Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 59781 - 59800 Napsat příspěvek
Ne že by mě to těšilo, ale... je to jen seriál :)
478700
Ne že by mě to těšilo, ale... je to jen seriál :)
0 0
reagovat
Panebože to se už nemůžou dohodnout, jako zrovna Lost to mě hodně mrzí, finále 3.řady bylo kulervoucí a moc jsem se těšil na pokračování
478695
Panebože to se už nemůžou dohodnout, jako zrovna Lost to mě hodně mrzí, finále 3.řady bylo kulervoucí a moc jsem se těšil na pokračování
0 0
reagovat
SKOCILO NATACENI LOSTU!!! neeeeeeee. vypada to na 8 dilu ve ctvrte rade... chapu stavku ale tohle je fakt moc...
478687
SKOCILO NATACENI LOSTU!!! neeeeeeee. vypada to na 8 dilu ve ctvrte rade... chapu stavku ale tohle je fakt moc...
0 0
reagovat

Gorecki

:D :+ nekouká někdo na Huffa, nebo už ho mají všichni za sebou?
478563
*:D* *:+* nekouká někdo na Huffa, nebo už ho mají všichni za sebou?
Gorecki
0 0
reagovat

Gorecki

Amíci jsou docela pobožný, třeba to tak bude;)
478561
Amíci jsou docela pobožný, třeba to tak bude;)
Gorecki
0 0
reagovat

Herodes

to je nejaka verzia Heroes pre krestanov?
478560
to je nejaka verzia Heroes pre krestanov?
Herodes
0 0
reagovat
docela zajimavej dil Herodes vcera, ale na serialovou spicku to furt nema...
478552
docela zajimavej dil Herodes vcera, ale na serialovou spicku to furt nema...
0 0
reagovat

st

kazde pondeli triminutovy flashback jedne postavy, pry to zaplnuje otazniky v serialu.....pro nedockavce aspon neco do unora8)
478553
kazde pondeli triminutovy flashback jedne postavy, pry to zaplnuje otazniky v serialu.....pro nedockavce aspon neco do unora*8)*
st
0 0
reagovat
a nedela je laundry day..;)
478528
a nedela je laundry day..;)
0 0
reagovat

st39.6

Vyhodne baleni 5+1 zdarma, normalka. ;)
478527
Vyhodne baleni 5+1 zdarma, normalka. ;)
st39.6
0 0
reagovat
nemuzu si pomoct, ale .... vsimnul si nekdo, ze dexterova stara nosi uz asi ... hm, ctvrtej dil stejny kalhotky? :o
478526
nemuzu si pomoct, ale .... vsimnul si nekdo, ze dexterova stara nosi uz asi ... hm, ctvrtej dil stejny kalhotky? *:o*
0 0
reagovat
a co to je? :)
478491
a co to je? :)
0 0
reagovat
videli jste nekdo LOST missing pieces? podle me je to docela zajimavy napad
478488
videli jste nekdo LOST missing pieces? podle me je to docela zajimavy napad
0 0
reagovat
drsna preview:+ zase dalsi rozmer:D
478409
drsna preview*:+* zase dalsi rozmer*:D*
0 0
reagovat
Prej jo. Následující díl 3x08 Bang & Burn bude poslední odvysílaný v tomto roce. Poté bude následovat pauza až do 14.1.2008. FOX totiž stáhl z vysílání premiérový díl 7.řady seriálu 24 hodin a odsunula jej na neurčito. Díky tomu se místo něj objeví další díly seriálu Prison Break a to epizody 3x09 až 3x13. Po jejich odvysílání bude následovat již avizovaná delší pauza a seriál se vrátí na obrazovku 14.4.2008. (www.prison-break.cz)
478330
Prej jo. Následující díl 3x08 Bang & Burn bude poslední odvysílaný v tomto roce. Poté bude následovat pauza až do 14.1.2008. FOX totiž stáhl z vysílání premiérový díl 7.řady seriálu 24 hodin a odsunula jej na neurčito. Díky tomu se místo něj objeví další díly seriálu Prison Break a to epizody 3x09 až 3x13. Po jejich odvysílání bude následovat již avizovaná delší pauza a seriál se vrátí na obrazovku 14.4.2008. (www.prison-break.cz)
0 0
reagovat
a to bylo to jak ho odvadej posledni dil? :D
478329
a to bylo to jak ho odvadej posledni dil? :D
0 0
reagovat
PB mě taky bavil, už pravda trošku jinak, než první, kterou jsem žral - napětí atd. teď už je to spíš hlavně zábava ;) Ovšem co scénáristi vymysleli dál, aby udrželi staré známé pohromadě, to jsem fakt zvědavej. Ovšem do ledna jde Micheal k ledu. Go, Dexter, Go :+
478328
PB mě taky bavil, už pravda trošku jinak, než první, kterou jsem žral - napětí atd. teď už je to spíš hlavně zábava *;)* Ovšem co scénáristi vymysleli dál, aby udrželi staré známé pohromadě, to jsem fakt zvědavej. Ovšem do ledna jde Micheal k ledu. Go, Dexter, Go *:+*
0 0
reagovat

mcb

Do krabice. najdi si na youtube preview na další (až lednový tuším) díl.
Jinak mě PB S3 dost bavil. Zvláště ke konci. Člověk to nemůže brát moc vážně (i když kdy mohl), ale kouká se na to opravdu dobře..
478327
Do krabice. najdi si na youtube preview na další (až lednový tuším) díl. Jinak mě PB S3 dost bavil. Zvláště ke konci. Člověk to nemůže brát moc vážně (i když kdy mohl), ale kouká se na to opravdu dobře..
mcb
0 0
reagovat

The Office (US)

Kdyby to melo profil, neprudim s tim tady, ale nektery ty frky jsou neuveritelny :D
478274
Kdyby to melo profil, neprudim s tim tady, ale nektery ty [link="http://gigglesugar.com/160961"]frky[/link] jsou neuveritelny *:D*
The Office (US)
0 0
reagovat
doufam ze na smrtelnou injekci
478251
doufam ze na smrtelnou injekci
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se