Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 58021 - 58040 Napsat příspěvek

sohaj

So say we all:+
517778
So say we all*:+*
sohaj
0 0
reagovat
Jako House je luxusní seriál:+
517774
Jako House je luxusní seriál*:+*
0 0
reagovat

Ravenhorn

rádobyblbý komediální seriál?? WTF?? jakože seriál, který chtěl úmyslně být blbý, ale nakonec není, jo? :o))
517744
rádobyblbý komediální seriál?? WTF?? jakože seriál, který chtěl úmyslně být blbý, ale nakonec není, jo? :o))
Ravenhorn
0 0
reagovat

KarelR

To jsem rád, že ji tolik neodsuzuješ jako ostatní. viz FM rádio co bude. ;)
517735
To jsem rád, že ji tolik neodsuzuješ jako ostatní. viz FM rádio co bude. *;)*
KarelR
0 0
reagovat

Ravenhorn

Co kecáš, mně se Narnie líbí :D

Deal. Uber na "provokativnosti" podání svejch názorů a všichni budou spokojený ;)
517734
Co kecáš, mně se Narnie líbí *:D* Deal. Uber na "provokativnosti" podání svejch názorů a všichni budou spokojený *;)*
Ravenhorn
0 0
reagovat

a4am

A já si do teď myslel, že je objektivní.

:D It's Joke.
517733
A já si do teď myslel, že je objektivní. *:D* It's Joke.
a4am
0 0
reagovat

KarelR

Subjektivní vyjádření názoru v podání Ravenhorna. Tak už jsme si snad zvykli:D
517732
Subjektivní vyjádření názoru v podání Ravenhorna. Tak už jsme si snad zvykli*:D*
KarelR
0 0
reagovat

KarelR

Ok. Mě se nelíbí, vám jo.

Mě se líbí Narnie, vám ne.

Neberte mi moje a já vám neberu vaše. Deal? :+
517731
Ok. Mě se nelíbí, vám jo. Mě se líbí Narnie, vám ne. Neberte mi moje a já vám neberu vaše. Deal? *:+*
KarelR
0 0
reagovat

Ravenhorn

Tak naposledy. To, že tě inteligentní seriály nebaví, neznamená, že jsou špatné! ;)
517728
Tak naposledy. To, že tě inteligentní seriály nebaví, neznamená, že jsou špatné! *;)*
Ravenhorn
0 0
reagovat

Luc44

Viděl jsem 6 dílů a přestal jsem se dívat. Nemohl jsem dál.
517727
Viděl jsem 6 dílů a přestal jsem se dívat. Nemohl jsem dál.
Luc44
0 0
reagovat
Ach Bože, odpust mu to rouhání typu "rádoby blbé komediélní seriály typu Dr. House". :- A to nejsou v PB draci!!!!
517726
Ach Bože, odpust mu to rouhání typu "rádoby blbé komediélní seriály typu Dr. House". *:-* A to nejsou v PB draci!!!!
0 0
reagovat
Pro mě je Prison Break skvělý seriál, lepší jak Lost a všechny ty rádoby blbé komediélní seriály typu Dr. House nebo všechny ty kriminálky.
517725
Pro mě je Prison Break skvělý seriál, lepší jak Lost a všechny ty rádoby blbé komediélní seriály typu Dr. House nebo všechny ty kriminálky.
0 0
reagovat
Pánové, je to váš názor a já ho beru na vědomí. Nic víc nic míň;)
517719
Pánové, je to váš názor a já ho beru na vědomí. Nic víc nic míň*;)*
0 0
reagovat
Druhá sérka prison breaku? To je iritující nepovedená komedie, plná nelogickejch zvratů z totální demence.
Dobře koukatelný, ale že by to bylo dobrý:)
517701
Druhá sérka prison breaku? To je iritující nepovedená komedie, plná nelogickejch zvratů z totální demence. Dobře koukatelný, ale že by to bylo dobrý:)
0 0
reagovat
Napětí? Pch, myslíš to vztekání se, jak jsou hrdinové (zvlášť jeden vynikal) naprosto dementní, z čehož pak násldně pramenily ty zvrat(k)y...? Druhá série je vyloženě komedie a třetí, která první tři čtyři díly vypadal nadějně je na tom ještě hůř (neodstatka prvních dvou se tam setkávají v nesnesitelném množství).
Je to příjemnej mainstream nic víc nic míň.
517695
Napětí? Pch, myslíš to vztekání se, jak jsou hrdinové (zvlášť jeden vynikal) naprosto dementní, z čehož pak násldně pramenily ty zvrat(k)y...? Druhá série je vyloženě komedie a třetí, která první tři čtyři díly vypadal nadějně je na tom ještě hůř (neodstatka prvních dvou se tam setkávají v nesnesitelném množství). Je to příjemnej mainstream nic víc nic míň.
0 0
reagovat

sohaj

Plno "zvratů" určitě, ale napětí? Come on... :-
517692
Plno "zvratů" určitě, ale napětí? Come on... *:-*
sohaj
0 0
reagovat

sohaj

Taky nechápu co všem vadí. Vždyť to má jenom dementní scénář, hrozné charaktery a na konci každý epizody zvrat o kterém v první minutě další epizody zjistíte, že vlastně vůbec nic neznamená. Skvělej seriál :(
517690
Taky nechápu co všem vadí. Vždyť to má jenom dementní scénář, hrozné charaktery a na konci každý epizody zvrat o kterém v první minutě další epizody zjistíte, že vlastně vůbec nic neznamená. Skvělej seriál *:(*
sohaj
0 0
reagovat

killerzeli

Ale no taak. Vždyť je super. Má to napětí, plno zvratů, co víc si přát:))
517688
Ale no taak. Vždyť je super. Má to napětí, plno zvratů, co víc si přát*:))*
killerzeli
0 0
reagovat

sohaj

S tou druhý částí tý věty budem souhlasit asi úplně všichni.
517687
S tou druhý částí tý věty budem souhlasit asi úplně všichni.
sohaj
0 0
reagovat
Huh, druhá série Prison Breaku je skvělá. Opět musím zopakovat: první série mě moc nebrala a měl jsem problémy ji vůbec zkouknout, ale dvojka, to je jiné kafe:+:+
517683
Huh, druhá série Prison Breaku je skvělá. Opět musím zopakovat: první série mě moc nebrala a měl jsem problémy ji vůbec zkouknout, ale dvojka, to je jiné kafe*:+**:+*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se