Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 59561 - 59580 Napsat příspěvek

Fluke

Myšleno samozřejmě na naše poměry, celosvětově jsou Heroes hit, ale tady to je většinovému publiku naprostý šumák. Invaze se snad na primě ani nedovysílala do konce.
482472
Myšleno samozřejmě na naše poměry, celosvětově jsou Heroes hit, ale tady to je většinovému publiku naprostý šumák. Invaze se snad na primě ani nedovysílala do konce.
Fluke
0 0
reagovat
Prison Break se mi nelíbí - vězeňské prostředí, pitomé postavy a překombinové téma útěku.
Heroes jsou určitě zajímavější. Jenže, jak řekla jedna moje známá (věk 40 a víc) - Na takový fantasmagorie se dívat nebudu. Má to nereálný děj. Když neuvidím jeden díl, nebudu vědět, co se tam pak děje.
Proto většina komiksových filmů má v kině nízkou návštěšvnost - vyjímkou je snad jen Spiderman.
482471
Prison Break se mi nelíbí - vězeňské prostředí, pitomé postavy a překombinové téma útěku. Heroes jsou určitě zajímavější. Jenže, jak řekla jedna moje známá (věk 40 a víc) - Na takový fantasmagorie se dívat nebudu. Má to nereálný děj. Když neuvidím jeden díl, nebudu vědět, co se tam pak děje. Proto většina komiksových filmů má v kině nízkou návštěšvnost - vyjímkou je snad jen Spiderman.
0 0
reagovat
MeaCulpa už to napsal, lidi v Česku nejsou na nějaký superhrdiny zvyklí a ani zvědaví. Vždyť nikdy ani průměrně nevydělal žádný superhrdinský film. Naopak Prison Break i CSI to je jim blízké. Furt tady prchaj ňáký zločinci :-) To by to opravdu musela dostat do ruky Nova a vzít to jako svůj stěžejní produkt a pak věřím, že by dokázali zblbnout přes milion lidí....
482470
MeaCulpa už to napsal, lidi v Česku nejsou na nějaký superhrdiny zvyklí a ani zvědaví. Vždyť nikdy ani průměrně nevydělal žádný superhrdinský film. Naopak Prison Break i CSI to je jim blízké. Furt tady prchaj ňáký zločinci :-) To by to opravdu musela dostat do ruky Nova a vzít to jako svůj stěžejní produkt a pak věřím, že by dokázali zblbnout přes milion lidí....
0 0
reagovat
Já sám se dívám na PB i na Heroes (vždycky něco nahrávám), a když jsem zkoušel kámoše sledující PB aby zkusily Heroes tak mi řekli že PB je určitě lepší a že na nějaký superhrdiny kašlou. Nic se nedá dělat.:D8)
482468
Já sám se dívám na PB i na Heroes (vždycky něco nahrávám), a když jsem zkoušel kámoše sledující PB aby zkusily Heroes tak mi řekli že PB je určitě lepší a že na nějaký superhrdiny kašlou. Nic se nedá dělat.*:D**8)*
0 0
reagovat
Invaze je bomba až na ten otevřený konec
482467
Invaze je bomba až na ten otevřený konec
0 0
reagovat
Teď koukám na Odyssea 5 seriál co dopadl jako Invaze tj. Jedna série a konec. Ale je to dost dobré scifi a dost podobné Invazi.
482463
Teď koukám na Odyssea 5 seriál co dopadl jako Invaze tj. Jedna série a konec. Ale je to dost dobré scifi a dost podobné Invazi.
0 0
reagovat

Pumiix

Tak to teda v žádným případě :D Vím, že většina lidí PB zavrhla tak v půlce druhé série, ale 1.série je super
482461
Tak to teda v žádným případě *:D* Vím, že většina lidí PB zavrhla tak v půlce druhé série, ale 1.série je super
Pumiix
0 0
reagovat
Heroes si zaslouzili byt na nove misto Prison Breaku a teprve tedka meli na prime rozbehnout PB:+
482457
Heroes si zaslouzili byt na nove misto Prison Breaku a teprve tedka meli na prime rozbehnout PB*:+*
0 0
reagovat

MeaCulpa

Ehm, myslíš u nás? U nás je propadák skoro vše co neběží na Nově anebo si to myslel světově, kde se to o Heroes nedá tvrdit:)
482456
Ehm, myslíš u nás? U nás je propadák skoro vše co neběží na Nově anebo si to myslel světově, kde se to o Heroes nedá tvrdit*:)*
MeaCulpa
0 0
reagovat
Perry-:povedal by som ze sa stalo presne to co si napisal:D
482453
Perry-:povedal by som ze sa stalo presne to co si napisal*:D*
0 0
reagovat

MeaCulpa

Invaze? Co s ní bylo? Tehdy to šlo nějak kolem mě a nezajímal jsem se o to.
482452
Invaze? Co s ní bylo? Tehdy to šlo nějak kolem mě a nezajímal jsem se o to.
MeaCulpa
0 0
reagovat
Ano samozřejmě, ti kdo Heroes už chtěli vidět je viděli. Hlavně aby se neopakoval propadák typu Invaze
482435
Ano samozřejmě, ti kdo Heroes už chtěli vidět je viděli. Hlavně aby se neopakoval propadák typu Invaze
0 0
reagovat

MeaCulpa

Zapoměl si taky zmínit, že ta hlavní divácká skupina vhodná pro Heroes volí jiné cesty k jejich shlédnutí;)
482431
Zapoměl si taky zmínit, že ta hlavní divácká skupina vhodná pro Heroes volí jiné cesty k jejich shlédnutí*;)*
MeaCulpa
0 0
reagovat
Hrdinové jsou už vlastně v ČR předem odsouzeni k neuspěchu. Tady prostě tenhle žánr neměl a zatím zdá se ještě dlouho nebude mít tradici. Navíc Prima není Nova, ta dokáže svý projekty mnohem líp vyhypovat a strategicky se zaměřila na seriály, které jsou pro českého diváka přijatelnější CSI, Lost, Prison break na to češi koukaj na superhrdiny blabou. Seriál si bude držet svou stabilní sledovanost okolo půl milionu s čímž prima nebude nadšená, ale na její poměry to je slušný výsledek.
482429
Hrdinové jsou už vlastně v ČR předem odsouzeni k neuspěchu. Tady prostě tenhle žánr neměl a zatím zdá se ještě dlouho nebude mít tradici. Navíc Prima není Nova, ta dokáže svý projekty mnohem líp vyhypovat a strategicky se zaměřila na seriály, které jsou pro českého diváka přijatelnější CSI, Lost, Prison break na to češi koukaj na superhrdiny blabou. Seriál si bude držet svou stabilní sledovanost okolo půl milionu s čímž prima nebude nadšená, ale na její poměry to je slušný výsledek.
0 0
reagovat
Nezapomente, ze Prison Break zacinal pozdeji nez byl inzerovanej, takze kdyz se Heroes rozjizdeli, spousta lidi sledujici Michaela a spol. byla nekde v polovine. Myslite si naivne, ze prepinali? To snad ne...
482417
Nezapomente, ze Prison Break zacinal pozdeji nez byl inzerovanej, takze kdyz se Heroes rozjizdeli, spousta lidi sledujici Michaela a spol. byla nekde v polovine. Myslite si naivne, ze prepinali? To snad ne...
0 0
reagovat
Luc44: ale zase si vezni, jakou na to měla prima reklamu. Upoutávky na to byly všude: na netu, na icq, v tisku, v kinech... Inu češi no, ti radši budou čučet na ty české sra*ky a la Ordinace, Ulice, vztahy a jiné:-
482416
Luc44: ale zase si vezni, jakou na to měla prima reklamu. Upoutávky na to byly všude: na netu, na icq, v tisku, v kinech... Inu češi no, ti radši budou čučet na ty české sra*ky a la Ordinace, Ulice, vztahy a jiné*:-*
0 0
reagovat
Ty jsi hroznej telepat :D
Checkuj diskuzi Atlantisu ;)
482394
Ty jsi hroznej telepat *:D* Checkuj diskuzi Atlantisu *;)*
0 0
reagovat
Tak Stargate 4x11 epizoda, je nejlepší z celé 4. série. To je mazec a poslední zaběry taky. :D
482393
Tak Stargate 4x11 epizoda, je nejlepší z celé 4. série. To je mazec a poslední zaběry taky. *:D*
0 0
reagovat

MeaCulpa

Díky za potvrzení, myslím, že dřív to tam i psali, ale teď už na to asi prdí...

Co taky čekalli od 22.15... kdyby naprali aspoň první díl dřív, aby nalákal, ale co, ono je to vlastně jedno, že ;)
482378
Díky za potvrzení, myslím, že dřív to tam i psali, ale teď už na to asi prdí... Co taky čekalli od 22.15... kdyby naprali aspoň první díl dřív, aby nalákal, ale co, ono je to vlastně jedno, že *;)*
MeaCulpa
0 0
reagovat
luc44: v těch žebříčcích se uvádí nejsledovanější pořady dne plus 2 nejsledovanější na čt2, která jinak nemá nikdy šanci do toho žebříčku zasáhnout a je tam pro srovnání. Podle článku na gorille měli Heroes sledovanost pouze 600 000 takže propadák jak svině, ten film co proti nim šel na nově měl stejnou sledovanost.
482375
luc44: v těch žebříčcích se uvádí nejsledovanější pořady dne plus 2 nejsledovanější na čt2, která jinak nemá nikdy šanci do toho žebříčku zasáhnout a je tam pro srovnání. Podle článku na gorille měli Heroes sledovanost pouze 600 000 takže propadák jak svině, ten film co proti nim šel na nově měl stejnou sledovanost.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se