Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 59401 - 59420 Napsat příspěvek
2shepherd: no v to taky doufámů už teď mi to příjde pěkně hloupý, že místo slibovanejch šestnácti dílů je jen půlka!!!
484872
2shepherd: no v to taky doufámů už teď mi to příjde pěkně hloupý, že místo slibovanejch šestnácti dílů je jen půlka!!!
0 0
reagovat
No a pak...osm dílů uteče jako voda a zas čekat bůh ví jak dlouho. Doufám , že 5.sezonu o 8 dílů natáhnou.
484871
No a pak...osm dílů uteče jako voda a zas čekat bůh ví jak dlouho. Doufám , že 5.sezonu o 8 dílů natáhnou.
0 0
reagovat
jj, souhlasím. Od shlédnutí posledního dílu třetí sezóny jsem nemoh dospat a už je to tu...teším se jak malej kluk!!!:D
484870
jj, souhlasím. Od shlédnutí posledního dílu třetí sezóny jsem nemoh dospat a už je to tu...teším se jak malej kluk!!!*:D*
0 0
reagovat
jj, je to nezdravě dlouhá pauza ;)
484868
jj, je to nezdravě dlouhá pauza *;)*
0 0
reagovat
Už? Sakra, to to uteklo. Asi začnu nedospávat :)
484867
Už? Sakra, to to uteklo. Asi začnu nedospávat :)
0 0
reagovat
Tak Lost nám za tejden začíná. Sem jedinej kdo nemůže dospat?
484866
Tak Lost nám za tejden začíná. Sem jedinej kdo nemůže dospat?
0 0
reagovat
stčko to vystihnul naprosto přesně. Už jenom kvůli instantní výrobě umělý kůže, která nedává vůbec, ale VŮBEC smysl a Johnovým pohnutkám za každou cenu nebýt hero, i kdyby to znamenalo rozdupat sousedův gameboy, se na to musim dívat. Jsem zvědavej jaký módní výstřelky předvedou příště.:D:D
484721
stčko to vystihnul naprosto přesně. Už jenom kvůli instantní výrobě umělý kůže, která nedává vůbec, ale VŮBEC smysl a Johnovým pohnutkám za každou cenu nebýt hero, i kdyby to znamenalo rozdupat sousedův gameboy, se na to musim dívat. Jsem zvědavej jaký módní výstřelky předvedou příště.*:D**:D*
0 0
reagovat

st39.6

WOW to zní... WOW, já do toho snad pudu :D
484715
WOW to zní... WOW, já do toho snad pudu *:D*
st39.6
0 0
reagovat

st39.6

To zní hrozně :D
484713
To zní hrozně *:D*
st39.6
0 0
reagovat
tak uz vim jak se tvori terminatori skin - proste se ten skelet vykoupe v krvi. jen si musite dat bacha, aby byla zakonzervovana v nejakym oxidu, ci co (chemii sem nikdy nerozumnel, natoz anglicky;). je to jak instantni polevka, hotovo za par vterin
prvni zarodek skynetu v sobe mel 4 Xboxy a 6 PS3ek
sarah connor chodi na rande v komunistickejch tapetach
john connor se domniva, ze jakmile ma pocitac chladic, je to superinteligence, kterou je potreba zlikvidovat
jo, bylo to bezva. nejvetsi zahadou sou grafitti dveri na stredni skole. lidi kvuli nim skacou z baraku. uz jen proto, abych zjistil vcg, se musim divat dal :)
484711
tak uz vim jak se tvori terminatori skin - proste se ten skelet vykoupe v krvi. jen si musite dat bacha, aby byla zakonzervovana v nejakym oxidu, ci co (chemii sem nikdy nerozumnel, natoz anglicky;). je to jak instantni polevka, hotovo za par vterin prvni zarodek skynetu v sobe mel 4 Xboxy a 6 PS3ek sarah connor chodi na rande v komunistickejch tapetach john connor se domniva, ze jakmile ma pocitac chladic, je to superinteligence, kterou je potreba zlikvidovat jo, bylo to bezva. nejvetsi zahadou sou grafitti dveri na stredni skole. lidi kvuli nim skacou z baraku. uz jen proto, abych zjistil vcg, se musim divat dal *:)*
0 0
reagovat
stoji za to se divat na S.C. Chronicles???

jinak dneska se zvedla kvalita PB, napinave od zacatku do konce:D8)
484706
stoji za to se divat na S.C. Chronicles??? jinak dneska se zvedla kvalita PB, napinave od zacatku do konce*:D**8)*
0 0
reagovat

st39.6

Zkratka digitalni zaznam. Ano toci to digitalne, informoval jsem se u znameho, ktery toci dokumenty :)
484698
Zkratka digitalni zaznam. Ano toci to digitalne, informoval jsem se u znameho, ktery toci dokumenty :)
st39.6
0 0
reagovat
ještě ne, Zatím jsem dal na oslavu zdolání zkoušky jenom konec Heroes (jsem loser a trvá mi to no;) a teď se rozhoduju. Ale asi dám spíš přednost sympatický sexy blondýnce, která likviduje démony, než trapný napodobenině Lindy Hamilton. Ale uvidíme. Noc je mladá.:D
484690
ještě ne, Zatím jsem dal na oslavu zdolání zkoušky jenom konec Heroes (jsem loser a trvá mi to no;) a teď se rozhoduju. Ale asi dám spíš přednost sympatický sexy blondýnce, která likviduje démony, než trapný napodobenině Lindy Hamilton. Ale uvidíme. Noc je mladá.*:D*
0 0
reagovat
poreferuju behem vecera ;)
484689
poreferuju behem vecera ;)
0 0
reagovat
Videl uz nekdo treti dil Sarah Connor Chronicles? Ja jestli ma cenu ten cas obetovat :)
484688
Videl uz nekdo treti dil Sarah Connor Chronicles? Ja jestli ma cenu ten cas obetovat :)
0 0
reagovat
co je to digitalne? nova toci digitalne odjakziva ;)
484686
co je to digitalne? nova toci digitalne odjakziva ;)
0 0
reagovat

deiwi

Až je zase budu mít před barákem, tak se můžu zeptat:D, ale vzhledem k tomu, že maj jedinou dodávku, tak je možný, že digitálně, ale je pravda, že dneska velikost vozu moc nemění:D, kdybych si jen vzpoměl na název tý firmy co má tu techniku...ale sou to strašný socky, snažej se normálně sousedy obírat o proud:)) a ty týpkové co to obsluhujou vypadaj jak sjetý ganjou:D
484659
Až je zase budu mít před barákem, tak se můžu zeptat:D, ale vzhledem k tomu, že maj jedinou dodávku, tak je možný, že digitálně, ale je pravda, že dneska velikost vozu moc nemění*:D*, kdybych si jen vzpoměl na název tý firmy co má tu techniku...ale sou to strašný socky, snažej se normálně sousedy obírat o proud*:))* a ty týpkové co to obsluhujou vypadaj jak sjetý ganjou*:D*
deiwi
0 0
reagovat
Nevíte někdo zda se seriál Ulice točí digitálně? Dohadujeme se s kolegou. :))
484655
Nevíte někdo zda se seriál Ulice točí digitálně? Dohadujeme se s kolegou. *:))*
0 0
reagovat
Suit Up! :+
484637
Suit Up! *:+*
0 0
reagovat
Its gonna be legen....wait for it...

waaait for iiit...


...daary
484612
Its gonna be legen....wait for it... waaait for iiit... ...daary
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se