Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 57941 - 57960 Napsat příspěvek
Jsem vůbec netušil, že existuje alternativní konec poslední episody Červeného trpaslíka. Vzhledem k tomu, že 9 série vůbec není, tak bych bral tenhle šťastnější a více uzavřenější konec.
515539
Jsem vůbec netušil, že existuje [link="http://www.youtube.com/watch?v=YQDQ2EbnK1E&feature=related"]alternativní[/link] konec poslední episody Červeného trpaslíka. Vzhledem k tomu, že 9 série vůbec není, tak bych bral tenhle šťastnější a více uzavřenější konec.
0 0
reagovat

liuk

:D Oh, thx a lot! :+
515502
*:D* Oh, thx a lot! *:+*
liuk
0 0
reagovat
link Na, a nezapomeň, že dialup je nespolehlivej ;)
515500
http://www.collegehumor.com/video:1788161 Na, a nezapomeň, že dialup je nespolehlivej ;)
0 0
reagovat
Hledám odkaz na video, které by se dalo nazvat asi "Jack Bauer v komunikačním pravěku" byla to parodie na 24... pls hlp
515497
Hledám odkaz na video, které by se dalo nazvat asi "Jack Bauer v komunikačním pravěku" byla to parodie na 24... pls hlp
0 0
reagovat
Tak dneska to startuje. Od 20:00 na Nova Cinema (bez pilotu) :-:D
516741
Tak dneska to startuje. Od 20:00 na Nova Cinema (bez pilotu) *:-**:D*
0 0
reagovat
Asi už se to tu řešilo tisíckrát, ale mě se 2. řada Heroes, až na ten slabej rozjezd, líbila.
516736
Asi už se to tu řešilo tisíckrát, ale mě se 2. řada Heroes, až na ten slabej rozjezd, líbila.
0 0
reagovat
Jestli to bude tak preplacane jako 2. serie a druha pulka 1. tak nevim...;)
516678
Jestli to bude tak preplacane jako 2. serie a druha pulka 1. tak nevim...*;)*
0 0
reagovat
Heroes myslím.
516671
Heroes myslím.
0 0
reagovat

MAJkLSON

Ta třetí série vypadá právě dost dobře oproti té druhé...:))
516670
Ta třetí série vypadá právě dost dobře oproti té druhé...*:))*
MAJkLSON
0 0
reagovat
knizky uz jsou tusim ctyri
516632
knizky uz jsou tusim ctyri
0 0
reagovat
První série dokoukaná a už sháním druhou. Jen to finále mě nepřišlo tak kulervoucí jak by mohlo být, ale tím rozhodně neříkám, že bylo špatný. Jen dotaz věděli tvůrci už na konci první série, že bude druhá? Závěrečná scéna kde se pořvává Go Dexter a tak mě přišla jako jasný pomrknutí na producenty
516630
První série dokoukaná a už sháním druhou. Jen to finále mě nepřišlo tak kulervoucí jak by mohlo být, ale tím rozhodně neříkám, že bylo špatný. Jen dotaz věděli tvůrci už na konci první série, že bude druhá? Závěrečná scéna kde se pořvává Go Dexter a tak mě přišla jako jasný pomrknutí na producenty
0 0
reagovat
JJ, Dexter je jeden z tech top serialu, ktery si drzi formu kazdy dil a prozatim vsechny serie! Rozhodne doporucuju!!! :+:+:+

Oproti tomu Heroes a jejich druha rada... skoda mluvit... asi neco jako spider-man3 ve spidey serii... a ukazka na treti radu? hmm tak to fakt nevim... asi s timhle serialem prastim...
516628
JJ, Dexter je jeden z tech top serialu, ktery si drzi formu kazdy dil a prozatim vsechny serie! Rozhodne doporucuju!!! *:+**:+**:+* Oproti tomu Heroes a jejich druha rada... skoda mluvit... asi neco jako spider-man3 ve spidey serii... a ukazka na treti radu? hmm tak to fakt nevim... asi s timhle serialem prastim...
0 0
reagovat

MeaCulpa

Welcome to our family :+
517445
Welcome to our family *:+*
MeaCulpa
0 0
reagovat
No to jo první díl mě přišel ten koncept takový hodně zvláštní, ale jak se poprvé objevil chladící vrah začalo mě to hodně zajímat. Ve druhým díle jsem si pak už zvykl i na samotného Dextera a po zatím osmi epizodách musím říct, že tu postavu žeru
517444
No to jo první díl mě přišel ten koncept takový hodně zvláštní, ale jak se poprvé objevil chladící vrah začalo mě to hodně zajímat. Ve druhým díle jsem si pak už zvykl i na samotného Dextera a po zatím osmi epizodách musím říct, že tu postavu žeru
0 0
reagovat
pointa zrejme ani sokovat nemela, dostatecne sokujici je samotny Dexter
517442
pointa zrejme ani sokovat nemela, dostatecne sokujici je samotny Dexter
0 0
reagovat

MeaCulpa

Ale no tak jasně viď, kdo by to taky mohl bejt ;) jinak závěr první sérky se mi líbil víc, než u druhý, která je ale taky vynikající. Prostě Dexter :+ :+ :+
517441
Ale no tak jasně viď, kdo by to taky mohl bejt *;)* jinak závěr první sérky se mi líbil víc, než u druhý, která je ale taky vynikající. Prostě Dexter *:+* *:+* *:+*
MeaCulpa
0 0
reagovat
Zrovna konečně nakoukávám Dextera. Skutečně podmanivá záležitost, ale šokující pointa na konci 8. dílu se moc nepovedla (teda aspoň mě to přišlo úplně jasný). Jinak ten seriál můžu jen chválit.
517439
Zrovna konečně nakoukávám Dextera. Skutečně podmanivá záležitost, ale šokující pointa na konci 8. dílu se moc nepovedla (teda aspoň mě to přišlo úplně jasný). Jinak ten seriál můžu jen chválit.
0 0
reagovat
Luc44: JJ, čtyřka je ultimátní adrenalin, ktery uz nekdy tezko nejaky serial prekona ...
516978
Luc44: JJ, čtyřka je ultimátní adrenalin, ktery uz nekdy tezko nejaky serial prekona ...
0 0
reagovat
já třetí epku pátý série, pak jsem musel jít dělat, jak mně se kua nechtělo.... jinak po čtyřech sezonách hodnotím nejvýš tu čtvrtou - ultimátní ohrožení všeho vším a pořád! :+
516931
já třetí epku pátý série, pak jsem musel jít dělat, jak mně se kua nechtělo.... jinak po čtyřech sezonách hodnotím nejvýš tu čtvrtou - ultimátní ohrožení všeho vším a pořád! *:+*
0 0
reagovat
Videl jsem vcera jednu epizodu ctvrty sezony Ctyriadvacitky... Jack mi chybiiii... :)
516930
Videl jsem vcera jednu epizodu ctvrty sezony Ctyriadvacitky... Jack mi chybiiii... :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se