Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 59801 - 59820 Napsat příspěvek
takze kam Michaela odvedou tentokrat??:D ja uz vazne netusim......:D
478243
takze kam Michaela odvedou tentokrat??*:D* ja uz vazne netusim......*:D*
0 0
reagovat
A když mluvíš o tšch zamotanejch vztazích, scenaristi Gossip Girl maj očividně perfektně nakoukaný ty mexický předobrazy. :D:+
478142
A když mluvíš o tšch zamotanejch vztazích, scenaristi Gossip Girl maj očividně perfektně nakoukaný ty mexický předobrazy. *:D**:+*
0 0
reagovat
ja mel teda na krajicku, ale prezil sem v suchu :)
478140
ja mel teda na krajicku, ale prezil sem v suchu :)
0 0
reagovat
st: Ja jsem celou porodni scenu v bazenku probrecel. :)
478134
st: Ja jsem celou porodni scenu v bazenku probrecel. *:)*
0 0
reagovat
porodni dil private practice naprosto bozi!
"put that back, I want a girl!" :D
hlavne tentokrat fakt pekelne zamichali se vztahama. fakt super :+
478133
porodni dil private practice naprosto bozi! "put that back, I want a girl!" *:D* hlavne tentokrat fakt pekelne zamichali se vztahama. fakt super *:+*
0 0
reagovat

Bones

Kua, to musím vidět:D, zatím sem viděl jen 3x01 a z finále druhý sérky sem byl nemálo vysmátej;)
478128
Kua, to musím vidět*:D*, zatím sem viděl jen 3x01 a z finále druhý sérky sem byl nemálo vysmátej*;)*
Bones
0 0
reagovat
Bones 3x05 helovínský speciál, srandy kopec, zvlášť když se ke konci (pozor spoiler) převlíknou do kostýmů.;)
478122
Bones 3x05 helovínský speciál, srandy kopec, zvlášť když se ke konci (pozor spoiler) převlíknou do kostýmů.*;)*
0 0
reagovat

popik

Závěr 3. sérky perfektně graduje v posledních dvou epizodách, ale ještě byl dobrej díl jak kousnul ten jeden povedenej páreček ten pavouk to mělo koule na správným místě.
478026
Závěr 3. sérky perfektně graduje v posledních dvou epizodách, ale ještě byl dobrej díl jak kousnul ten jeden povedenej páreček ten pavouk to mělo koule na správným místě.
popik
0 0
reagovat
jj třetí série je povedená ale musim se přiznat že v půlce sem měl chuť to vypnout a jeden díl sem uplně vynechal o tom jeho tetování ale druhá půlka je výborná a závěr geniální
478024
jj třetí série je povedená ale musim se přiznat že v půlce sem měl chuť to vypnout a jeden díl sem uplně vynechal o tom jeho tetování ale druhá půlka je výborná a závěr geniální
0 0
reagovat

sohaj

Třetí série se mi asi taky líbila nejvíce, přeci jen se tam aspoň něco uděje ;) a flashforward mě, musím se přiznat, hodně dostal, to se tvůrcům povedlo. Jinak, jak říká moje přítelkyně, vždycky nakousnou dvě věci a místo, aby se v dalším díle vyřešili, nakousnou místo toho další tři... I přesto řadím lost hodně vysoko v mém žebříčku seriálů :+
478021
Třetí série se mi asi taky líbila nejvíce, přeci jen se tam aspoň něco uděje *;)* a flashforward mě, musím se přiznat, hodně dostal, to se tvůrcům povedlo. Jinak, jak říká moje přítelkyně, vždycky nakousnou dvě věci a místo, aby se v dalším díle vyřešili, nakousnou místo toho další tři... I přesto řadím lost hodně vysoko v mém žebříčku seriálů *:+*
sohaj
0 0
reagovat

sohaj (spoilery)

nebyl to realni dej, ale flashforward (misto flashbacku pohled do budoucnosti). jinak sem na tom ale byl stejne jako ty, treti serie je vazne spickova, zvlast finale je (jack a kate) -nebojim se rict- genialni :+
478009
nebyl to realni dej, ale flashforward (misto flashbacku pohled do budoucnosti). jinak sem na tom ale byl stejne jako ty, treti serie je vazne spickova, zvlast finale je (jack a kate) -nebojim se rict- genialni *:+*
sohaj (spoilery)
0 0
reagovat

LOST-závěr třetí série

OBSAHUJE SPOILERY:
Takže konečně sem dokoukal třetí sérii LOSTu a jsem totálně nadšený. Po mizerné druhé sérii jsem dlouho váhal zda se pustit do třetí, ale nakonec jsem to zkusil. A nelitoval. Třetí řada je skvělá a v posledních dílech to neuvěřitelně graduje. Hlavně ten poslední díl: ještě dlouho po skončení jsem čuměl s otevřenou pusou na obrazovku monitoru. Tohle jsem fakt nečekal. Nejdřív Charliho smrt, zvrat s pátrací lodí a vrcholem všeho bylo, když se v závěru Jack sejde s Kate mimo ostrov a teprve zjistím, že to, co dřív bylo považováno za vzpomínku, je ve skutečnosti reálný děj. Fakt jsem zvědavý, jak se s tímto tvůrci vypořádají:+
477971
OBSAHUJE SPOILERY: Takže konečně sem dokoukal třetí sérii LOSTu a jsem totálně nadšený. Po mizerné druhé sérii jsem dlouho váhal zda se pustit do třetí, ale nakonec jsem to zkusil. A nelitoval. Třetí řada je skvělá a v posledních dílech to neuvěřitelně graduje. Hlavně ten poslední díl: ještě dlouho po skončení jsem čuměl s otevřenou pusou na obrazovku monitoru. Tohle jsem fakt nečekal. Nejdřív Charliho smrt, zvrat s pátrací lodí a vrcholem všeho bylo, když se v závěru Jack sejde s Kate mimo ostrov a teprve zjistím, že to, co dřív bylo považováno za vzpomínku, je ve skutečnosti reálný děj. Fakt jsem zvědavý, jak se s tímto tvůrci vypořádají*:+*
LOST-závěr třetí série
0 0
reagovat
me to desne nebavi ?)
477962
me to desne nebavi *?)*
0 0
reagovat

strangercz

jj, ja videl zatim asi tri dily a taky sem byl tim docela unesenej, je to hrozna pohodovka :)
477905
jj, ja videl zatim asi tri dily a taky sem byl tim docela unesenej, je to hrozna pohodovka :)
strangercz
0 0
reagovat
pushing daisies je naprosto skvělý ta infantilnost je úžasná :+:+:+
477902
pushing daisies je naprosto skvělý ta infantilnost je úžasná *:+**:+**:+*
0 0
reagovat
ja si delal srandu ;) ... taky em na to koukal, kdyz to davali a bavilo me to. celkem skoda, ze to zrusili :)
477853
ja si delal srandu ;) ... taky em na to koukal, kdyz to davali a bavilo me to. celkem skoda, ze to zrusili :)
0 0
reagovat
The War at Home je 2005. To už se v dnešní době za starý považuje.
477852
The War at Home je 2005. To už se v dnešní době za starý považuje.
0 0
reagovat

st39.6

Jak je to starý? Já myslel že je to celkem nové.
477850
Jak je to starý? Já myslel že je to celkem nové.
st39.6
0 0
reagovat
je superstarej:D;)
477847
je superstarej*:D**;)*
0 0
reagovat
Kdysi jsem to sledoval na HBO, protože to běželo po Joeym. Docela fajn, rodiče co hulej trávu se v každým sitcomu neviděj :)))
477846
Kdysi jsem to sledoval na HBO, protože to běželo po Joeym. Docela fajn, rodiče co hulej trávu se v každým sitcomu neviděj :)))
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se