Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 60641 - 60654 Napsat příspěvek
imho tu platej pravidla pro spoilery jako kdekoli jinde
476912
imho tu platej pravidla pro spoilery jako kdekoli jinde
0 0
reagovat
Takže tady můžu spoilerovat what so ever?

Sliders, jo ten seriál sem měl jako malej dost rád, ale strašně to zabíjel ten vysílací čas, stejně jako teď u SG-1.

Jinak doporučuju Bones v originálu, nenechat se odradit prvníma epkama první sezóny nebo Primáckým dabingem, hlavně druhá sezóna má naprosto skvělý hlášky a Boreanaz tu hraje fajn:)
476911
Takže tady můžu spoilerovat what so ever? Sliders, jo ten seriál sem měl jako malej dost rád, ale strašně to zabíjel ten vysílací čas, stejně jako teď u SG-1. Jinak doporučuju Bones v originálu, nenechat se odradit prvníma epkama první sezóny nebo Primáckým dabingem, hlavně druhá sezóna má naprosto skvělý hlášky a Boreanaz tu hraje fajn:)
0 0
reagovat

Vincent

Full support there, man ;)
476910
Full support there, man ;)
Vincent
0 0
reagovat
Na podzim bude AXN vysílat znovu od první řady Sliders (u nás jako Cesta do neznáma), sci-fi seriál s Johnem-Rhysem Davisem o cestování paralelními dimenzemi (ve stylu Návratu do budoucnosti, Stargate je úplně o něčem jinym), první dvě série se povedly skvěle, třetí je od půlky totální hovadina (výměna tvůrčího týmu uprostřed sezony a rychlá změna koncepce se nevyplácí) až po poslední pátou. V Premiere dali **** a napsali pár řádek v tv programu, já dávám 1s 10/10, 2s 9/10, 3s (1-16) 8/10, 3s (17-24) 4/10, 4s 3/10, 5s 2/10, tak se mrkněte jestli chcete, na střední jsem to sledoval ještě na čt1 a lepší seriál pro mě neexistoval ;)
476909
Na podzim bude AXN vysílat znovu od první řady Sliders (u nás jako Cesta do neznáma), sci-fi seriál s Johnem-Rhysem Davisem o cestování paralelními dimenzemi (ve stylu Návratu do budoucnosti, Stargate je úplně o něčem jinym), první dvě série se povedly skvěle, třetí je od půlky totální hovadina (výměna tvůrčího týmu uprostřed sezony a rychlá změna koncepce se nevyplácí) až po poslední pátou. V Premiere dali **** a napsali pár řádek v tv programu, já dávám 1s 10/10, 2s 9/10, 3s (1-16) 8/10, 3s (17-24) 4/10, 4s 3/10, 5s 2/10, tak se mrkněte jestli chcete, na střední jsem to sledoval ještě na čt1 a lepší seriál pro mě neexistoval *;)*
0 0
reagovat
mne nezbyva nez doporucit skvely serial 30 Rock... snad tu bude casem profil, hodilo by se mi to do kramu, az udelam web, muhehe ;) btw Alec Baldwin rulez!
476908
mne nezbyva nez doporucit skvely serial 30 Rock... snad tu bude casem profil, hodilo by se mi to do kramu, az udelam web, muhehe ;) btw Alec Baldwin rulez!
0 0
reagovat

st39.6

Jak pises, tak i me hafo starych serialu skoncilo a zajima me ten tvuj Justice League. Az neco projedes, pisni pls nejake info ci nazory,aj. A taky zda se jedna tady o tento Justice League : Last Judgement , dikes

Desne cool rozdeleni :+
476907
Jak pises, tak i me hafo starych serialu skoncilo a zajima me ten tvuj Justice League. Az neco projedes, pisni pls nejake info ci nazory,aj. A taky zda se jedna tady o tento [link="http://www.youtube.com/watch?v=IYS1kenkoIc&mode=related&search="]Justice League : Last Judgement [/link], dikes Desne cool rozdeleni *:+*
st39.6
0 0
reagovat
Dobré rozdělení :) Zrovna jsem šel do diskuze hodit tip na (staro)nový seriál. Začali vysílat Travelera. Před rokem byl pilot mezi tím balíkem prvních dílů, co předčasně utekli studiu (nebo je sami pustili, aby si udělali reklamu).
Tehdy mě to zaujalo, tak jsem čekal na další, ale kde nic, tu nic. Myslel jsem, že to stopnuli a víc dílů nenatočili a ejhle, už jsou venku tři. Vychází to ve čtvrtek. Je to sice lehce béčkové a místy mi to připomíná zrušený Vanished, ale je to zábava a zvláště poslední díl se mi dost líbil. V letním seriálovém suchu by to mohla být fajn záplata.
476906
Dobré rozdělení :) Zrovna jsem šel do diskuze hodit tip na (staro)nový seriál. Začali vysílat [b]Travelera[/b]. Před rokem byl pilot mezi tím balíkem prvních dílů, co předčasně utekli studiu (nebo je sami pustili, aby si udělali reklamu). Tehdy mě to zaujalo, tak jsem čekal na další, ale kde nic, tu nic. Myslel jsem, že to stopnuli a víc dílů nenatočili a ejhle, už jsou venku tři. Vychází to ve čtvrtek. Je to sice lehce béčkové a místy mi to připomíná zrušený Vanished, ale je to zábava a zvláště poslední díl se mi dost líbil. V letním seriálovém suchu by to mohla být fajn záplata.
0 0
reagovat
Sice Jericho vůbec nesleduju, ale zpráva o pokračovaní potěšila. Aspoň jde vidět, že ty petice co fanoušci posílají televizím, někdy můžou něco změnit.
476905
Sice Jericho vůbec nesleduju, ale zpráva o pokračovaní potěšila. Aspoň jde vidět, že ty petice co fanoušci posílají televizím, někdy můžou něco změnit.
0 0
reagovat
Jako ale teď vážně.. lepší televizi než je Studio 60 tenhle rok nemůžete zažít.. bezkonkurenčně nejlepší seriál týhle sezóny, né-li posledních let a kdoví čeho dalšího.. Je jen velmi smutné, že Američané plně neocenili tenhle skvost, protože 1 geniální řada je prostě málo.
476904
Jako ale teď vážně.. lepší televizi než je Studio 60 tenhle rok nemůžete zažít.. bezkonkurenčně nejlepší seriál týhle sezóny, né-li posledních let a kdoví čeho dalšího.. Je jen velmi smutné, že Američané plně neocenili tenhle skvost, protože 1 geniální řada je prostě málo.
0 0
reagovat
ja ted na nic novyho nekoukam :( .... stary ted skoncily a jediny, co na me ceka na HDD je Justice League :D ....
Jinak Jericho je fakt desne beckoidni, ale muzu ti, mhsh, zarucit, ze po desatym dile to slape na vybornou, pricemz poslednich pet dilu je na "jericho pomery" bomba
476903
ja ted na nic novyho nekoukam :( .... stary ted skoncily a jediny, co na me ceka na HDD je Justice League :D .... Jinak Jericho je fakt desne beckoidni, ale muzu ti, mhsh, zarucit, ze po desatym dile to slape na vybornou, pricemz poslednich pet dilu je na "jericho pomery" bomba
0 0
reagovat
Koukali jste někdo na novej seriál Hidden Palms vysílaný na The CW?
476902
Koukali jste někdo na novej seriál [b]Hidden Palms[/b] vysílaný na The CW?
0 0
reagovat
Toteprve bude dobrý, jestli se to v 1. řadě rozjede :-) (viděl jsem první 2 díly, které mě teda nenadchly). Zase jinak je lepší skončit v nejlepším, než dělat další sezónu, která bude o ničem. No uvidíme.
476901
Toteprve bude dobrý, jestli se to v 1. řadě rozjede :-) (viděl jsem první 2 díly, které mě teda nenadchly). Zase jinak je lepší skončit v nejlepším, než dělat další sezónu, která bude o ničem. No uvidíme.
0 0
reagovat
Good .... time to bring Jericho to the surface again :+
CBS (jo, uz sem to psal do diskuze pod profil, ale whatever) odsouhlasilo 7 novejch epizod. Coz je dobre (dekujte oriskovejm prudicum:D), pac konec prvni sezony byl naprosto spickovej, bylo by skoda show zastavovat pri rozjezdu do nejlepsiho
476900
Good .... time to bring Jericho to the surface again *:+* CBS (jo, uz sem to psal do diskuze pod profil, ale whatever) odsouhlasilo 7 novejch epizod. Coz je dobre (dekujte oriskovejm prudicum*:D*), pac konec prvni sezony byl naprosto spickovej, bylo by skoda show zastavovat pri rozjezdu do nejlepsiho
0 0
reagovat
Co k tomu dodat? Chteli jsme trochu zprehlednit diskuze a tak tu ode dneska najdete nekolik tematickych kruhu... aby lidi co radi mluvi o pocasi, srazech a pocitacovych hrach nepletli hlavu lidem co radi mluvi o Transformerech, Johnu McClaneovi nebo nove epizode 24... takze... rozstrkejte se do zasuvek a hura do diskuze. ;)
476899
Co k tomu dodat? Chteli jsme trochu zprehlednit diskuze a tak tu ode dneska najdete nekolik tematickych kruhu... aby lidi co radi mluvi o pocasi, srazech a pocitacovych hrach nepletli hlavu lidem co radi mluvi o Transformerech, Johnu McClaneovi nebo nove epizode 24... takze... rozstrkejte se do zasuvek a hura do diskuze. ;)
3 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se