Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 60401 - 60420 Napsat příspěvek

st39.6

You are a criminal:D
477157
You are a criminal*:D*
st39.6
0 0
reagovat
ale zasa zalezi na krajine, niekde je pribuzny aj adoptovany takze to treba posudzovat individualne, a ceske zakony nepoznam v tomto

pozrite do trestneho zakona niekto
477156
ale zasa zalezi na krajine, niekde je pribuzny aj adoptovany takze to treba posudzovat individualne, a ceske zakony nepoznam v tomto pozrite do trestneho zakona niekto
0 0
reagovat
fluke >co je psano, to je dano ;)
477155
fluke >co je psano, to je dano ;)
0 0
reagovat

marduk

No offense, ale jaká je podobnost anglické Wiki s českými zákony?:D
477154
No offense, ale jaká je podobnost anglické Wiki s českými zákony?*:D*
marduk
0 0
reagovat

Bryg

To víš, stéčko je buřič, porušuje zákony už od mala;)
477153
To víš, stéčko je buřič, porušuje zákony už od mala*;)*
Bryg
0 0
reagovat
tak du zabit simíra :D
477152
tak du zabit simíra *:D*
0 0
reagovat
Incest is sexual activity between two persons related by close kinship

podla ang wikipedie

related je pokrvny, takze to plati len na skutocnych surodencov(spolocna matka a otec)
477151
Incest is sexual activity between two persons related by close kinship [b]podla ang wikipedie[/b] related je pokrvny, takze to plati len na skutocnych surodencov(spolocna matka a otec)
0 0
reagovat
Já tuším, že nevlastní sourozenec se z právnického hlediska bere jako vlastní, takže to protiprávní pořád je:D

Jinak já jsem "skvost české seriálové tvorby" dnes nestihla, ale chystám se to zítra v repríze napravit. Horákovic nakonec ještě zkultovní:+:D
477150
Já tuším, že nevlastní sourozenec se z právnického hlediska bere jako vlastní, takže to protiprávní pořád je*:D* Jinak já jsem "skvost české seriálové tvorby" dnes nestihla, ale chystám se to zítra v repríze napravit. Horákovic nakonec ještě zkultovní*:+**:D*
0 0
reagovat
btw tata rikal, ze one ted chodi s capkem, co je fizl a vypada jak "Simír", takze bych stejne nemel sanci :D
477149
btw tata rikal, ze one ted chodi s capkem, co je fizl a vypada jak "Simír", takze bych stejne nemel sanci *:D*
0 0
reagovat

st39.6

No můžeš se doslova srovnávat s Listerem;)
477148
No můžeš se doslova srovnávat s Listerem*;)*
st39.6
0 0
reagovat
ona vlastne ani nebyla moje nevlastni segra, muj fotr proste randil s jeji mamou .... a rok u nas bydlely. Byla pekna, tak co, no? Nevlastni sestrou sem ji nazval jen abych vas trochu popudil :D
477147
ona vlastne ani nebyla moje nevlastni segra, muj fotr proste randil s jeji mamou .... a rok u nas bydlely. Byla pekna, tak co, no? Nevlastni sestrou sem ji nazval jen abych vas trochu popudil *:D*
0 0
reagovat
Předloha tohohle vykutáleného seriálu asi taky stojí za to, naštěstí neumím ani slovo španělsky
477146
[link="http://www.losserrano.telecinco.es/"]Předloha[/link] tohohle vykutáleného seriálu asi taky stojí za to, naštěstí neumím ani slovo španělsky
0 0
reagovat
ale počkat 9 vs 15, to je zneužívání, to je trestný:D
477145
ale počkat 9 vs 15, to je zneužívání, to je trestný*:D*
0 0
reagovat
Co já vím, já se do zákona nedíval, použil sem citoslovce údivu:)

Se asi podívám na wiki co je všechno je incest a kdy je to trestný:))
477144
Co já vím, já se do zákona nedíval, použil sem citoslovce údivu*:)* Se asi podívám na wiki co je všechno je incest a kdy je to trestný*:))*
0 0
reagovat
fluke: nie je to trestne tak co??
477143
fluke: nie je to trestne tak co??
0 0
reagovat

st39.6

He?:D
477142
He?*:D*
st39.6
0 0
reagovat
estéčko je vostrej 8)
477141
estéčko je vostrej *8)*
0 0
reagovat
ja sem v deviti letech mel patnactiletou nevlastni sestru, kterou dneska potkat, tak na ni taky skocim :D
a jako uchyl nebo nejakej socialne omezenej jedinec se rozhodne necejtim :)
477140
ja sem v deviti letech mel patnactiletou nevlastni sestru, kterou dneska potkat, tak na ni taky skocim *:D* a jako uchyl nebo nejakej socialne omezenej jedinec se rozhodne necejtim :)
0 0
reagovat
NO TY KRÁÁÁVO!! :o :o
477139
NO TY KRÁÁÁVO!! *:o* *:o*
0 0
reagovat

imf

No aby taky ne, to by snad bylo pro RPRT a další rady či co nebo možná prokurátora ;)
477138
No aby taky ne, to by snad bylo pro RPRT a další rady či co nebo možná prokurátora *;)*
imf
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se