Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 59581 - 59600 Napsat příspěvek

strangercz

Hmm, přesto si myslím, že mám pravdu 8):D, že za ČT2 se opradu uvádí nej pořad i mimo pořadí, protože nevěřím ,že třeba na tu kravinu o Zaňákové se dívalo od 20 h méně lidí, než na CT2...
To Sohaj - milion ani náhodou, to by na primě měli druhý Vánoce :D
482363
Hmm, přesto si myslím, že mám pravdu *8)**:D*, že za ČT2 se opradu uvádí nej pořad i mimo pořadí, protože nevěřím ,že třeba na tu kravinu o Zaňákové se dívalo od 20 h méně lidí, než na CT2... To Sohaj - milion ani náhodou, to by na primě měli druhý Vánoce *:D*
strangercz
0 0
reagovat
Na jaře má Nova dávat 4400... tak jsem zvědav, jak dabing sprasí tam...:))
Že by Toma daboval Jan Maxián?:D
482358
Na jaře má Nova dávat 4400... tak jsem zvědav, jak dabing sprasí tam...*:))* Že by Toma daboval Jan Maxián?*:D*
0 0
reagovat
To by byla velká pohroma:o Spíš fakt nemají data. Pod milion určitě nepujdou. Ale od příštího týdne začne mít velké problémy, pač Prison Break začíná až ve 22:00:- Proč proboha to nedali třeba na pondělí místo těch "Muži na stromě" či jak se to jmenuje.
482357
To by byla velká pohroma*:o* Spíš fakt nemají data. Pod milion určitě nepujdou. Ale od příštího týdne začne mít velké problémy, pač Prison Break začíná až ve 22:00*:-* Proč proboha to nedali třeba na pondělí místo těch "Muži na stromě" či jak se to jmenuje.
0 0
reagovat
to neni pravda když se podíváš na starší žebříčky tak tam jsou i jiné televize, ale spíš heroes vůbec neměřily
482336
to neni pravda když se podíváš na starší žebříčky tak tam jsou i jiné televize, ale spíš heroes vůbec neměřily
0 0
reagovat

Perry

To vidíš správně, ale poslední místa jsou nejsledovanější snímky na CT2, které je jinak úplně mimo měřitelný rozsah a imho se uveřejňují hlavně pro srovnání
482335
To vidíš správně, ale poslední místa jsou nejsledovanější snímky na CT2, které je jinak úplně mimo měřitelný rozsah a imho se uveřejňují hlavně pro srovnání
Perry
0 0
reagovat
podle mě nemaj data, ale že bych kvůli tomu nespal
482321
podle mě nemaj data, ale že bych kvůli tomu nespal
0 0
reagovat

Luc

No já tam teda vidim 230 00 jako minimum :-
482320
No já tam teda vidim 230 00 jako minimum *:-*
Luc
0 0
reagovat
Tak z toho je patrné jediné, měly míň než 638 000...
482318
Tak z toho je patrné jediné, měly míň než 638 000...
0 0
reagovat
Buď to nefunguje, nebo jsou Heroes propadák :o Sledovanost TV
482315
Buď to nefunguje, nebo jsou Heroes propadák *:o* [link="http://www.novinky.cz/kultura/tv-sledovanost"]Sledovanost TV[/link]
0 0
reagovat
Hmm, tak Hirův přechod z jap do cz jsem neviděl, koukal jsem už na Huffa. Kvalita dabingu, pokud mohu po polovině dílu hodnotit?...mohu:-), je celkem slušná, ale prostě mi nesedí výběr hlasů. Peter je najednou ooobrovskej chlapák, lucina je lucina, benett totálně nevýraznej, mica otravnej, mohinder už není Ind - prostě ty hlasy udělaly z těch postav úplně jiný lidi...
482289
Hmm, tak Hirův přechod z jap do cz jsem neviděl, koukal jsem už na Huffa. Kvalita dabingu, pokud mohu po polovině dílu hodnotit?...mohu:-), je celkem slušná, ale prostě mi nesedí výběr hlasů. Peter je najednou ooobrovskej chlapák, lucina je lucina, benett totálně nevýraznej, mica otravnej, mohinder už není Ind - prostě ty hlasy udělaly z těch postav úplně jiný lidi...
0 0
reagovat
Mě dabing Lostu přijde dobrý jak na Nově, tak na AXN (kde je jiný).
482287
Mě dabing Lostu přijde dobrý jak na Nově, tak na AXN (kde je jiný).
0 0
reagovat
Mě dabing u LOST a Heroes nevadí. Originály jsem neviděl a originální znění slyšet nemusím - zatím.
482286
Mě dabing u LOST a Heroes nevadí. Originály jsem neviděl a originální znění slyšet nemusím - zatím.
0 0
reagovat
ale jinak prima docela zajela se serialama...skoda ze vic nepropaguje The Unit...
482284
ale jinak prima docela zajela se serialama...skoda ze vic nepropaguje The Unit...
0 0
reagovat
Triky jsou v Heroes v pohode, az na druheho letajiciho supermana co se mota kolem kolem Clair, ale to uz zas nejsme v prvni serii :-)
482281
Triky jsou v Heroes v pohode, az na druheho letajiciho supermana co se mota kolem kolem Clair, ale to uz zas nejsme v prvni serii :-)
0 0
reagovat
tam uz je konspiraci, ze mi to hlava nebere:)

stary dobry prerostly tasemnice a vlkodlaci...
482280
tam uz je konspiraci, ze mi to hlava nebere:) stary dobry prerostly tasemnice a vlkodlaci...
0 0
reagovat
Jj, X-Files:+
482279
Jj, X-Files*:+*
0 0
reagovat
MoNK
je to seriál co bys čekal a ty triky ujdou tady jich ještě bylo málo počkej si na Five years later( doufám že to mám dobře) to je celý díl na tricích
482278
MoNK je to seriál co bys čekal a ty triky ujdou tady jich ještě bylo málo počkej si na Five years later( doufám že to mám dobře) to je celý díl na tricích
0 0
reagovat
2stranger: asi si nepockam, jestli sem dobre koukal(sledoval sem jednim okem), ten kluk co chtel zkusit litani, je Jazz z Gilmorovych Devcat a tam hral dost kretena, takze se mi to preneslo i sem:) Ale ono mit o jeden serial mene, je v dnesni dobe spis ku prospechu veci:)
482277
2stranger: asi si nepockam, jestli sem dobre koukal(sledoval sem jednim okem), ten kluk co chtel zkusit litani, je Jazz z Gilmorovych Devcat a tam hral dost kretena, takze se mi to preneslo i sem:) Ale ono mit o jeden serial mene, je v dnesni dobe spis ku prospechu veci:)
0 0
reagovat
Taky na to koukám, X-Files meet Star Wars. :)
482276
Taky na to koukám, X-Files meet Star Wars. :)
0 0
reagovat
myslim konkretne ten litaci v posledni scene...

ted koukam akta x, to sem videl naposled v 8 tride...to je nostalgie, jeste bych nekde nasel knizky popisujici prvni tri serie;)
482275
myslim konkretne ten litaci v posledni scene... ted koukam akta x, to sem videl naposled v 8 tride...to je nostalgie, jeste bych nekde nasel knizky popisujici prvni tri serie*;)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se