Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 59161 - 59180 Napsat příspěvek
Ten koncept by potřeboval oživit je to pořád dokola to samé. Neškodilo by kdyby párkrát zachyboval a někoho nevyléčil.
486907
Ten koncept by potřeboval oživit je to pořád dokola to samé. Neškodilo by kdyby párkrát zachyboval a někoho nevyléčil.
0 0
reagovat

deiwi

No tak on ani nikdo nepopírá, že to je CSI v nemocnici :))
486906
No tak on ani nikdo nepopírá, že to je CSI v nemocnici *:))*
deiwi
0 0
reagovat
hmm, oba to jsou pacienti na léčení jak house tak i rimmer...:D:D:D
486905
hmm, oba to jsou pacienti na léčení jak house tak i rimmer...*:D**:D**:D*
0 0
reagovat
Hmm House nekoukam, ale ty dvd bych si koupil, ale az po Heroes, no jsem zvedavy na ceny...
486904
Hmm House nekoukam, ale ty dvd bych si koupil, ale az po Heroes, no jsem zvedavy na ceny...
0 0
reagovat
Ne, tobě se nelíbil přístup hlavní postavy k pacientům :) ten já považuju za ok, připomíná mi Rimmera z Červeného trpaslíka, vadí mi ten koncept.
486902
Ne, tobě se nelíbil přístup hlavní postavy k pacientům :) ten já považuju za ok, připomíná mi Rimmera z Červeného trpaslíka, vadí mi ten koncept.
0 0
reagovat

deiwi

Proto říkám že mi to příjde umělý!!!
486901
Proto říkám že mi to příjde umělý!!!
deiwi
0 0
reagovat
House = sarkasmus až na půdu, což mi nevadí vůbec. Vadí mi koncept seriálu, který je jako přes kopírák, v každém díle totéž. Záhadná choroba > dohady > kontroverzní diagnóza > dohady > kontroverzní léčba > uzdravení. Najdou se výjimky, ale je to stále dokola, stejně jako v CSI :-
486900
House = sarkasmus až na půdu, což mi nevadí vůbec. Vadí mi koncept seriálu, který je jako přes kopírák, v každém díle totéž. Záhadná choroba > dohady > kontroverzní diagnóza > dohady > kontroverzní léčba > uzdravení. Najdou se výjimky, ale je to stále dokola, stejně jako v CSI *:-*
0 0
reagovat
Já ho mám rád v malý roli v Rozum a cit, tam je perfekt a chová se skoro jako House:))
486898
Já ho mám rád v malý roli v Rozum a cit, tam je perfekt a chová se skoro jako House*:))*
0 0
reagovat
Njn, mě to prostě příjde umělý...Ale zase na druhou stranu je to jen seriál!!! Ale nikdy nezapomenu na jeho malou roly srandovně oblečeného pošťáka ve filmu Pidilidi...:D:D:D Tam se mi líbil víc než jako dr.House...:D
486888
Njn, mě to prostě příjde umělý...Ale zase na druhou stranu je to jen seriál!!! Ale nikdy nezapomenu na jeho malou roly srandovně oblečeného pošťáka ve filmu Pidilidi...*:D**:D**:D* Tam se mi líbil víc než jako dr.House...*:D*
0 0
reagovat
Ale o to jde, to je princip toho seriálu, že je takovej a jelikož má perfektní výsledky a vyléčí to, kde jiní zklamou, tak proto mu to tolerujou:)
Samozřejmě v reálu bych z něho byl vyděšenej pokud bych seriál neznal, pokud bych ho znal, tak bych byl úplně nadšenej, že mě lěčí tenhle arogantní magor...juchů!:)
Mimoto má furt pravdu, proto ho člověk akceptuje8)
486887
Ale o to jde, to je princip toho seriálu, že je takovej a jelikož má perfektní výsledky a vyléčí to, kde jiní zklamou, tak proto mu to tolerujou:) Samozřejmě v reálu bych z něho byl vyděšenej pokud bych seriál neznal, pokud bych ho znal, tak bych byl úplně nadšenej, že mě lěčí tenhle arogantní magor...juchů!*:)* Mimoto má furt pravdu, proto ho člověk akceptuje*8)*
0 0
reagovat

Fluke

Nevim jestli je ten seriál tak dobrej jak si každej myslí??? Nechci ho něják hanit, protože jako nápad dobrý, ale nezkutěčně mi vadí to Hausovo nadřazené chování...umíš si představit že by jsi měl s takovýmhle lékařem pracovat nebo jednat z pozice pacienta!?? Takovejhle lékař, ikdyž je to dobrej diagnostik, by nikde dlouho nevydržel!!!
486886
Nevim jestli je ten seriál tak dobrej jak si každej myslí??? Nechci ho něják hanit, protože jako nápad dobrý, ale nezkutěčně mi vadí to Hausovo nadřazené chování...umíš si představit že by jsi měl s takovýmhle lékařem pracovat nebo jednat z pozice pacienta!?? Takovejhle lékař, ikdyž je to dobrej diagnostik, by nikde dlouho nevydržel!!!
Fluke
0 0
reagovat

House DVD

Wuaa, perfektní:+
486884
Wuaa, perfektní*:+*
House DVD
0 0
reagovat
No to mi je jasný, lae kde třeba, tak kdyžtak něják neokatě!!??;)
486883
No to mi je jasný, lae kde třeba, tak kdyžtak něják neokatě!!??*;)*
0 0
reagovat
not here amigo, not here
486880
not here amigo, not here
0 0
reagovat
Kde jste sehnali druhej díl Lost já ho nemůžu nikde sehnat...
486879
Kde jste sehnali druhej díl Lost já ho nemůžu nikde sehnat...
0 0
reagovat
No skvělé, House na DVD :+ Jen doufám, že to nebude mít nějakou přestřelenou cenu
486878
No skvělé, House na DVD *:+* Jen doufám, že to nebude mít nějakou přestřelenou cenu
0 0
reagovat

Seinfeld

Začal jsem překládat seriál Seinfeld. Kdyby to někoho třeba zajímalo, tak utíkejte na Seinfeld.cz pro info a titulky k prvním šesti dílům ;)
486853
Začal jsem překládat seriál Seinfeld. Kdyby to někoho třeba zajímalo, tak utíkejte na [link="http://www.seinfeld.cz"]Seinfeld.cz[/link] pro info a titulky k prvním šesti dílům *;)*
Seinfeld
0 0
reagovat
486849
[link="http://www.filmcity.cz/inshop/scripts/detail.asp?itemid=15052&TemplatesDir=dvd"]Heroes na DVD[/link] [link="http://www.filmcity.cz/inshop/scripts/detail.asp?itemid=15051&TemplatesDir=dvd"]Dr.House na DVD[/link]
0 0
reagovat
Karbous: Druhy dil byl super, jen tak dal :+
486848
Karbous: Druhy dil byl super, jen tak dal *:+*
0 0
reagovat
Že jsem na něj zapomněl, teď mě omluvte:D.
486847
Že jsem na něj zapomněl, teď mě omluvte*:D*.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se