Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 60121 - 60140 Napsat příspěvek
normalne by ti nekdo rekl "Go FAQ yourself", ale jelikoz jsi dlouhodoby clen, asi znas pravidla .... takze ti povim jedine: "Go google it" :D
477432
normalne by ti nekdo rekl "Go FAQ yourself", ale jelikoz jsi dlouhodoby clen, asi znas pravidla .... takze ti povim jedine: "Go google it" *:D*
0 0
reagovat
ted sem dotahal PB a heroes a pise mi to, ze si mam stahnout nejaky DivoCOdec......ma s tim nekdo zkusenosti?? co to ma k**va byt?
477431
ted sem dotahal PB a heroes a pise mi to, ze si mam stahnout nejaky DivoCOdec......ma s tim nekdo zkusenosti?? co to ma k**va byt?
0 0
reagovat
tak na me nekoukej, takovy sluzby ja neposkytuju :)

ne, vazne. ja to jenom videl, ale doma to nemam :(
477430
tak na me nekoukej, takovy sluzby ja neposkytuju :) ne, vazne. ja to jenom videl, ale doma to nemam :(
0 0
reagovat

stecko

Doufal jsem, ze nebudu muset prvni serii nikde shanet. Kdyby mi ji nekdo chtel pujcit, tak bych se urcite nezlobil;)
477429
Doufal jsem, ze nebudu muset prvni serii nikde shanet. Kdyby mi ji nekdo chtel pujcit, tak bych se urcite nezlobil*;)*
stecko
0 0
reagovat
Prvni. Nebo si samozrejme muzes nacist ucebnice ;), ale je lepsi se rozject v prvni serii, protoze bys nekterejm intrikam a chovani postav (jejich vzajemna historie...) nemusel rozumnet at si sprt jakej chces ;)
477428
Prvni. Nebo si samozrejme muzes nacist ucebnice ;), ale je lepsi se rozject v prvni serii, protoze bys nekterejm intrikam a chovani postav (jejich vzajemna historie...) nemusel rozumnet at si sprt jakej chces ;)
0 0
reagovat

Rim

V rijnu pujde na HBO druha serie a tak se ptam jestli je dulezite nakoukat prvni a nebo jit rovnou na druhou?! dik
477427
V rijnu pujde na HBO druha serie a tak se ptam jestli je dulezite nakoukat prvni a nebo jit rovnou na druhou?! dik
Rim
0 0
reagovat
Ty si fakt na hlavu. Vcerejsi dil byl jeden z nejlepsich a Journey man ... no comment. Mozna je to v pohode serial, ale k jednicce ma HODNE daleko. Kdyz uz tam tvrdnes, tak se po tech programech alespon rozhlidni poradne, nez zacnes tlachat nesmysly.
477426
Ty si fakt na hlavu. Vcerejsi dil byl jeden z nejlepsich a Journey man ... no comment. Mozna je to v pohode serial, ale k jednicce ma HODNE daleko. Kdyz uz tam tvrdnes, tak se po tech programech alespon rozhlidni poradne, nez zacnes tlachat nesmysly.
0 0
reagovat
Fluke: Ještě dodatek, doufám, že si to nemyslel v souvislosti s tím foťákem, do ČR posílají jenom CD, DVD a knihy.
477425
Fluke: Ještě dodatek, doufám, že si to nemyslel v souvislosti s tím foťákem, do ČR posílají jenom CD, DVD a knihy.
0 0
reagovat
Tak a ted mi nekdo tvrdte,ze Heroes je genialni serial...Ztuha...pekna nuda, reknu vam...vcerejsi dil byl o prdu. Nicmene stale davam sanci...
Zato Journey man, to je nova jednicka na serialovym poli...
477424
Tak a ted mi nekdo tvrdte,ze Heroes je genialni serial...Ztuha...pekna nuda, reknu vam...vcerejsi dil byl o prdu. Nicmene stale davam sanci... Zato Journey man, to je nova jednicka na serialovym poli...
0 0
reagovat
Fluke: Jo, posílají do ČR:+. Dochází běžně do 3 pracovních dnů.
477423
Fluke: Jo, posílají do ČR*:+*. Dochází běžně do 3 pracovních dnů.
0 0
reagovat

Fluke

V objednávce budeš mít určitě selectbox se seznamem zemí..
477422
V objednávce budeš mít určitě selectbox se seznamem zemí..
Fluke
0 0
reagovat
No možná vyzkouším, ale v americkým jsou natolik slušný, že tam maj seznamy zemí, v britským můžeš hádat:)
477421
No možná vyzkouším, ale v americkým jsou natolik slušný, že tam maj seznamy zemí, v britským můžeš hádat*:)*
0 0
reagovat
Fluke: No, před pár lety jsem si z něj i něco objednával a došlo to, takže by asi měl.
477420
Fluke: No, před pár lety jsem si z něj i něco objednával a došlo to, takže by asi měl.
0 0
reagovat

Fluke

Měli by. V shipping rates to mají rozdělené na North America, Western Europe, Eastern Europe, Asia a Japan.
Navíc když vyplňuješ objednávku, tak tě to upozorní, že tenhle typ předmětu není možné dovést do tvé země, atd. Alespoň na americkém to tak je..
477419
Měli by. V shipping rates to mají rozdělené na North America, Western Europe, Eastern Europe, Asia a Japan. Navíc když vyplňuješ objednávku, tak tě to upozorní, že tenhle typ předmětu není možné dovést do tvé země, atd. Alespoň na americkém to tak je..
Fluke
0 0
reagovat

mihhi

Mám takovou blbou otázku, nikde sem nezjistil jestli britskej amazon posílá do ČR. Americkej to tam má napsaný, že jo, ale v britským jsem to nenašel.
477418
Mám takovou blbou otázku, nikde sem nezjistil jestli britskej amazon posílá do ČR. Americkej to tam má napsaný, že jo, ale v britským jsem to nenašel.
mihhi
0 0
reagovat
Kdyby ještě někdo náhodou neměl;) The IT Crowd S2 tak překvapivě už vyšel v Anglii na DVD: link (~550,-), nebo dohromady S1+S2: link (~750,-).
477417
Kdyby ještě někdo náhodou neměl*;)* The IT Crowd S2 tak překvapivě už vyšel v Anglii na DVD: http://www.amazon.co.uk/Crowd-2-Richard-Ayoade/dp/B000V9LK4A/ (~550,-), nebo dohromady S1+S2: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000VI5KLU/ (~750,-).
0 0
reagovat
oni tam sou vsechny docela hot =) akorat skoda ze kristen bell tam jen mluvi doufam ze se ukaze i pred kamerou ;)
477416
oni tam sou vsechny docela hot =) akorat skoda ze kristen bell tam jen mluvi doufam ze se ukaze i pred kamerou *;)*
0 0
reagovat
yup, Gossip girl je cool babska zalezitost .... takze to sleduju :D
477415
yup, Gossip girl je cool babska zalezitost .... takze to sleduju *:D*
0 0
reagovat

dick

Hlavne je tam ta sedmnactka, co balila House ve treti sezone a je hrozne hot ;)
477414
Hlavne je tam ta sedmnactka, co balila House ve treti sezone a je hrozne hot *;)*
dick
0 0
reagovat

KarelR

hele na Gossip Girl mi nesahej, je to hrozne zabavny :D
477413
hele na Gossip Girl mi nesahej, je to hrozne zabavny *:D*
KarelR
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se