Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 59381 - 59400 Napsat příspěvek
aby ne, je to pecka ;)
485164
aby ne, je to pecka ;)
0 0
reagovat
na tv.com bylo zvoleno jako nejlepší guilty pleasure s 88% hlasů Gossip girl
485163
na tv.com bylo zvoleno jako nejlepší guilty pleasure s 88% hlasů Gossip girl
0 0
reagovat
jj souhlas s st39.6 je to boží :D:D:+:+
485114
jj souhlas s st39.6 je to boží *:D**:D**:+**:+*
0 0
reagovat
prej fajn, je to bozi :D
485108
prej fajn, je to bozi *:D*
0 0
reagovat

strangercz

kouká, neni zrovna výstižnej pojem, když to má jenom 8 dílů :), každopádně je to fajn, první díl nic moc, ale pak se to slušně rozjede
485084
kouká, neni zrovna výstižnej pojem, když to má jenom 8 dílů *:)*, každopádně je to fajn, první díl nic moc, ale pak se to slušně rozjede
strangercz
0 0
reagovat

SKELETONI NA WEBU


SKELETONI - NOVY CESKY SCI-FI FILM ZDARMA KE STAZENI...

www.trinitypictures.cz

NOVA SCI-FI VLNA CESKE TVORBY PRICHAZI....
485064
SKELETONI - NOVY CESKY SCI-FI FILM ZDARMA KE STAZENI... www.trinitypictures.cz NOVA SCI-FI VLNA CESKE TVORBY PRICHAZI....
SKELETONI NA WEBU
0 0
reagovat
kouká někdo na big bang theory?
485052
kouká někdo na big bang theory?
0 0
reagovat
Uvidim sam zatim se urcite nenudim :-)
485008
Uvidim sam zatim se urcite nenudim :-)
0 0
reagovat
tak já trojku nakoukal za 2 dny, ale ta první polovina je rozhodně slabší než druhá půlka. Ta vězeňská anabáze byla podle mě strašně zbytečně natahovaná.
484984
tak já trojku nakoukal za 2 dny, ale ta první polovina je rozhodně slabší než druhá půlka. Ta vězeňská anabáze byla podle mě strašně zbytečně natahovaná.
0 0
reagovat

meaculpa

ani bych nerekl, mne to chytlo uz od prvniho zaberu ;) ale ono taky pomaha, kdyz koukas vic dilu najednou, pak se dost chyb ztrati...
484983
ani bych nerekl, mne to chytlo uz od prvniho zaberu ;) ale ono taky pomaha, kdyz koukas vic dilu najednou, pak se dost chyb ztrati...
meaculpa
0 0
reagovat

pumiix

Ten začátek musíš projet v rychlém sledu, první díly jsou opravdu hooodně vláčný. Za to od půlky to je nebojím se to říct geniální.
484980
Ten začátek musíš projet v rychlém sledu, první díly jsou opravdu hooodně vláčný. Za to od půlky to je nebojím se to říct geniální.
pumiix
0 0
reagovat
Tak dneska zacinam treti serii Lostu :-) vim, ze jsem OT, ale tak co musim se pochlubit, jinak Lost.cz:+ hodne novych veci jsem se dozvedel....
484969
Tak dneska zacinam treti serii Lostu :-) vim, ze jsem OT, ale tak co musim se pochlubit, jinak Lost.cz*:+* hodne novych veci jsem se dozvedel....
0 0
reagovat
2MeaCulpa: No opravdu to sem nepiš...na lost.cz chodím pravidelně ale spoilerům se vyhýbám...Díkas!!!?
484936
2MeaCulpa: No opravdu to sem nepiš...na lost.cz chodím pravidelně ale spoilerům se vyhýbám...Díkas!!!?
0 0
reagovat
snad si nemyslíš, že to tady napíšu:D Když tak vzkazník, jestli tě to fakt tak moc zajímá
484933
snad si nemyslíš, že to tady napíšu*:D* Když tak vzkazník, jestli tě to fakt tak moc zajímá
0 0
reagovat
ktera?
484932
ktera?
0 0
reagovat
Tak půl roku bez LOST uběhlo celkem rychle. Trailer vypadal hodně zajímavě. Zajímá mě vývoj postavy Desmonda, která po smrti nejmenované postavy přijde o hodně prostoru. Jinak na lost.cz opět zveřejnili dost velký spoiler, který se ke mě bohužel donesl a i tuto sezonu nás opustí jedna z hlavních postav.
484931
Tak půl roku bez LOST uběhlo celkem rychle. Trailer vypadal hodně zajímavě. Zajímá mě vývoj postavy Desmonda, která po smrti nejmenované postavy přijde o hodně prostoru. Jinak na lost.cz opět zveřejnili dost velký spoiler, který se ke mě bohužel donesl a i tuto sezonu nás opustí jedna z hlavních postav.
0 0
reagovat
/dosrat...
484913
/dosrat...
0 0
reagovat
LOST:Návrat na vrchol8) ...........uz at to je....nemuzu dospat/dockat
484910
LOST:Návrat na vrchol*8)* ...........uz at to je....nemuzu dospat/dockat
0 0
reagovat
2deiwi: No tak alespoň se v klidu vyspíš...:D:D:D
484907
2deiwi: No tak alespoň se v klidu vyspíš...*:D**:D**:D*
0 0
reagovat
Ne že bych nemohl dospat, ale mám to v kalendáři zakroužkované :D
484906
Ne že bych nemohl dospat, ale mám to v kalendáři zakroužkované *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se