Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 57781 - 57800 Napsat příspěvek
Já sledoval Esmeraldu link divokého anděla, Dallas , 92010, atd... kdo to tenkrát neviděl jako by nebyl
513720
Já sledoval Esmeraldu http://uk.youtube.com/watch?v=J09s-pq7OnE divokého anděla, Dallas , 92010, atd... kdo to tenkrát neviděl jako by nebyl
0 0
reagovat
Koukám, že jste se všichni dost nudili, když jste museli šahat k tak drastickým činům:))
513717
Koukám, že jste se všichni dost nudili, když jste museli šahat k tak drastickým činům*:))*
0 0
reagovat
Já sledoval Esmeraldu... a to fakt pravidelně, dokonce jsem aj na netu koumal spoilery :-D Hrával jsem tenkrát házenou a dycky po tréninku jsem valil dom, abych o něco nepřišel :-D
513715
Já sledoval Esmeraldu... a to fakt pravidelně, dokonce jsem aj na netu koumal spoilery :-D Hrával jsem tenkrát házenou a dycky po tréninku jsem valil dom, abych o něco nepřišel :-D
0 0
reagovat
Bože, on se na ty telenovely vážně někdo cíleně díval? :D
Já tedy sledoval jen Dallas, u dědy, byl jsem malej takže mi stačilo že je ta televize zaplá a něco se na ní hýbe... ale ten díl s Bobym mě taky nasral.
Ale ty ostatní zběsilosti... snad jen úvodní titulky Divokého anděla si trochu pamatuju :D, jinak nic, i ta 90210 šla těžce mimo mě.
513714
Bože, on se na ty telenovely vážně někdo cíleně díval? *:D* Já tedy sledoval jen Dallas, u dědy, byl jsem malej takže mi stačilo že je ta televize zaplá a něco se na ní hýbe... ale ten díl s Bobym mě taky nasral. Ale ty ostatní zběsilosti... snad jen úvodní titulky Divokého anděla si trochu pamatuju *:D*, jinak nic, i ta 90210 šla těžce mimo mě.
0 0
reagovat
Tak z těchhle klasik mám nasledováno skoro všechno až na Dynastii a Manuelu :-( Jen mě zaráží, že nikdo nejmenoval Školu zlomených srdcí na mojí základce to strašně rulovalo. Stejně jako když jsme spěchali po škole domů na Odpadlíka:D
513712
Tak z těchhle klasik mám nasledováno skoro všechno až na Dynastii a Manuelu :-( Jen mě zaráží, že nikdo nejmenoval Školu zlomených srdcí na mojí základce to strašně rulovalo. Stejně jako když jsme spěchali po škole domů na Odpadlíka*:D*
0 0
reagovat
Nyni pro zmenu GuiltyPleasureZone....
513711
Nyni pro zmenu GuiltyPleasureZone....
0 0
reagovat
Nj, i na ošklivku Betty jsem koukal :))
513710
Nj, i na ošklivku Betty jsem koukal *:))*
0 0
reagovat
Předposlední díl Manuely rulez, pánové, kdo neviděl, neví, o co přišel:D
513709
Předposlední díl Manuely rulez, pánové, kdo neviděl, neví, o co přišel*:D*
0 0
reagovat

Psema

Hej, Titány jsem viděl snad celý. Nejlepší byla ta hot sekretářka :)
513707
Hej, Titány jsem viděl snad celý. Nejlepší byla ta hot sekretářka :)
Psema
0 0
reagovat
Helena a její chlapci ?)
513706
Helena a její chlapci *?)*
0 0
reagovat
No když už jsme u téhle "zpovědi", tak jsem taky sledoval Esmeraldu a ještě Divokýho Anděla... ?)
513704
No když už jsme u téhle "zpovědi", tak jsem taky sledoval Esmeraldu a ještě Divokýho Anděla... *?)*
0 0
reagovat

liuk

Esmeraldu znám taky dobře. Dvakrát!:D
513703
Esmeraldu znám taky dobře. Dvakrát!:D
liuk
0 0
reagovat
Já si pamatuju na TItány. Casper Van Dien a Jasmínka Bleeth během těch deseti (nebo kolika) dílů než to zrušili strašně rulovali.:D
513701
Já si pamatuju na TItány. Casper Van Dien a Jasmínka Bleeth během těch deseti (nebo kolika) dílů než to zrušili strašně rulovali.*:D*
0 0
reagovat
I když, když nad tím přemýšlím, tak v době kdy jsem se od jejího vkusu trhal, tak ona na telenovely dočasně přešla a já se ještě tomu vkusu tak úplně nestranil, tak Esmeraldu a hlavně Rosalindu jsem znal taky dost dobře. :))
513700
I když, když nad tím přemýšlím, tak v době kdy jsem se od jejího vkusu trhal, tak ona na telenovely dočasně přešla a já se ještě tomu vkusu tak úplně nestranil, tak Esmeraldu a hlavně Rosalindu jsem znal taky dost dobře. *:))*
0 0
reagovat
V Dynastii nebyli mimozemštani. *:)) Ti byli "jen" ve spin-offu Dynastie, jménem Colbyové. :D Ve spinoffu, který byl po dvou sezónách zrušen, tak že hlavní postavu unesli opravdu emzáci. Fellon se ale nakonec opět v mateřské Dynastii objevila jakoby se nechumelilo.
Ale samotná Dynastie taky neskončila špatně. Se tam všichni pozabíjeli na jednom večírku, tam lidi padali z balkónů a při pádu s sebou tahali své manžely atd. ;)
Jo, taky jsem byl hodně pod máminým vlivem. 8) Ale na latinskoamerické telenovely jsme nikdy nekoukali, jen na tyhle severoamerické ságy. :)
513699
V Dynastii nebyli mimozemštani. **:))* Ti byli "jen" ve spin-offu Dynastie, jménem Colbyové. *:D* Ve spinoffu, který byl po dvou sezónách zrušen, tak že hlavní postavu unesli opravdu emzáci. Fellon se ale nakonec opět v mateřské Dynastii objevila jakoby se nechumelilo. Ale samotná Dynastie taky neskončila špatně. Se tam všichni pozabíjeli na jednom večírku, tam lidi padali z balkónů a při pádu s sebou tahali své manžely atd. ;) Jo, taky jsem byl hodně pod máminým vlivem. *8)* Ale na latinskoamerické telenovely jsme nikdy nekoukali, jen na tyhle severoamerické ságy. :)
0 0
reagovat
No něco jako snaha o crossover 90. let :D lol...
513696
No něco jako snaha o crossover 90. let *:D* lol...
0 0
reagovat
Cože, v Dynastii byli mimozemšťani? :o :o :o :D a plyunle na to navázali s vysíláním Akt X... ?)
513695
Cože, v Dynastii byli mimozemšťani? *:o* *:o* *:o* *:D* a plyunle na to navázali s vysíláním Akt X... *?)*
0 0
reagovat
Baywatch, Beverly, Knight Rider (toho jsem ale nenavíděl. ale co, vše co je v telce, na to v mém útlém věku koukat), ranní animáky s Bunnym, Tak jde čas (pár stovek dílů. Ještě s tím jednookým týpkem). Dallas (Bobby zemřel, byl to sen... sen za desítky dílů), Dynastie (i poslední u nás odvysílaný díl s MIMOZEMŠŤANY!) atd:D

Vyrůstal jsem s matkou, tudíž jiní v mém věku sledovali Die Hard a Rambo. A já znal hlavně telenovely a podobně:D
513694
Baywatch, Beverly, Knight Rider (toho jsem ale nenavíděl. ale co, vše co je v telce, na to v mém útlém věku koukat), ranní animáky s Bunnym, Tak jde čas (pár stovek dílů. Ještě s tím jednookým týpkem). Dallas (Bobby zemřel, byl to sen... sen za desítky dílů), Dynastie (i poslední u nás odvysílaný díl s MIMOZEMŠŤANY!) atd:D Vyrůstal jsem s matkou, tudíž jiní v mém věku sledovali Die Hard a Rambo. A já znal hlavně telenovely a podobně:D
0 0
reagovat
"Ale tebe mám taky rád, Jasmínko." :D
513692
"Ale tebe mám taky rád, Jasmínko." *:D*
0 0
reagovat
Oni běží! :+
513691
Oni běží! *:+*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se