Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 60421 - 60440 Napsat příspěvek
a je to tam, první incest v české seriálové tvorbě! prostě sex, kam se podíváš...ach jo
477133
a je to tam, první incest v české seriálové tvorbě! prostě sex, kam se podíváš...ach jo
0 0
reagovat
je to tam!:D
477132
je to tam!*:D*
0 0
reagovat
A tí dvaja sú akože aj normálne pokrvne spríbuznení? Totiž teda aká je veľká možnosť, že sa im narodí nejaký retardovaný potomok (ako vzhľadom k intelektuálnej výbave rodičov by to bol retard tak či tak, ale ak uvážim ešte možnosť génovej inkompatibility, tak by to musela byť vážne sila :o).
477131
A tí dvaja sú akože aj normálne pokrvne spríbuznení? Totiž teda aká je veľká možnosť, že sa im narodí nejaký retardovaný potomok (ako vzhľadom k intelektuálnej výbave rodičov by to bol retard tak či tak, ale ak uvážim ešte možnosť génovej inkompatibility, tak by to musela byť vážne sila *:o*).
0 0
reagovat
incest na cestě:o
477130
incest na cestě*:o*
0 0
reagovat
KOukám, že z Horákových se stává kult, já si to jedu taky :D
477129
KOukám, že z Horákových se stává kult, já si to jedu taky *:D*
0 0
reagovat
V tech Horakovych se teda dejou veci. ;)
477128
V tech Horakovych se teda dejou veci. ;)
0 0
reagovat

marduk

Myslis na "Sex, kam se podivas"?:D:-
477127
Myslis na "Sex, kam se podivas"?*:D**:-*
marduk
0 0
reagovat
no to som zvedavy na dnesnych horakovych
477126
no to som zvedavy na dnesnych horakovych
0 0
reagovat
nevidel, jsem uz tretim tydnem na chate, pac nam predelavaj byt, takze muj jedinej most do civilizace tvori CDMA modem s 2.8GB limitem kterej sem malem prekrocil uz druhym dnem (a ten modem mimochodem pada kazdy dve minuty a kazdej treti pokus s sebou bere i notebook:(). Takze ja sem zaseklej furt na tretim dile :(
Ve ctvrtek budu mit co dohanet :)
477125
nevidel, jsem uz tretim tydnem na chate, pac nam predelavaj byt, takze muj jedinej most do civilizace tvori CDMA modem s 2.8GB limitem kterej sem malem prekrocil uz druhym dnem (a ten modem mimochodem pada kazdy dve minuty a kazdej treti pokus s sebou bere i notebook*:(*). Takze ja sem zaseklej furt na tretim dile :( Ve ctvrtek budu mit co dohanet :)
0 0
reagovat
hej stcko videl si uz eureku 2x05? nejvic funny dil snad :D
477124
hej stcko videl si uz eureku 2x05? nejvic funny dil snad *:D*
0 0
reagovat
Neviem ci to niekoho zaujima alebo to uz vsetci vedia ale som cital na fan strankach ze dalsia seria Rome uz nebude:(
477123
Neviem ci to niekoho zaujima alebo to uz vsetci vedia ale som cital na fan strankach ze dalsia seria Rome uz nebude*:(*
0 0
reagovat
Jo Walker, dneska se vytáhnul, opět:D
477122
Jo Walker, dneska se vytáhnul, opět*:D*
0 0
reagovat
Evidentně je jedno na jaký seriál se díváme, ve všech je to samé, nakonec stejně všechny trumfne Walker texas ranger.:D
477121
Evidentně je jedno na jaký seriál se díváme, ve všech je to samé, nakonec stejně všechny trumfne Walker texas ranger.*:D*
0 0
reagovat

KarelR

O tom jsem nedávno četl na wikipedii. Je to podle jednoho z posledních větších případů únosu kvůli penězům na území USA (protože se s podobným typem výdělku pojí velká rizika). Koukám na Kidnapped, tak mě zajímalo jak často se podobné věci dějí..
477120
O tom jsem nedávno četl na [link="http://en.wikipedia.org/wiki/Chowchilla%2C_California#1976_bus_kidnapping"]wikipedii[/link]. Je to podle jednoho z posledních větších případů únosu kvůli penězům na území USA (protože se s podobným typem výdělku pojí velká rizika). Koukám na Kidnapped, tak mě zajímalo jak často se podobné věci dějí..
KarelR
0 0
reagovat
Ja si vzpominam i na takovejhle dil Walkera. Tam zakopali autobus s detma. Takze kdo je nejlepsi? :D
477119
Ja si vzpominam i na takovejhle dil Walkera. Tam zakopali autobus s detma. Takze kdo je nejlepsi? *:D*
0 0
reagovat

krispel

Vzhledem k tomu, že finále pátý sezóny je z roku 2004/2005 a Bones je z roku 2006:)
Co si, ale budem povídat, našli bysme víc seriálů s takovou epizodou, je to docela obecný unést jednoho z našich vyšetřovatelů a občas ho i pohřbít zaživa;)
477118
Vzhledem k tomu, že finále pátý sezóny je z roku 2004/2005 a Bones je z roku 2006*:)* Co si, ale budem povídat, našli bysme víc seriálů s takovou epizodou, je to docela obecný unést jednoho z našich vyšetřovatelů a občas ho i pohřbít zaživa*;)*
krispel
0 0
reagovat
Nevím kdo od koho opisuje, ale předminulý díl Zběratelů kostí: nějaký psajko unese doktorku "Brenenovou" a toho odborníka přes hmyz, zakope je (v autě) a požaduje výkupné.
477117
Nevím kdo od koho opisuje, ale předminulý díl Zběratelů kostí: nějaký psajko unese doktorku "Brenenovou" a toho odborníka přes hmyz, zakope je (v autě) a požaduje výkupné.
0 0
reagovat
jj, finále pátý sezóny, který sem viděl na začátku roku:) CSI ruluje furt, mám za sebou šestou sezónu a stále supr, hlavně díky muzice, origo dabingu, a díky hláškám Brasse a Grissoma:+
477116
jj, finále pátý sezóny, který sem viděl na začátku roku*:)* CSI ruluje furt, mám za sebou šestou sezónu a stále supr, hlavně díky muzice, origo dabingu, a díky hláškám Brasse a Grissoma*:+*
0 0
reagovat
Dneska byl hrubý díl Kriminálky Las Vegas. Vlastně je to dvojdíl. Fakt mazec. Kdo viděl, tak mi snad dá za pravdu. SPOILER: pro připomenutí: nějaký magor unesl jednoho z kriminálky a zakopal ho do země a požadoval výkupné. A když mu ho na konci dílu přinesli, tak se odpálil. Fakt jsem zvědav, jak to dopadne:o
477115
Dneska byl hrubý díl Kriminálky Las Vegas. Vlastně je to dvojdíl. Fakt mazec. Kdo viděl, tak mi snad dá za pravdu. SPOILER: pro připomenutí: nějaký magor unesl jednoho z kriminálky a zakopal ho do země a požadoval výkupné. A když mu ho na konci dílu přinesli, tak se odpálil. Fakt jsem zvědav, jak to dopadne*:o*
0 0
reagovat
Vy ale umíte povzbudit?)
477114
Vy ale umíte povzbudit*?)*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se