Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 59461 - 59480 Napsat příspěvek
Teb Robin Hood na ČT je neskutečná blbost, ale ta herečka je táááák pěkná:)
484166
Teb Robin Hood na ČT je neskutečná blbost, ale ta herečka je táááák pěkná*:)*
0 0
reagovat
jj, taky sem na ne dneska koukala :)
483875
jj, taky sem na ne dneska koukala :)
0 0
reagovat
Jaj, tak ti muži na stromech jsou pěkná pohodovka:+
483861
Jaj, tak ti muži na stromech jsou pěkná pohodovka*:+*
0 0
reagovat

fluke:

az ty budes velky budu ja mrtvy ...

strangercz:
treba si oblibis i titulky od anonyma

scroochy:
noneasi
483620
az ty budes velky budu ja mrtvy ... [b]strangercz:[/b] treba si oblibis i titulky od anonyma [b]scroochy:[/b] noneasi
fluke:
0 0
reagovat
Až budu velký, tak se taky nebudu pod články podepisovat, poněvadž lidi přece nezajímá kdo je píše:D
483618
Až budu velký, tak se taky nebudu pod články podepisovat, poněvadž lidi přece nezajímá kdo je píše*:D*
0 0
reagovat
Sentido: Mozna se za svuj vykon stydis, tak se radsi nepodepisujes ;) Delam si srandu samozrejme, tvoji tvorbu neznam :)
483616
Sentido: Mozna se za svuj vykon stydis, tak se radsi nepodepisujes ;) Delam si srandu samozrejme, tvoji tvorbu neznam :)
0 0
reagovat

Sentido

No vidíš mě to třeba zajímá protože mám svý oblíbený překladatele. Vím co od nich mohu čekat, že to nebude plný hrubek apod.
483614
No vidíš mě to třeba zajímá protože mám svý oblíbený překladatele. Vím co od nich mohu čekat, že to nebude plný hrubek apod.
Sentido
0 0
reagovat
ja se pod titulky nepodepisuju ... a to z jednoho prostyho duvodu ... tak jako me nezajima kdo to prelozil (tak predpokladam ze nikoho nezajima ze jsem to prelozil ja) proste to udelal a jestli za to chce pohladit nebo koupit cokoladu tak na to s.ru ;)
483612
ja se pod titulky nepodepisuju ... a to z jednoho prostyho duvodu ... tak jako me nezajima kdo to prelozil (tak predpokladam ze nikoho nezajima ze jsem to prelozil ja) proste to udelal a jestli za to chce pohladit nebo koupit cokoladu tak na to s.ru *;)*
0 0
reagovat
Loki já už to viděl celý, ale cca min 10 let zpátky:D Tehdy to bylo děsně cool a vzpomínky mám skvělý:+ takže límečky jsou clifhanger do třetí sérky, zuppa:D

Jinak s odstupem, jsou ty první díly holt děsivé, ale ne špatné, tam mě spíš děsí tehdejší styl natáčení, dneska by si nikdo nedovolil ty jejich záseky před dveřma anebo Rikerovu hlavu nahoru nakloněnou doleva, či doprava:D a Trička jsou taky děsný, tehdy jsem je, ale přežil, zajímavé:)

Takže Karbousi nepomlouváme, diváme se s odstupem;)
483568
Loki já už to viděl celý, ale cca min 10 let zpátky*:D* Tehdy to bylo děsně cool a vzpomínky mám skvělý*:+* takže límečky jsou clifhanger do třetí sérky, zuppa:D Jinak s odstupem, jsou ty první díly holt děsivé, ale ne špatné, tam mě spíš děsí tehdejší styl natáčení, dneska by si nikdo nedovolil ty jejich záseky před dveřma anebo Rikerovu hlavu nahoru nakloněnou doleva, či doprava*:D* a Trička jsou taky děsný, tehdy jsem je, ale přežil, zajímavé*:)* Takže Karbousi nepomlouváme, diváme se s odstupem*;)*
0 0
reagovat
Karbous: Me ne:D Tenhle serial sel velikym okruhem kolem me a nemam v planu si ho doplnit :-)
483566
Karbous: Me ne*:D* Tenhle serial sel velikym okruhem kolem me a nemam v planu si ho doplnit :-)
0 0
reagovat
Co tu pomlouváte lásku mého dětství?! :( Ale no jo, taky se bojím, že kdybych se na to podíval znovu, že by mě to asi zklamalo, možná je lepší uchovat si krásné vzpomínky. ;) A schválně, komu vysela plastiková Enterprise v pokojíčku? Mě mnoho let. :D
483563
Co tu pomlouváte lásku mého dětství?! *:(* Ale no jo, taky se bojím, že kdybych se na to podíval znovu, že by mě to asi zklamalo, možná je lepší uchovat si krásné vzpomínky. *;)* A schválně, komu vysela plastiková Enterprise v pokojíčku? Mě mnoho let. *:D*
0 0
reagovat

Fluke

Přesně! Novou generaci mám rád, ale viděl sem asi první tři díly první série a nějak se od tý doby nemůžu dokopat, abych to pustil znova, tak mě to vyděsilo;)
483561
Přesně! Novou generaci mám rád, ale viděl sem asi první tři díly první série a nějak se od tý doby nemůžu dokopat, abych to pustil znova, tak mě to vyděsilo*;)*
Fluke
0 0
reagovat
Fluke:Vydrz:), v 3. serii konecne dostanu limecky na tie ich trapne tricka co maju a bude to v pohode:)):D A nie, ono je to zo zaciatku vazne take divne ale potom sa to rozbehne a uz ti to ani nedojde.
483557
Fluke:Vydrz*:)*, v 3. serii konecne dostanu limecky na tie ich trapne tricka co maju a bude to v pohode*:))**:D* A nie, ono je to zo zaciatku vazne take divne ale potom sa to rozbehne a uz ti to ani nedojde.
0 0
reagovat
Odběhnu od tématu, dotáhl jsem první sezónu Star treku Nový generace a jako fakt zírám:) všechno až na dekoraci vypadá jako by se zaseklo v originální sérii, jako když se dvě hlavní postavy zaseknou před dveřma a mluví spolu a přitom se dívají do dveří (samozřejmě tam stojí kamera) a dělaj z toho děsně důležitej dialog, tak se musím smát:D
Jak málo mi jako malému stačilo ke štěstí8)
483554
Odběhnu od tématu, dotáhl jsem první sezónu Star treku Nový generace a jako fakt zírám:) všechno až na dekoraci vypadá jako by se zaseklo v originální sérii, jako když se dvě hlavní postavy zaseknou před dveřma a mluví spolu a přitom se dívají do dveří (samozřejmě tam stojí kamera) a dělaj z toho děsně důležitej dialog, tak se musím smát*:D* Jak málo mi jako malému stačilo ke štěstí*8)*
0 0
reagovat
Sentido: Vážně tě nechápu. Jasně, když se pod něco podepíšu, je to propagace, ale co je na tom špatnýho? Překladatel, v tomhle případě Scroochy, obětuje svoji energii, čas a svým způsobem i náklady jenom proto, aby okolí mohlo sledovat film nebo seriál bez toho, aby musel kdokoliv umět anglicky. Copak ti vadí, že se novináři podepisují pod svoje články? Tohle je ve skutečnosti úplně to samý a nevidim důvod, proč by se člověk za svoji práci nemohl postavit. Navíc, na spoustu překladatelů si časem zvykneš a víš, co do nich můžeš čekat. Ne každej k tomu totiž přistupuje zodpovědně a podpis je něco jako první orientační bod, podle kterýho se můžeš řídit. ;)
483546
Sentido: Vážně tě nechápu. Jasně, když se pod něco podepíšu, je to propagace, ale co je na tom špatnýho? Překladatel, v tomhle případě Scroochy, obětuje svoji energii, čas a svým způsobem i náklady jenom proto, aby okolí mohlo sledovat film nebo seriál bez toho, aby musel kdokoliv umět anglicky. Copak ti vadí, že se novináři podepisují pod svoje články? Tohle je ve skutečnosti úplně to samý a nevidim důvod, proč by se člověk za svoji práci nemohl postavit. Navíc, na spoustu překladatelů si časem zvykneš a víš, co do nich můžeš čekat. Ne každej k tomu totiž přistupuje zodpovědně a podpis je něco jako první orientační bod, podle kterýho se můžeš řídit. *;)*
0 0
reagovat

Sentido

Když se pod něco podepíšu, tak se sebepropaguju? Když obětuju několik hodin svýho volnýho času do titulků pro někoho jiného bez jakékoli odměny, tak nevím, proč bych se nemohl podepsat. Jedinou odměnou mi je poděkování a to právě díky onomu podpisu. Tvoje uvažování nechápu. Třeba bys mi to mohl osvětlit.
483540
Když se pod něco podepíšu, tak se sebepropaguju? Když obětuju několik hodin svýho volnýho času do titulků pro někoho jiného bez jakékoli odměny, tak nevím, proč bych se nemohl podepsat. Jedinou odměnou mi je poděkování a to právě díky onomu podpisu. Tvoje uvažování nechápu. Třeba bys mi to mohl osvětlit.
Sentido
0 0
reagovat
Ono je to docela makačka, tak nevím proč by se člověk neměl pak propagovat:)
483538
Ono je to docela makačka, tak nevím proč by se člověk neměl pak propagovat:)
0 0
reagovat
kdyz prekladam, tak tak abych sam s tim byl spokojen a ne jinak ... jedna vec me na cizich titulcich vadi, a to, sebepropagace (czech subtitles by blablabla). jinak uz jde jen o to abys prelozil vsechno, upne a srozumitelne.
483533
kdyz prekladam, tak tak abych sam s tim byl spokojen a ne jinak ... jedna vec me na cizich titulcich vadi, a to, sebepropagace (czech subtitles by blablabla). jinak uz jde jen o to abys prelozil vsechno, upne a srozumitelne.
0 0
reagovat

Spazz

Brzo se dozvíš, ale není to obtížný uhodnout, pokud si trochu všímáš mojí okolní činnosti ;)
483481
Brzo se dozvíš, ale není to obtížný uhodnout, pokud si trochu všímáš mojí okolní činnosti *;)*
Spazz
0 0
reagovat

scroochy

Co to je za seriál btw?
483476
Co to je za seriál btw?
scroochy
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se