Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 60841 - 60860 Napsat příspěvek
Ví někdo bližší info o seriálu The IT Crowd, kdy začne konečně druhá série (den nebo měsíc)?
476950
Ví někdo bližší info o seriálu The IT Crowd, kdy začne konečně druhá série (den nebo měsíc)?
0 0
reagovat

sonoluca

Zrovna teď na mě vyskočila trojka :) Vysílání přesunuli na čtvrtek.
476949
Zrovna teď na mě vyskočila trojka :) Vysílání přesunuli na čtvrtek.
sonoluca
0 0
reagovat
První díl je na cestě, už to asi nevydržim...
476948
První díl je na cestě, už to asi nevydržim...
0 0
reagovat

t_gon

Hráče určitě vybírali tak, aby tam vznikalo co nejvíc konfliktů a jiných divácky atraktivních situací. Ty dvě slabé holky jsou tam přesně kvůli tomu, aby brzdili tým a znemožnili jim vyhrát. Zbytek na ně bude nadávat, budou je chtít vyloučit, rozbrečí je atd.
Přesně to s během mě taky napadlo. Předehnou se a hned jim cenzurují výstřih a pak naráz záběr, jak vyběhnout a trička to skoro neudrží :)
476947
Hráče určitě vybírali tak, aby tam vznikalo co nejvíc konfliktů a jiných divácky atraktivních situací. Ty dvě slabé holky jsou tam přesně kvůli tomu, aby brzdili tým a znemožnili jim vyhrát. Zbytek na ně bude nadávat, budou je chtít vyloučit, rozbrečí je atd. Přesně to s během mě taky napadlo. Předehnou se a hned jim cenzurují výstřih a pak naráz záběr, jak vyběhnout a trička to skoro neudrží :)
t_gon
0 0
reagovat
V levných knihách maj geniální seriál o tučňácích... Pingu. HO-HO-HO:D
476946
V levných knihách maj geniální seriál o tučňácích... Pingu. HO-HO-HO*:D*
0 0
reagovat

xMort

Ted mi to dobehlo a musim rict ze je to pekna sila.Na konci je snad vice "podelavek" nez ve tretich Piratech! Bajecne a treti dil bude pekny zvratu a podrazu. Ukoly bych ale priostril, pac pri teto "easy obtiznosti" by se pirati unudily k smrti. Ani nechapu, jak a dle ceho vybirali slozeni hracu. Jedna neumi behat a zrani si koleno na rovince. Druha piratka neumi plavat a to ani nemluvim o tom, jak se klepou z hadu...
S tim rozmaznutim to jaksi nevychytali, pac pri samotnem behu si vsimnes vice detailu, nez v te jedne scene ;)
A taky se mi libi opening, ktery ma pekne piratsky smrnc... A Loui je viking jak poleno :)
476945
Ted mi to dobehlo a musim rict ze je to pekna sila.Na konci je snad vice "podelavek" nez ve tretich Piratech! Bajecne a treti dil bude pekny zvratu a podrazu. Ukoly bych ale priostril, pac pri teto "easy obtiznosti" by se pirati unudily k smrti. Ani nechapu, jak a dle ceho vybirali slozeni hracu. Jedna neumi behat a zrani si koleno na rovince. Druha piratka neumi plavat a to ani nemluvim o tom, jak se klepou z hadu... S tim rozmaznutim to jaksi nevychytali, pac pri samotnem behu si vsimnes vice detailu, nez v te jedne scene ;) A taky se mi libi opening, ktery ma pekne piratsky smrnc... A Loui je viking jak poleno :)
xMort
0 0
reagovat

t_gon

Viděl jsem druhý a pořád mě to baví :)
Kendru (nebo jak se jmenovala) bych poslal pryč okamžitě. Je to brzda a její výraz utýraného štěněte vážně nenávidím. Johna si měli vážně nechat. Správně by jim to narušoval :) Zatím asi nejvíc fandím Louiimu. Ten na piráta i vypadá..
A co se dvojky týče, televize zle zalamila rozblurováním výstřihů předehnutých slečen. Netuším, kdy se to vysílá, ale jsou to pěkní puritáni...
476944
Viděl jsem druhý a pořád mě to baví :) Kendru (nebo jak se jmenovala) bych poslal pryč okamžitě. Je to brzda a její výraz utýraného štěněte vážně nenávidím. Johna si měli vážně nechat. Správně by jim to narušoval :) Zatím asi nejvíc fandím Louiimu. Ten na piráta i vypadá.. A co se dvojky týče, televize zle zalamila rozblurováním výstřihů předehnutých slečen. Netuším, kdy se to vysílá, ale jsou to pěkní puritáni...
t_gon
0 0
reagovat

xMort

Dik za tip. Prvni dil sjety, druhy je v planu vecer. Muzika je misty vskutku naslapana, vyprava taky. Sic slozeni posadky je "takove typicke"(polovic piratu jak z jarniho kalendare MensHealth), o to vice to vsak bavi. Nevim zda ty jejich hadry jim vybral stab, ale napr Lui je pro to rozeny (i kdyz Viking by mu sedel lip). A (..::Spoiler::..) John mel vskutku dobre "vychcanou taktiku", takze skoda ho...
476943
Dik za tip. Prvni dil sjety, druhy je v planu vecer. Muzika je misty vskutku naslapana, vyprava taky. Sic slozeni posadky je "takove typicke"(polovic piratu jak z jarniho kalendare MensHealth), o to vice to vsak bavi. Nevim zda ty jejich hadry jim vybral stab, ale napr Lui je pro to rozeny (i kdyz Viking by mu sedel lip). A (..::Spoiler::..) John mel vskutku dobre "vychcanou taktiku", takze skoda ho...
xMort
0 0
reagovat
Vypadá to zajímavě - uvidíme :+
476942
Vypadá to zajímavě - uvidíme *:+*
0 0
reagovat

sonoluca

Nechci spoilovat, ale strategie, se kterou přišel na konci prvního dílu, byla vpravdě geniální. Jen škoda že nevyšla... ;)
476941
Nechci spoilovat, ale strategie, se kterou přišel na konci prvního dílu, byla vpravdě geniální. Jen škoda že nevyšla... ;)
sonoluca
0 0
reagovat

ChewieDC

To je ten co vylít, jo? Nevadí, ten dědek taky vypadá dobře :D
476940
To je ten co vylít, jo? Nevadí, ten dědek taky vypadá dobře *:D*
ChewieDC
0 0
reagovat
sonoluca: ale moc vyhublej Rambo nevydržel... :)
476939
sonoluca: ale moc vyhublej Rambo nevydržel... :)
0 0
reagovat
Na to mrknu, už jenom kvůli tomu, že jeden z nich vypadá jak vyhublej John Rambo :D
link
476938
Na to mrknu, už jenom kvůli tomu, že jeden z nich vypadá jak vyhublej John Rambo *:D* http://www.gorilla.cz/photobank/5998.jpg
0 0
reagovat

Pirate master

Teď jsem zkouknul první epizodu a mile mě to překvapilo. Reality show žádné nesleduju, ale tahle vypadala lákavě. Banda lidí dostane funkční pirátskou loď a plaví se po karibských ostrovech a hledají poklady složené z mincí ze zlata, které si můžou nechat. Dohromady jich je za milion dolarů. Odehrává se to v atraktivním prostředí, je to sestříhané dost svižně, takže se tam pořád něco děje a celou dobu k tomu hraje dobře sedící dobrodružná hudba. Večer pak volí jednoho z nich, který skončí. Hodně pěkně je proti sobě štvou (dělba úkolů, privilegií, zlata, atd.). Sice dost často přehrávají a těžko říct, co dělají oni a co na lodi zařizují lidi ze štábu, ale kouká se na to dobře.
Oficiální stránka tu (ale bacha, venku jsou dvě epizody a teď jsem si spoilnul, koho vyloučí v té druhé, kterou jsem ještě neviděl).
476937
Teď jsem zkouknul první epizodu a mile mě to překvapilo. Reality show žádné nesleduju, ale tahle vypadala lákavě. Banda lidí dostane funkční pirátskou loď a plaví se po karibských ostrovech a hledají poklady složené z mincí ze zlata, které si můžou nechat. Dohromady jich je za milion dolarů. Odehrává se to v atraktivním prostředí, je to sestříhané dost svižně, takže se tam pořád něco děje a celou dobu k tomu hraje dobře sedící dobrodružná hudba. Večer pak volí jednoho z nich, který skončí. Hodně pěkně je proti sobě štvou (dělba úkolů, privilegií, zlata, atd.). Sice dost často přehrávají a těžko říct, co dělají oni a co na lodi zařizují lidi ze štábu, ale kouká se na to dobře. Oficiální stránka [link="http://www.cbs.com/primetime/pirate_master/"]tu[/link] (ale bacha, venku jsou dvě epizody a teď jsem si spoilnul, koho vyloučí v té druhé, kterou jsem ještě neviděl).
Pirate master
0 0
reagovat
Charlotte: 15 - 18 zatím jednoznačně nejlepší díly sezóny...
476936
Charlotte: 15 - 18 zatím jednoznačně nejlepší díly sezóny...
0 0
reagovat
Vincent: Wow, lepší než můj oblíbený vánoční? Tomu bych měla věřit, bez tebe bych ani nevěděla, že ten seriál spatřil světlo světa:)
476935
Vincent: Wow, lepší než můj oblíbený vánoční? Tomu bych měla věřit, bez tebe bych ani nevěděla, že ten seriál spatřil světlo světa:)
0 0
reagovat

Vincent

Gilotina vladne ;)
476934
Gilotina vladne ;)
Vincent
0 0
reagovat
Některý díly jsou mnohem lepší ještě, třeba poslední 2 neměli chybu!
476933
Některý díly jsou mnohem lepší ještě, třeba poslední 2 neměli chybu!
0 0
reagovat
KarelR: Jsi posel dobrých zpráv. Až mi skončí zkouškové, čeká mě ještě jedenáct dílů. Je kvalita druhé části série srovnatelná s první ?:-)
476932
KarelR: Jsi posel dobrých zpráv. Až mi skončí zkouškové, čeká mě ještě jedenáct dílů. Je kvalita druhé části série srovnatelná s první ?:-)
0 0
reagovat

Spazz

22 dilu
476931
22 dilu
Spazz
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se