neposlední řadě mě mrzí jako moc je to místy hloupé a nelogické. V tom městě mají nejhorší policii na světě. Nicméně pořád to má dobrou atmosféru, fajn herce a jisté GP kouzlo. V další řadě by to, ale chtělo přidat a být kvalitnějším seriálem. 6,5/10
806243
Popravdě jsem to čekal o trochu lepší, zvláště po konci druhé řády. Můj největší problém s touto řadu bude, že minimálně 50% věcí, co se v seriálu stane, tak působí vychtěně. Je mi jasné, že se musela vytvořit nějaká zápletka nebo konflikt, ale to jakým způsobem se to děje je hodně laxní. Z mého pohledu nefungují některé rozhodnutí, které postavy činí, hodně nesympatický mi byl herec, co hraje Thea a i samotná postava, a v neposlední řadě mě mrzí jako moc je to místy hloupé a nelogické. V tom městě mají nejhorší policii na světě. Nicméně pořád to má dobrou atmosféru, fajn herce a jisté GP kouzlo. V další řadě by to, ale chtělo přidat a být kvalitnějším seriálem. 6,5/10
You S03
2 -1
reagovat
806221
[url=https://m.youtube.com/watch?v=61bYZ9Y0Nrs]Ozark první část 4. řady [/url]21.1. 2022*:+*
4 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Kdybych neznal anime tak si říkám že nás čeká odlehčený seriál se zajímavou stylizací. Jenže anime znám (jedna z nejlepších věcí co jsem viděl) a o tento hraný výsledek se začínám obávat.
806173
Kdybych neznal anime tak si říkám že nás čeká odlehčený seriál se zajímavou stylizací. Jenže anime znám (jedna z nejlepších věcí co jsem viděl) a o tento hraný výsledek se začínám obávat.
806134
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se