Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 58041 - 58060 Napsat příspěvek

Luc44

jj, když hráli Ztraceni tak to neudělali, to bych bral, ale u 24? Ten serial mě nikdy moc nebavil...
517647
jj, když hráli Ztraceni tak to neudělali, to bych bral, ale u 24? Ten serial mě nikdy moc nebavil...
Luc44
0 0
reagovat
Ufff, Huff II od neděle na ČT1:+ od 23.15 :-. Jinak zajímavej je ten nováckej koncept dávat dva díly 24 za sebou. Bejt to repríza, tak to chápu. Asi to chtěj mít rychle za sebou :D
517642
Ufff, Huff II od neděle na ČT1*:+* od 23.15 *:-*. Jinak zajímavej je ten nováckej koncept dávat dva díly 24 za sebou. Bejt to repríza, tak to chápu. Asi to chtěj mít rychle za sebou *:D*
0 0
reagovat
no mně teda hot nepřijde. To bude možná ten problém8)
518211
no mně teda hot nepřijde. To bude možná ten problém*8)*
0 0
reagovat
Psema: Z intelektuální hlediska jí ty ostatní modelky nesahaj ani po pás. Hot, smart and in love with filmmaking. Co víc může člověk chtít? 8)
518209
Psema: Z intelektuální hlediska jí ty ostatní modelky nesahaj ani po pás. Hot, smart and in love with filmmaking. Co víc může člověk chtít? *8)*
0 0
reagovat
Karel: Vanessa? To si děláš...cože?:D:D Not for me.
518204
Karel: Vanessa? To si děláš...cože?*:D**:D* Not for me.
0 0
reagovat
nejlepsi je ta mrcha zkoksovana jak se menuje :)
518200
nejlepsi je ta mrcha zkoksovana jak se menuje :)
0 0
reagovat
Vannesa divná, mám mega z ní divný pocit pokaždé, spis z predstavitelky nez z charakteru.

Muj typ je Blair, asi jsem mrchový typ
518197
Vannesa divná, mám mega z ní divný pocit pokaždé, spis z predstavitelky nez z charakteru. Muj typ je Blair, asi jsem mrchový typ
0 0
reagovat
KarelR: ještě jsem na ni nenarazil, ale Jenny je přesně můj typ, takže ji bude překonávat dost těžko.8)
518192
KarelR: ještě jsem na ni nenarazil, ale Jenny je přesně můj typ, takže ji bude překonávat dost těžko.*8)*
0 0
reagovat

Gossip fans

Mě napadlo... Jsem sám, komu přijde Vanessa jako žena snů? :))

Psema: Muhehehe :D
518190
Mě napadlo... Jsem sám, komu přijde Vanessa jako žena snů? *:))* Psema: Muhehehe *:D*
Gossip fans
0 0
reagovat

verbst

A vůbec, neptej se naprofil, rychle to smaž:D

Voyage of the damned, byl opravdu hodně povedenej speciál a Kylie Minogue byla taky supr volba, neměl jsem páru, že by do hraní šla:)

Psema: já se tomu vyhýbám, jak čert kříži, běda Karlovy jestli mě nakazí, tak dostane všech 7 sérií Star treku Deep space nine o 59GB :D
518189
A vůbec, neptej se naprofil, rychle to smaž*:D* Voyage of the damned, byl opravdu hodně povedenej speciál a Kylie Minogue byla taky supr volba, neměl jsem páru, že by do hraní šla:) Psema: já se tomu vyhýbám, jak čert kříži, běda Karlovy jestli mě nakazí, tak dostane všech 7 sérií Star treku Deep space nine o 59GB :D
verbst
0 0
reagovat
Doctor Who RULEZZ.
Fluke
Z Rose sem taky malem umrel... Pockej na Turn Left... Bezchybnej dil. A jak se ti libilo Voyage of hte Damned?
A vubec, proc tu Doctor nema profil?
518185
Doctor Who RULEZZ. [b]Fluke[/b] Z Rose sem taky malem umrel... Pockej na Turn Left... Bezchybnej dil. A jak se ti libilo Voyage of hte Damned? A vubec, proc tu Doctor nema profil?
0 0
reagovat
Fluke: já teď žiju s Gossip Girl. (Karel mě nekazil, zmetek jeden) áááááách Jenny.:D
518182
Fluke: já teď žiju s Gossip Girl. (Karel mě nekazil, zmetek jeden) áááááách Jenny.*:D*
0 0
reagovat
Tak, k finále 4 sérky doktora Who, se zatím vyjádřit nemůžu, jsem u pátého dílu, a jako vždy je to neskutečnej nářez. Nemluvě o Rose, málem mi vypadla čelist.
Taky UNIT strikes back:+, koho zajímá Torchwood.
518178
Tak, k finále 4 sérky doktora Who, se zatím vyjádřit nemůžu, jsem u pátého dílu, a jako vždy je to neskutečnej nářez. Nemluvě o Rose, málem mi vypadla čelist. Taky UNIT strikes back*:+*, koho zajímá Torchwood.
0 0
reagovat
Jako, když se nad tím zamejšlím, tak je fakt, že trojka je asi vůbec dějově nejnařvanější, vrací se staří známí, přítomní jsou prakticky všichni (živí) důležití. Jo, trojku bych i přes ten povzdech zatím řadil nejvýš.
513881
Jako, když se nad tím zamejšlím, tak je fakt, že trojka je asi vůbec dějově nejnařvanější, vrací se staří známí, přítomní jsou prakticky všichni (živí) důležití. Jo, trojku bych i přes ten povzdech zatím řadil nejvýš.
0 0
reagovat
Trojku nejvic boli, ze je rozpulena na mexickou a americkou cast. :)
513880
Trojku nejvic boli, ze je rozpulena na mexickou a americkou cast. :)
0 0
reagovat
24 od začátku, jsem v půlce čtvrtého dne. Jinak třetí mi přišel hlavní vykonstruovanou zápletkou (modří vědí) trošku přes hranu... Čtvrtá zatím very good :+
513878
24 od začátku, jsem v půlce čtvrtého dne. Jinak třetí mi přišel hlavní vykonstruovanou zápletkou (modří vědí) trošku přes hranu... Čtvrtá zatím very good *:+*
0 0
reagovat
24 jedině od začátku, první tři sezóny jsou špička, pak to jde dolů, ale stále velmi dobré.
513835
24 jedině od začátku, první tři sezóny jsou špička, pak to jde dolů, ale stále velmi dobré.
0 0
reagovat
Ok, překecali jste mě, pojedu teda poctivě od jedničky :o)

Jinak se teda přidávám k fanklubu Studia 60... do sbírky určitě přispěju:D
513874
Ok, překecali jste mě, pojedu teda poctivě od jedničky :o) Jinak se teda přidávám k fanklubu Studia 60... do sbírky určitě přispěju*:D*
0 0
reagovat
Charlotte: mno, u seriálů sice preferuju ty, u kterých díl trvá cca těch dvacet minut, ale když to má jenom tu jednu sérii, tak by to nemuselo být tak náročné na shlédnutí :)
513872
Charlotte: mno, u seriálů sice preferuju ty, u kterých díl trvá cca těch dvacet minut, ale když to má jenom tu jednu sérii, tak by to nemuselo být tak náročné na shlédnutí :)
0 0
reagovat

Charlotte

Pochvala. :+ No... stejně máš furt to nejlepší před sebou ;)
513871
Pochvala. *:+* No... stejně máš furt to nejlepší před sebou *;)*
Charlotte
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se