Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 59901 - 59920 Napsat příspěvek
moonlight stale super ... ale helikoptera byla fakt lamoidni :D
477611
moonlight stale super ... ale helikoptera byla fakt lamoidni *:D*
0 0
reagovat
elvis je america_rocks ;)
popik je popik, entita sama o sobe :D

me PD moc nebavi :( Gossip Girl je lepci :D
477610
elvis je america_rocks ;) popik je popik, entita sama o sobe *:D* me PD moc nebavi :( Gossip Girl je lepci *:D*
0 0
reagovat
popíííííííííííííííííííííííííííííííííííííík
a) Matthew Fox, b) Prison Break 1.season, c) c)
477609
popíííííííííííííííííííííííííííííííííííííík a) Matthew Fox, b) Prison Break 1.season, c) c)
0 0
reagovat
Jojo, Pushing Daisies je parada. Treti dil byl peckovitej. Cely ten zaver v suterenu pohrebarny byl tak hrozne nabouchanej, ze jsem si pripadal, jak kdyz koukam na finale sezony, kde musej hodne ohromit a ne nejaky "blby" treti dil. :) A jak si Chuck s Tedem porad nachazaji ty nove a nove postupy, jak se navzajem dotykat, to je nadhera.
Jojo, nikdy bych do sebe nerek, jak moc se budu tesit na Bathory. ;)
477608
Jojo, Pushing Daisies je parada. Treti dil byl peckovitej. Cely ten zaver v suterenu pohrebarny byl tak hrozne nabouchanej, ze jsem si pripadal, jak kdyz koukam na finale sezony, kde musej hodne ohromit a ne nejaky "blby" treti dil. :) A jak si Chuck s Tedem porad nachazaji ty nove a nove postupy, jak se navzajem dotykat, to je nadhera. Jojo, nikdy bych do sebe nerek, jak moc se budu tesit na Bathory. ;)
0 0
reagovat
Já teda vidím spoustu podobných znaků...
477607
Já teda vidím spoustu podobných znaků...
0 0
reagovat

popik

Ne na kytaru nehraju a co se tyka zpevu tak na tom taky nejsem nijak moc dobre.Takze ne nejsem Elvis!
477606
Ne na kytaru nehraju a co se tyka zpevu tak na tom taky nejsem nijak moc dobre.Takze ne nejsem Elvis!
popik
0 0
reagovat

popik

Není popik novým alter egem Elvise?
477605
Není popik novým alter egem Elvise?
popik
0 0
reagovat
Dneska jsem viděl zbytek Pushing daisies a ten seriál je naprosto kouzelný. Skvělý vizuální styl, humor, postavy, kulisy, všechno je to naprosto geniální. Docela by mě i zajímal rozpočet.
Doufám, že to nezruší, protože je to až moc "jiné".. A Chuck je neskutečně roztomilá :)
Když jsem to dojel, dostal jsem strašnou chuť mrknout na Addamsovu rodinu (viděl jsem jí poprvé, ale pamatoval jsem si seriál). Při koukání jsem hledal něco na imdb a zjistil jsem, že oba dva díly Addamsů režíroval stejný člověk, jako první dvě epizody Pushing daisies. Dobrá náhoda :)
477604
Dneska jsem viděl zbytek Pushing daisies a ten seriál je naprosto kouzelný. Skvělý vizuální styl, humor, postavy, kulisy, všechno je to naprosto geniální. Docela by mě i zajímal rozpočet. Doufám, že to nezruší, protože je to až moc "jiné".. A Chuck je neskutečně roztomilá :) Když jsem to dojel, dostal jsem strašnou chuť mrknout na Addamsovu rodinu (viděl jsem jí poprvé, ale pamatoval jsem si seriál). Při koukání jsem hledal něco na imdb a zjistil jsem, že oba dva díly Addamsů režíroval stejný člověk, jako první dvě epizody Pushing daisies. Dobrá náhoda :)
0 0
reagovat

popik

:D
477603
*:D*
popik
0 0
reagovat

popíííííík

S takovým přístupem ti tu nikdo neodpoví. So, calm down8)
477602
S takovým přístupem ti tu nikdo neodpoví. So, calm down*8)*
popíííííík
0 0
reagovat

popik

píše se krátké "i" = popik
477601
píše se krátké "i" = popik
popik
0 0
reagovat

popík

LOL :o
477600
LOL *:o*
popík
0 0
reagovat

popik

Je to můj styl8)
Ale na to jsem se neptal takze bud tak hodnej zavolej kamose a odpovezte na moji anketu!
477599
Je to můj styl*8)* Ale na to jsem se neptal takze bud tak hodnej zavolej kamose a odpovezte na moji anketu!
popik
0 0
reagovat
Jsem se chtěl zeptat už dávno... proč pořád píšeš svůj nick do Předmětu? 8)
477598
Jsem se chtěl zeptat už dávno... proč pořád píšeš svůj nick do Předmětu? *8)*
0 0
reagovat

popik

Anketa:
1.LOST 2.Prison Break 3.Heroes

A)Nejtalentovanejsi herec/herecka z techto serialu?
B)Nejúspěšnější z těchto seriálů?
C)Jak často souhlasíte s recenzemi na tomto webu?a)vůbec
b)jak kdy
c)vždycky
477597
Anketa: 1.LOST 2.Prison Break 3.Heroes A)Nejtalentovanejsi herec/herecka z techto serialu? B)Nejúspěšnější z těchto seriálů? C)Jak často souhlasíte s recenzemi na tomto webu?a)vůbec b)jak kdy c)vždycky
popik
0 0
reagovat
supernatural: díl s králičí pacičkou je kůl.
477596
supernatural: díl s králičí pacičkou je kůl.
0 0
reagovat
Teď jsem viděl kousek seriálu Škola Na Výsluní a je to oravdu peklo. Horákovi jsou proti tomu zlatý fond. :D:D
477595
Teď jsem viděl kousek seriálu Škola Na Výsluní a je to oravdu peklo. Horákovi jsou proti tomu zlatý fond. *:D**:D*
0 0
reagovat
čus, vyšel Razor Flashback 3: Operation Raptor Talon, slušný nářez

columbia
477594
čus, vyšel Razor Flashback 3: Operation Raptor Talon, slušný nářez [link="http://www.bsg.cz/index.php"]columbia[/link]
0 0
reagovat
no na druhou stranu sem nedavno videl asi dva dily z 10.serie a musim uznat ze ten s world of warcraft byl genialni :D
477593
no na druhou stranu sem nedavno videl asi dva dily z 10.serie a musim uznat ze ten s world of warcraft byl genialni *:D*
0 0
reagovat
south park ma dobrej dabing oproti jinym zalezitostem, ale carman je az moc genialni v originale
477592
south park ma dobrej dabing oproti jinym zalezitostem, ale carman je az moc genialni v originale
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se