Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 58221 - 58240 Napsat příspěvek
Viděl jsem ukázku u jednoho dílu Galacticy, ale nevím o čem to má být.
501328
Viděl jsem ukázku u jednoho dílu Galacticy, ale nevím o čem to má být.
0 0
reagovat
Tak ta minisérie The Andromeda Strain je fakt super. Kdo neviděl doporučuji.
501327
Tak ta minisérie The Andromeda Strain je fakt super. Kdo neviděl doporučuji.
0 0
reagovat

xMort

Jj... píšou to i na tý wiki, že (už?) to tak neni. Ale do nedávna to tak víceméně bylo nebo se pletu?
501300
Jj... píšou to i na tý wiki, že (už?) to tak neni. Ale do nedávna to tak víceméně bylo nebo se pletu?
xMort
0 0
reagovat

2 xMort

Pro me docela prekvapko. S tim GitS to mam pocit bylo proto, ze byl rovnou distribuovan i do statu. Treba druha serie prave zmineneho Ghosta jednu dobu na fansubech vubec nebyla, pac byl oficialni release.
501298
Pro me docela prekvapko. S tim GitS to mam pocit bylo proto, ze byl rovnou distribuovan i do statu. Treba druha serie prave zmineneho Ghosta jednu dobu na fansubech vubec nebyla, pac byl oficialni release.
2 xMort
0 0
reagovat

fingolfincz

Nejsou tolerované. Zrovna asi čtrnáct dní zpět dělala japonská policie razie na poskytovatelé rawů, ze kterých se fansuby dělají. Zatkli tuším dost lidí a dost známých skupinám umřeli na krátko zdroje.
A u posledního GitS filmu (Solid state society tuším) studio taky řeklo, že nechce vidět ani jeden fansub, jinak si pro ně přijde..
501297
Nejsou tolerované. Zrovna asi čtrnáct dní zpět dělala japonská policie razie na poskytovatelé rawů, ze kterých se fansuby dělají. Zatkli tuším dost lidí a dost známých skupinám umřeli na krátko zdroje. A u posledního GitS filmu (Solid state society tuším) studio taky řeklo, že nechce vidět ani jeden fansub, jinak si pro ně přijde..
fingolfincz
0 0
reagovat
Co říká o fansubech wiki: link
501288
Co říká o fansubech wiki: [link="http://en.wikipedia.org/wiki/Fansub#Legal_and_ethical_issues"]link[/link]
0 0
reagovat
dik za tip, fansub jsem neznal....
501287
dik za tip, fansub jsem neznal....
0 0
reagovat
Já osobně si u věcí, co u nás nejsou v distribuci ani nepřipadám nějak provinile, když je stahuju. Ostatně u anime sou, co sem čet, fansuby tak nějak tolerovaný, dokud to někdo nelicencuje.
501286
Já osobně si u věcí, co u nás nejsou v distribuci ani nepřipadám nějak provinile, když je stahuju. Ostatně u anime sou, co sem čet, fansuby tak nějak tolerovaný, dokud to někdo nelicencuje.
0 0
reagovat
me strasne zajima, kam na vsechny ty asijske filmy a anime chodite...par filmu jsem sice videl, ale to po dlouhem shaneni, nebo jednoduse neco, co se vydalo u nas v distribuci...to vsechno kupujete z internetovych obchodu? me se zatim naskytla pouze nelegalni cesta a tou se mi zrovna jit nechce8)
501283
me strasne zajima, kam na vsechny ty asijske filmy a anime chodite...par filmu jsem sice videl, ale to po dlouhem shaneni, nebo jednoduse neco, co se vydalo u nas v distribuci...to vsechno kupujete z internetovych obchodu? me se zatim naskytla pouze nelegalni cesta a tou se mi zrovna jit nechce*8)*
0 0
reagovat
No ono už pak asi ne jelikož UK verze má jen dvě řady ale ten první díl mě silně znechutil
501162
No ono už pak asi ne jelikož UK verze má jen dvě řady ale ten první díl mě silně znechutil
0 0
reagovat
Tak to jesem šťastnej, že jsem se UK verzi vyhnul, protože americká ruluje :)
501161
Tak to jesem šťastnej, že jsem se UK verzi vyhnul, protože americká ruluje *:)*
0 0
reagovat
Vincentův svět po první sezóně celkem dobrý.
A první díl Americký The Office je totální klon Uk verze :-
501159
Vincentův svět po první sezóně celkem dobrý. A první díl Americký The Office je totální klon Uk verze *:-*
0 0
reagovat

Natascha

Moyashimon byl skvělej, ale už sem to viděl, páč usnout se mi nepodařilo:) Do příště by měli vyměnit židle?)
Jj... To sou ty tři sestry. Cílovka bude jinde, ale já se u toho fakt dobře bavil. Taková roztomilá ptákovina:D Možná tak trochu GP no8)
501138
Moyashimon byl skvělej, ale už sem to viděl, páč usnout se mi nepodařilo:) Do příště by měli vyměnit židle*?)* Jj... To sou ty tři sestry. Cílovka bude jinde, ale já se u toho fakt dobře bavil. Taková roztomilá ptákovina*:D* Možná tak trochu GP no*8)*
Natascha
0 0
reagovat

fingolfincz

No já asi ještě seženu Moyashimon - Příběhy z hnojárny, ty mě docela dostaly. Lepší jak Byl jednou jeden život, který tady pořád někdo shání:D Škoda že jsem to z půlky proklimbala:-

Minami-ke? Nejsou to ty tři sestry? Z toho jsem viděla vždy sice jen pár sekund, ale přišlo mi, že cílovka je někde jinde než ty:D
501136
No já asi ještě seženu Moyashimon - Příběhy z hnojárny, ty mě docela dostaly. Lepší jak Byl jednou jeden život, který tady pořád někdo shání*:D* Škoda že jsem to z půlky proklimbala*:-* Minami-ke? Nejsou to ty tři sestry? Z toho jsem viděla vždy sice jen pár sekund, ale přišlo mi, že cílovka je někde jinde než ty*:D*
fingolfincz
0 0
reagovat

Natascha

Jj... Shigurui mě určitě zaujalo nejvíc a pak chci ještě určitě vidět Minami-ke8)
A du se učit...sem 2. v žebříčku nejvíce diskutujících uživatelů a to je špatný znamení:D
501133
Jj... Shigurui mě určitě zaujalo nejvíc a pak chci ještě určitě vidět Minami-ke*8)* A du se učit...sem 2. v žebříčku nejvíce diskutujících uživatelů a to je špatný znamení*:D*
Natascha
0 0
reagovat

fingolfincz

Jn, ta animace byla děsná, ale jinak to bylo zajímavé... Výhledově, někdy, možná se k tomu taky dostanu:-)

S Shigurui má Spazz pravdu, na to by děti pod 10 asi zděšeně zíraly. I když kdoví, dneska jsou ty děcka už dost otrkané...
Každopádně pohled na bezrukého a slepce, jak si to chtějí rozdat s katanami, pomočující se mistr daného bojového umění, mudrující hlavy s vykulenýma očima, temná atmosféra, divné zvuky - to se jen tak někde nevidí. Jestli brzy něco z animefestu ochutnám naplno, tak to bude právě Shigurui.
501131
Jn, ta animace byla děsná, ale jinak to bylo zajímavé... Výhledově, někdy, možná se k tomu taky dostanu:-) S Shigurui má Spazz pravdu, na to by děti pod 10 asi zděšeně zíraly. I když kdoví, dneska jsou ty děcka už dost otrkané... Každopádně pohled na bezrukého a slepce, jak si to chtějí rozdat s katanami, pomočující se mistr daného bojového umění, mudrující hlavy s vykulenýma očima, temná atmosféra, divné zvuky - to se jen tak někde nevidí. Jestli brzy něco z animefestu ochutnám naplno, tak to bude právě Shigurui.
fingolfincz
0 0
reagovat

Natascha

Hurá konečně nějaká podpora! :) To sice jo, ale možná se někdy odhodlám to skouknout, přece jenom nebejt tý animace, tak to vypadalo dost zajímavě.:)
dick
To rád slyšim:+
Spazz
Nemyslim Princeznu Mononoke, ale jenom "Mononoke";)
501130
Hurá konečně nějaká podpora! :) To sice jo, ale možná se někdy odhodlám to skouknout, přece jenom nebejt tý animace, tak to vypadalo dost zajímavě.:) [b]dick[/b] To rád slyšim*:+* [b]Spazz[/b] Nemyslim Princeznu Mononoke, ale jenom "Mononoke"*;)*
Natascha
0 0
reagovat
Mononoke je genialni;)
501129
Mononoke je genialni*;)*
0 0
reagovat
No v Mononoke mi kresba právě přijde docela typická, ale já toho zas tak moc neviděl. Každopádně Shigurui je v tomhle úplně jinde a hlavně by se z toho dickem zmiňované děcka pod 10 let solidně zes*aly:+
501128
No v Mononoke mi kresba právě přijde docela typická, ale já toho zas tak moc neviděl. Každopádně Shigurui je v tomhle úplně jinde a hlavně by se z toho dickem zmiňované děcka pod 10 let solidně zes*aly*:+*
0 0
reagovat
Kdyztak az po zkouskovym, ted si nemohu dovolit stat se zavislym na necem (ne ze je to tak realne, ale kdyby nahodou) Ale dam tomu sanci mozna :D
501127
Kdyztak az po zkouskovym, ted si nemohu dovolit stat se zavislym na necem (ne ze je to tak realne, ale kdyby nahodou) Ale dam tomu sanci mozna *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se