Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 59961 - 59980 Napsat příspěvek
tak nejvetsi problem je v tom, jak supa chyta lois na zacatku jednicky, kdyz lois pada s helikopterou. chyti ji par stop nad zemi a prudce zastavi, takze jak jedna postava vtipne podotyka, spis nez ze by mu skoncila v naruci, rozkouskovala by se o supermanovy ruce na tretinky ;)
477480
tak nejvetsi problem je v tom, jak supa chyta lois na zacatku jednicky, kdyz lois pada s helikopterou. chyti ji par stop nad zemi a prudce zastavi, takze jak jedna postava vtipne podotyka, spis nez ze by mu skoncila v naruci, rozkouskovala by se o supermanovy ruce na tretinky ;)
0 0
reagovat

stcko

napis nejaky strucny extrakt, nech sa aj my zamyslime ;)
477479
napis nejaky strucny extrakt, nech sa aj my zamyslime ;)
stcko
0 0
reagovat
PP je bezva :+
btw v Big Bang Theory byla genialni diskuze o Supermanovi ... presne o takovejch vecech sem premejslel uz milionkrat :D
477478
PP je bezva *:+* btw v Big Bang Theory byla genialni diskuze o Supermanovi ... presne o takovejch vecech sem premejslel uz milionkrat *:D*
0 0
reagovat

st39.6

Tak nejsem sam, kdo sleduje Private Practice? :) Jinak House je super, Chirurgove jsou fajn, 30 Rock ruluje. Zatim pokulhava 14ta serie Pohotovosti (ano, jsem asi jedinej clovek v republice co to jeste sleduje :D )
477477
Tak nejsem sam, kdo sleduje Private Practice? :) Jinak House je super, Chirurgove jsou fajn, 30 Rock ruluje. Zatim pokulhava 14ta serie Pohotovosti (ano, jsem asi jedinej clovek v republice co to jeste sleduje *:D* )
st39.6
0 0
reagovat

imf

V Južnej :D
477476
V Južnej *:D*
imf
0 0
reagovat

xMort

No sleduju zatím 3.sérii, ale nechal jsem toho, jelikož u House se mi líbí dabing, takže si 3. sérii radši zkouknu v CZ a pak začnu koukat na 4 (pokud nebude taky v TV). House je snad jediný seriál (kromě Simpsonů), který mám rád v dabingu (i když občas trochu ujede překlad, stan se :))
477475
No sleduju zatím 3.sérii, ale nechal jsem toho, jelikož u House se mi líbí dabing, takže si 3. sérii radši zkouknu v CZ a pak začnu koukat na 4 (pokud nebude taky v TV). House je snad jediný seriál (kromě Simpsonů), který mám rád v dabingu (i když občas trochu ujede překlad, stan se *:)*)
xMort
0 0
reagovat

America Rocks!

The Brave One ma velke trzby? Zrejme jsi v jine Americe nez vsichni ostatni. ;) Zbytek radeji nekomentuji.
477474
The Brave One ma velke trzby? Zrejme jsi v jine Americe nez vsichni ostatni. ;) Zbytek radeji nekomentuji.
America Rocks!
0 0
reagovat
xMort:jj minuly diel Housika bol fakt cool. Len by mna zaujimalo kdo vazne zostane lebo napr. ten starky by aj mohol ale v rozhovoroch s hercami co boli uploadnute na youtube nebol.
477473
xMort:jj minuly diel Housika bol fakt cool. Len by mna zaujimalo kdo vazne zostane lebo napr. ten starky by aj mohol ale v rozhovoroch s hercami co boli uploadnute na youtube nebol.
0 0
reagovat
a na novou sezonu American Dad! prvni dil ruloval =)
477472
a na novou sezonu American Dad! prvni dil ruloval =)
0 0
reagovat
a Private Practice, nejnovejsi dil byl pekne uplakanej :))
477471
a Private Practice, nejnovejsi dil byl pekne uplakanej :))
0 0
reagovat
nezapominat na Cane, Life a Big Shots : )), ty vypadaj taky dobre
a .... Life is Wild :D:-
477470
nezapominat na Cane, Life a Big Shots : )), ty vypadaj taky dobre a .... Life is Wild *:D**:-*
0 0
reagovat

Kauza Journey man

Journey man je rozhodne zatim nejlepsi novej serial, Pushing diases jsem zatim nevidel, ale jinak vsechno ostatni stoji za prd....
Mozna akorat sitcom the Big Bang theory je dobrej (na sitcom), ale jinak ticho po pesine.
Vcerejsi dil Herodes byl kupodivu prekvapive dobry...ale, srovnavat to s 24 nebo Lost...?)
Chuck je takovej divnej, ma to byt komedie/parodie, ale vtipny to neni. Na gossip girl se nedivam - nezajem. Las Vegas vypada nudne...takze nevim, podzim nic moc...Back to you je dalsi sitcom...Jo a nova serie Prison breaku je vice nez zajimava. Narozdil od nove serie the Simpsons, ktera je uplne stejna a vari z uvarene vody. Rozhodne se podivejte na nejaky dily Family guye...ten aspon poradne rozhoupava branici.
Jinak v telce bezi v jednom kuse reklamy na Beowulfa, takze trzby budou nemale...Stejnej pripad jak the Brave one - vsude reklamy = velke trzby
Jinak taky vsude reklamy na dvd F4 a vyslo to asi v peti ruznejch edicich
:-?)
a taky uz vysilaj reklamy na dvd Transformers, hned jak to vyjde, tak to kupuju, protoze to je muj nevetsi filmovy rest...
477469
Journey man je rozhodne zatim nejlepsi novej serial, Pushing diases jsem zatim nevidel, ale jinak vsechno ostatni stoji za prd.... Mozna akorat sitcom the Big Bang theory je dobrej (na sitcom), ale jinak ticho po pesine. Vcerejsi dil Herodes byl kupodivu prekvapive dobry...ale, srovnavat to s 24 nebo Lost...*?)* Chuck je takovej divnej, ma to byt komedie/parodie, ale vtipny to neni. Na gossip girl se nedivam - nezajem. Las Vegas vypada nudne...takze nevim, podzim nic moc...Back to you je dalsi sitcom...Jo a nova serie Prison breaku je vice nez zajimava. Narozdil od nove serie the Simpsons, ktera je uplne stejna a vari z uvarene vody. Rozhodne se podivejte na nejaky dily Family guye...ten aspon poradne rozhoupava branici. Jinak v telce bezi v jednom kuse reklamy na Beowulfa, takze trzby budou nemale...Stejnej pripad jak the Brave one - vsude reklamy = velke trzby Jinak taky vsude reklamy na dvd F4 a vyslo to asi v peti ruznejch edicich *:-**?)* a taky uz vysilaj reklamy na dvd Transformers, hned jak to vyjde, tak to kupuju, protoze to je muj nevetsi filmovy rest...
Kauza Journey man
0 0
reagovat
House MD S4 nikdo nesleduje? Tady je ticho po pěšině, pod profilem taky... A přitom minulý díl byl naprosto vychytaný.
477468
House MD S4 nikdo nesleduje? Tady je ticho po pěšině, pod profilem taky... A přitom minulý díl byl naprosto vychytaný.
0 0
reagovat

st39.6

Mě zajímá, co tam dělá ta jeho ženská. Vždycky když začne sypat moudra, něco do toho přijde, aby jsme se zase nic nedozvěděli..
477467
Mě zajímá, co tam dělá ta jeho ženská. Vždycky když začne sypat moudra, něco do toho přijde, aby jsme se zase nic nedozvěděli..
st39.6
0 0
reagovat
ad journeyman > zas zoufala nuda to neni. k-ville je nuda, back to you je nuda, SGA a tell me you love me je nuda. Journeyman je proste zatim az moc prumernej a imo by meli odhalit tu zapletku, to "nevim proc se mi tohle stava" me uz neba. a jestli to nemaj vymysleny ... .tak to bude pruser :D
477466
ad journeyman > zas zoufala nuda to neni. k-ville je nuda, back to you je nuda, SGA a tell me you love me je nuda. Journeyman je proste zatim az moc prumernej a imo by meli odhalit tu zapletku, to "nevim proc se mi tohle stava" me uz neba. a jestli to nemaj vymysleny ... .tak to bude pruser *:D*
0 0
reagovat
jojo myslim ze by si zaslouzila uz profil :D
477465
jojo myslim ze by si zaslouzila uz profil *:D*
0 0
reagovat
sí seňorita :+
477464
sí seňorita *:+*
0 0
reagovat
Gossip girl je jednoduse genialni :)
477463
Gossip girl je jednoduse genialni :)
0 0
reagovat
no journeyman je imho zoufala nuda
477462
no journeyman je imho zoufala nuda
0 0
reagovat
Ahoj, nejaky cas jsem tady nebyl, muzete mi doporucit nejaky dobry novy serial? A kdyztak porosim o strucne info o cem to je! Vim, ze jsem hroznej otrava ;) P.S: co jsem se tady docetl, tak stoji zato Moonlight a Journeyman, jestli jsem dobre pochopil, tak v prvnim pripade upirina a druhe nejake cestovani v case podle imdb? Diky
477461
Ahoj, nejaky cas jsem tady nebyl, muzete mi doporucit nejaky dobry novy serial? A kdyztak porosim o strucne info o cem to je! Vim, ze jsem hroznej otrava *;)* P.S: co jsem se tady docetl, tak stoji zato Moonlight a Journeyman, jestli jsem dobre pochopil, tak v prvnim pripade upirina a druhe nejake cestovani v case podle imdb? Diky
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se