Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 60601 - 60620 Napsat příspěvek

sonoluca

Nechci spoilovat, ale strategie, se kterou přišel na konci prvního dílu, byla vpravdě geniální. Jen škoda že nevyšla... ;)
476941
Nechci spoilovat, ale strategie, se kterou přišel na konci prvního dílu, byla vpravdě geniální. Jen škoda že nevyšla... ;)
sonoluca
0 0
reagovat

ChewieDC

To je ten co vylít, jo? Nevadí, ten dědek taky vypadá dobře :D
476940
To je ten co vylít, jo? Nevadí, ten dědek taky vypadá dobře *:D*
ChewieDC
0 0
reagovat
sonoluca: ale moc vyhublej Rambo nevydržel... :)
476939
sonoluca: ale moc vyhublej Rambo nevydržel... :)
0 0
reagovat
Na to mrknu, už jenom kvůli tomu, že jeden z nich vypadá jak vyhublej John Rambo :D
link
476938
Na to mrknu, už jenom kvůli tomu, že jeden z nich vypadá jak vyhublej John Rambo *:D* http://www.gorilla.cz/photobank/5998.jpg
0 0
reagovat

Pirate master

Teď jsem zkouknul první epizodu a mile mě to překvapilo. Reality show žádné nesleduju, ale tahle vypadala lákavě. Banda lidí dostane funkční pirátskou loď a plaví se po karibských ostrovech a hledají poklady složené z mincí ze zlata, které si můžou nechat. Dohromady jich je za milion dolarů. Odehrává se to v atraktivním prostředí, je to sestříhané dost svižně, takže se tam pořád něco děje a celou dobu k tomu hraje dobře sedící dobrodružná hudba. Večer pak volí jednoho z nich, který skončí. Hodně pěkně je proti sobě štvou (dělba úkolů, privilegií, zlata, atd.). Sice dost často přehrávají a těžko říct, co dělají oni a co na lodi zařizují lidi ze štábu, ale kouká se na to dobře.
Oficiální stránka tu (ale bacha, venku jsou dvě epizody a teď jsem si spoilnul, koho vyloučí v té druhé, kterou jsem ještě neviděl).
476937
Teď jsem zkouknul první epizodu a mile mě to překvapilo. Reality show žádné nesleduju, ale tahle vypadala lákavě. Banda lidí dostane funkční pirátskou loď a plaví se po karibských ostrovech a hledají poklady složené z mincí ze zlata, které si můžou nechat. Dohromady jich je za milion dolarů. Odehrává se to v atraktivním prostředí, je to sestříhané dost svižně, takže se tam pořád něco děje a celou dobu k tomu hraje dobře sedící dobrodružná hudba. Večer pak volí jednoho z nich, který skončí. Hodně pěkně je proti sobě štvou (dělba úkolů, privilegií, zlata, atd.). Sice dost často přehrávají a těžko říct, co dělají oni a co na lodi zařizují lidi ze štábu, ale kouká se na to dobře. Oficiální stránka [link="http://www.cbs.com/primetime/pirate_master/"]tu[/link] (ale bacha, venku jsou dvě epizody a teď jsem si spoilnul, koho vyloučí v té druhé, kterou jsem ještě neviděl).
Pirate master
0 0
reagovat
Charlotte: 15 - 18 zatím jednoznačně nejlepší díly sezóny...
476936
Charlotte: 15 - 18 zatím jednoznačně nejlepší díly sezóny...
0 0
reagovat
Vincent: Wow, lepší než můj oblíbený vánoční? Tomu bych měla věřit, bez tebe bych ani nevěděla, že ten seriál spatřil světlo světa:)
476935
Vincent: Wow, lepší než můj oblíbený vánoční? Tomu bych měla věřit, bez tebe bych ani nevěděla, že ten seriál spatřil světlo světa:)
0 0
reagovat

Vincent

Gilotina vladne ;)
476934
Gilotina vladne ;)
Vincent
0 0
reagovat
Některý díly jsou mnohem lepší ještě, třeba poslední 2 neměli chybu!
476933
Některý díly jsou mnohem lepší ještě, třeba poslední 2 neměli chybu!
0 0
reagovat
KarelR: Jsi posel dobrých zpráv. Až mi skončí zkouškové, čeká mě ještě jedenáct dílů. Je kvalita druhé části série srovnatelná s první ?:-)
476932
KarelR: Jsi posel dobrých zpráv. Až mi skončí zkouškové, čeká mě ještě jedenáct dílů. Je kvalita druhé části série srovnatelná s první ?:-)
0 0
reagovat

Spazz

22 dilu
476931
22 dilu
Spazz
0 0
reagovat
Kolik má mít první série dílů??

ad zrušení - sice mě to taky mrzí, ale zas na druhou stranu si to zachová tvář vyjímečného a extrémně kvalitního seriálu, který se obešel (byť nuceně) bez zbytečných průtahů atd.
476930
Kolik má mít první série dílů?? ad zrušení - sice mě to taky mrzí, ale zas na druhou stranu si to zachová tvář vyjímečného a extrémně kvalitního seriálu, který se obešel (byť nuceně) bez zbytečných průtahů atd.
0 0
reagovat
Bohužel tomu tak bude, pokud se nestane zázrak ?)
476929
Bohužel tomu tak bude, pokud se nestane zázrak *?)*
0 0
reagovat
Ad Studio 60: Po 11 dílech...Chytré. Zábavné. Po herecké stránce famózní. Objevila jsem pro sebe Matthew Perryho, ale ještě nad ním ční Sarah Paulson s Amandou Peet. :)
Vincent: je pravda, že se Studio po první sezóně ruší?
476928
Ad Studio 60: Po 11 dílech...Chytré. Zábavné. Po herecké stránce famózní. Objevila jsem pro sebe Matthew Perryho, ale ještě nad ním ční Sarah Paulson s Amandou Peet. :) Vincent: je pravda, že se Studio po první sezóně ruší?
0 0
reagovat
Scroochy: :D
Spazz: To si piš, že jsme jelita.. teda elita :)
476927
Scroochy: *:D* Spazz: To si piš, že jsme jelita.. teda elita *:)*
0 0
reagovat

Lost na DVD

Na podzim u nás vyjde 1.sezóna Lostu. Bez bonusů, pod 1000,-.
476926
Na podzim u nás vyjde 1.sezóna Lostu. Bez bonusů, pod 1000,-.
Lost na DVD
0 0
reagovat

ghostrider

Naprav chybu a serial si urcite nenech ujit. Ad konec: tomu rikam ukonceni serie :)
476925
Naprav chybu a serial si urcite nenech ujit. Ad konec: tomu rikam ukonceni serie :)
ghostrider
0 0
reagovat

re: deiwi

Je to to s tim 1968-2023 , 1955- 2029 a 1983-2085 ?? Ja ten serial vubec neznam a videl jsem jen prave ten konec :) zajimavy
476924
Je to to s tim 1968-2023 , 1955- 2029 a 1983-2085 ?? Ja ten serial vubec neznam a videl jsem jen prave ten konec *:)* zajimavy
re: deiwi
0 0
reagovat
Sledoval nekdo zaver Six Feet Under vcera na CT2? Tomu rikam zakonceni serialu :)
476923
Sledoval nekdo zaver Six Feet Under vcera na CT2? Tomu rikam zakonceni serialu :)
0 0
reagovat

KarelR

Takže jsme elita, jestli tomu dobře rozumím :D
476922
Takže jsme elita, jestli tomu dobře rozumím :D
KarelR
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se