Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 59601 - 59620 Napsat příspěvek
myslim, že triky jsou na seriál boží:+
482273
myslim, že triky jsou na seriál boží*:+*
0 0
reagovat
dotaz pro znalce, to sou triky v celejh heroes tak ukrutne spatny jako v prvnim dile?
482272
dotaz pro znalce, to sou triky v celejh heroes tak ukrutne spatny jako v prvnim dile?
0 0
reagovat

KarelR

Scrubs a...to je asi všechno. :)
482271
Scrubs a...to je asi všechno. :)
KarelR
0 0
reagovat
Já vim, ale je to nesportovní. :)
482270
Já vim, ale je to nesportovní. :)
0 0
reagovat

rcorp

Kolik americkejch serialu jsi videl za posledni dva tri roky? :D
482269
Kolik americkejch serialu jsi videl za posledni dva tri roky? *:D*
rcorp
0 0
reagovat
to máš v každým díle :)
482268
to máš v každým díle *:)*
0 0
reagovat
No ale, takovej cliffhanger na konec prvního dílu, to se nedělá... :)
482267
No ale, takovej cliffhanger na konec prvního dílu, to se nedělá... :)
0 0
reagovat
na moviezone jsou ještě lidi kteří to neviděli ? 8) budeme si muset dávat pozor na spoilery
482266
na moviezone jsou ještě lidi kteří to neviděli ? *8)* budeme si muset dávat pozor na spoilery
0 0
reagovat
Já jsem lost začínal v němčině, pokračoval v angličtině a teď 3. řadu v češtině:D. Všechny 3 verze mi přijdou OK.
482265
Já jsem lost začínal v němčině, pokračoval v angličtině a teď 3. řadu v češtině*:D*. Všechny 3 verze mi přijdou OK.
0 0
reagovat

sohaj

Pravda, ti dva to byla bída...
482264
Pravda, ti dva to byla bída...
sohaj
0 0
reagovat
Se dalo cekat, ja bych si stejne na dabing po dvou seriich v originale asi tezko zvykal....takze mi je to fuk:+
482263
Se dalo cekat, ja bych si stejne na dabing po dvou seriich v originale asi tezko zvykal....takze mi je to fuk*:+*
0 0
reagovat
Prvních pár dílů Lostu jsem viděla v češtině a zvykla jsem si na to, možná i proto mi ten dabing nepřijde tak hrozný....
482262
Prvních pár dílů Lostu jsem viděla v češtině a zvykla jsem si na to, možná i proto mi ten dabing nepřijde tak hrozný....
0 0
reagovat
Mně ten dabing taky přijde ok, ale v originále jsem to neviděl. A ten ořez je škoda, když můžou jít širokoúhle takový blbosti jako je Robin Hood... :)
482261
Mně ten dabing taky přijde ok, ale v originále jsem to neviděl. A ten ořez je škoda, když můžou jít širokoúhle takový blbosti jako je Robin Hood... :)
0 0
reagovat
U některách dabing byl dobrý (Nathan, Peter), ale někde to byla bída (Mico, Jesica). Ale i tak, originál je originál:)
482260
U některách dabing byl dobrý (Nathan, Peter), ale někde to byla bída (Mico, Jesica). Ale i tak, originál je originál*:)*
0 0
reagovat
V tom ořezání to vypadá dost divně, to je fakt. No já se na to stejně dívat podruhé a ještě na TV nebudu, takže je mi to vlastně fuk. Jen jsem byla zvědavá jak to nadabovali.
482259
V tom ořezání to vypadá dost divně, to je fakt. No já se na to stejně dívat podruhé a ještě na TV nebudu, takže je mi to vlastně fuk. Jen jsem byla zvědavá jak to nadabovali.
0 0
reagovat
LOST má příšernej dabing. Dřív jsem ten seriál měl rád, ale ta Nova mi ho tím tak znechutila(Maxián, Laurinová), že už ho nechci ani vidět.:D
482258
LOST má příšernej dabing. Dřív jsem ten seriál měl rád, ale ta Nova mi ho tím tak znechutila(Maxián, Laurinová), že už ho nechci ani vidět.*:D*
0 0
reagovat
Souhlas. Na český poměry to jde. Sice mohli kupříkladu na Mohindera, Benneta a Claire vybrat lepší hlas. Ale zbytek mi vcelku nevadí.:)
482257
Souhlas. Na český poměry to jde. Sice mohli kupříkladu na Mohindera, Benneta a Claire vybrat lepší hlas. Ale zbytek mi vcelku nevadí.*:)*
0 0
reagovat
Mě teda zase u Lostu nevadí a ten jsem viděl i v originále, tenhle jo a neviděl jsem ho v originále:D. Navíc zase ořezaný. Asi to zapíchnu a koupím si HD DVD, koukat na polovinu každého dílu je nanic.:-
482256
Mě teda zase u Lostu nevadí a ten jsem viděl i v originále, tenhle jo a neviděl jsem ho v originále*:D*. Navíc zase ořezaný. Asi to zapíchnu a koupím si HD DVD, koukat na polovinu každého dílu je nanic.*:-*
0 0
reagovat

Luc44

Plynule přešel z "yatta" na "ahoj NY":-) Moc dobře mi to neznělo, stejně mi přijde barbarské ničit jeho sladkou japonštino-angličtinu. A z toho málo, co jsem slyšela mi teda dabing Lostu přišel lepčí...
482255
Plynule přešel z "yatta" na "ahoj NY":-) Moc dobře mi to neznělo, stejně mi přijde barbarské ničit jeho sladkou japonštino-angličtinu. A z toho málo, co jsem slyšela mi teda dabing Lostu přišel lepčí...
Luc44
0 0
reagovat
poprve jsem to videl dneska a uchvatilo me to, musim si to sehnat v originalnim zneni
482254
poprve jsem to videl dneska a uchvatilo me to, musim si to sehnat v originalnim zneni
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se