Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 59221 - 59240 Napsat příspěvek
Konečně koukáte na ten správnej seriál, chlapci :D:+
486380
Konečně koukáte na ten správnej seriál, chlapci *:D**:+*
0 0
reagovat
jako dvanáctá série Pohotovosti na Nově rulez:D
486349
jako dvanáctá série Pohotovosti na Nově rulez*:D*
0 0
reagovat
Pohotovost v Africe..co je moc to je trochu moc:D
486348
Pohotovost v Africe..co je moc to je trochu moc*:D*
0 0
reagovat
buuhuu, novej terminator je mafian z Life. tak ted se musim koukat :D
ackoliv bez jizvy neni tak cool
486321
buuhuu, novej terminator je mafian z Life. tak ted se musim koukat *:D* ackoliv bez jizvy neni tak cool
0 0
reagovat
Dneska jsem sjel The Company a vřele doporučuju, škoda že to má jenom 3 díly
486267
Dneska jsem sjel [link="http://www.csfd.cz/film/233630-company-the/#"]The Company[/link] a vřele doporučuju, škoda že to má jenom 3 díly
0 0
reagovat
Tak Žralok na primě moc dlouho nevydržel. Zrovna jsem koukal, že na jeho místo Prima zařazuje nové díly Chirurgů. No nevim jestli si moc pomůžou v neděli večer lidi preferujou publicistiku a dvojblok střepiny, 168 hodin na 100% prima nerozbije a raději zabije další potencionálně úspěšný seriál.
486259
Tak Žralok na primě moc dlouho nevydržel. Zrovna jsem koukal, že na jeho místo Prima zařazuje nové díly Chirurgů. No nevim jestli si moc pomůžou v neděli večer lidi preferujou publicistiku a dvojblok střepiny, 168 hodin na 100% prima nerozbije a raději zabije další potencionálně úspěšný seriál.
0 0
reagovat
dobra zprava :)
486236
dobra zprava :)
0 0
reagovat

t_gon

Podle nejmenovaného českého fan webu(link :) )
za 23 dní:D
486232
Podle nejmenovaného českého fan webu(http://reaper.sga-project.com/ *:)* ) za 23 dní*:D*
t_gon
0 0
reagovat
Mne by spis nez SCC zajimalo, jak to vypada s dalsimi dily Reapera a Chucka. Pac Chuck asi tim 13dilem finishoval, ale Reaper kde nic tu nic. Takze kdo neco vi at napovi ;))
486229
Mne by spis nez SCC zajimalo, jak to vypada s dalsimi dily Reapera a Chucka. Pac Chuck asi tim 13dilem finishoval, ale Reaper kde nic tu nic. Takze kdo neco vi at napovi ;))
0 0
reagovat

imf

MInulej týden dávali Bushe, proto SCCh nedávali.
486174
MInulej týden dávali Bushe, proto SCCh nedávali.
imf
0 0
reagovat
xMort: sem s tim smiren :+
486171
xMort: sem s tim smiren *:+*
0 0
reagovat

Pumiix

Normálně bych ti doporučil, aby si pokračoval, protože Alias mám hodně rád, ale jestli tě nebavily první dvě, tak už nemáš moc naděje :)
486163
Normálně bych ti doporučil, aby si pokračoval, protože Alias mám hodně rád, ale jestli tě nebavily první dvě, tak už nemáš moc naděje :)
Pumiix
0 0
reagovat
tak na ten Alias teda kaslu :-) :D
486148
tak na ten Alias teda kaslu :-) *:D*
0 0
reagovat
Na terminatora a Prison Break jsem taky čekal marně :o
486144
Na terminatora a Prison Break jsem taky čekal marně *:o*
0 0
reagovat

imf

Tak nejsem sám, kdo už má absťák :D
486143
Tak nejsem sám, kdo už má absťák *:D*
imf
0 0
reagovat
Hlavně, že už je zase House MD :) Minulý díl byl jak návrat domů po půl roce. Škoda, že za chvíli bude zase asi konec..
486141
Hlavně, že už je zase House MD :) Minulý díl byl jak návrat domů po půl roce. Škoda, že za chvíli bude zase asi konec..
0 0
reagovat
ja bych mel lepsi .... kde maj sakra v kfcku zasuvky, chci se na vas ucet bavit i dal
486140
ja bych mel lepsi .... kde maj sakra v kfcku zasuvky, chci se na vas ucet bavit i dal
0 0
reagovat
Jsem rad, ze se mnou souhlasis ve dvou vecech ze dvou. Pripisu si to na nastenku uspechu a muzeme se presunout k jinemu tematu. ;) Kde je sakra ctvrty dil Sarah Connor Chronicles? :D
486139
Jsem rad, ze se mnou souhlasis ve dvou vecech ze dvou. Pripisu si to na nastenku uspechu a muzeme se presunout k jinemu tematu. ;) Kde je sakra ctvrty dil Sarah Connor Chronicles? *:D*
0 0
reagovat
jee imfe dekuji ze jsi mi rekl, ze ALIAS skoncil. Nemit te, tak nevim co bych delal... a pata rada je fakt divna
486133
jee imfe dekuji ze jsi mi rekl, ze ALIAS skoncil. Nemit te, tak nevim co bych delal... a pata rada je fakt divna
0 0
reagovat
Veronicu Mars zastavilo studio. Mám pocit, že Kristen Bell a Heroes s tím neměli co dělat.

Jinak co se Alisu týče, tak já mám nejraději druhou a třetí sezónu, čtyřka je fajn, ale pětka je opravdu už trochu moc. Seriál by se bez ní obešel. Otázka je, jak to mělo vypadat, kdyby Jennifer Garner neotěhotněla..
486132
Veronicu Mars zastavilo studio. Mám pocit, že Kristen Bell a Heroes s tím neměli co dělat. Jinak co se Alisu týče, tak já mám nejraději druhou a třetí sezónu, čtyřka je fajn, ale pětka je opravdu už trochu moc. Seriál by se bez ní obešel. Otázka je, jak to mělo vypadat, kdyby Jennifer Garner neotěhotněla..
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se