Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 57721 - 57740 Napsat příspěvek
No navíc, minisérie je pilot, prostě první dvě epizody seriálu:), Resistance je docela o ničem pár mini, ne víc než 5 min, epek, a pak je Razor, kterej dává určitěj náhled na BS Pegasus a nakousnutí prvních cylonů.
487345
No navíc, minisérie je pilot, prostě první dvě epizody seriálu:), Resistance je docela o ničem pár mini, ne víc než 5 min, epek, a pak je Razor, kterej dává určitěj náhled na BS Pegasus a nakousnutí prvních cylonů.
0 0
reagovat

Bagr

Díky, o existenci něčeho navíc kromě minisérie a normálních dílů jsem věděl, ale ještě jsem je neviděl.
487344
Díky, o existenci něčeho navíc kromě minisérie a normálních dílů jsem věděl, ale ještě jsem je neviděl.
Bagr
0 0
reagovat
A vlastně Razor spadá. Oficiálně to jsou první 2 epizody 4. řady, ale nikdo to tak nebere.
487340
A vlastně Razor spadá. Oficiálně to jsou první 2 epizody 4. řady, ale nikdo to tak nebere.
0 0
reagovat
HAL: No ještě úvodní Minisérie a The Resistance.
487339
HAL: No ještě úvodní Minisérie a The Resistance.
0 0
reagovat
Hmm, Razor je jediná část BSG, která nespadá mezi klasické série, nebo je kromě něj ještě něco dalšího?
487332
Hmm, Razor je jediná část BSG, která nespadá mezi klasické série, nebo je kromě něj ještě něco dalšího?
0 0
reagovat
No já po předešlých parádních třech sériích čekal hodně a byl jsem docela zklamán:- Film, který se odehrával někde v prostřed druhé série a nebýt toho závěrečného momentu (SPOILER: varování před Starbuckem KONEC SPOILERU), tak to byl docela zbytečný film.

Archa byla slabá, ale Continuum se docela vydařil. Jen se člověk musel vyznat v cestování čase8)
513556
No já po předešlých parádních třech sériích čekal hodně a byl jsem docela zklamán*:-* Film, který se odehrával někde v prostřed druhé série a nebýt toho závěrečného momentu (SPOILER: varování před Starbuckem KONEC SPOILERU), tak to byl docela zbytečný film. Archa byla slabá, ale Continuum se docela vydařil. Jen se člověk musel vyznat v cestování čase*8)*
0 0
reagovat
Razor byl pro mne lepsi nez Ark Of Truth ci Continuum. Mozna to ale bylo tim, ze u Razoru jsem nic necekal a u SG byla ma ocekavani prilis vysoka.
513555
Razor byl pro mne lepsi nez Ark Of Truth ci Continuum. Mozna to ale bylo tim, ze u Razoru jsem nic necekal a u SG byla ma ocekavani prilis vysoka.
0 0
reagovat
No já jsem čekal víc od 4. řady. Rozor byl v poho.
513554
No já jsem čekal víc od 4. řady. Rozor byl v poho.
0 0
reagovat
Ale Razor je oproti ostatním epkám BSG docela slabej :) , jsem jeden z mála co čekal víc8)
513552
Ale Razor je oproti ostatním epkám BSG docela slabej :) , jsem jeden z mála co čekal víc*8)*
0 0
reagovat
sohaj: Ono když to všechno nemá happy end tak to hned není taková zábava. Nesmysl, ani jeden z SG filmů nesahá Razoru ani po kotníky.
513550
sohaj: Ono když to všechno nemá happy end tak to hned není taková zábava. Nesmysl, ani jeden z SG filmů nesahá Razoru ani po kotníky.
0 0
reagovat
verbst: Oki, díky za info;)

SGčka patří k mojím nejoblíbenějším seriálům. BSG mám taky rád, nicméně po nedávném zhlédnutí Razoru jsem z toho docela znechucený a do čtvrté série se mi momentálně moc nechce:o
513549
verbst: Oki, díky za info*;)* SGčka patří k mojím nejoblíbenějším seriálům. BSG mám taky rád, nicméně po nedávném zhlédnutí Razoru jsem z toho docela znechucený a do čtvrté série se mi momentálně moc nechce*:o*
0 0
reagovat

sohaj

uz je to oficialni:
Joe Mallozzi ve svém blogu mluvil o SGA filmu, a ujistil, že 5. série nekončí cliffhangerem v pravém smyslu. Je napsán scénář k filmu, který, kdyby byla 6. série, by sloužil jako úvodní dvojdíl právě k ní. Kdy film bude, o čem bude, ani kdo ho bude režírovat, se zatím nic neví, ale předběžné datum uvedení na DVD je rok 2009
513542
[b]uz je to oficialni:[/b] Joe Mallozzi ve svém blogu mluvil o SGA filmu, a ujistil, že 5. série nekončí cliffhangerem v pravém smyslu. Je napsán scénář k filmu, který, kdyby byla 6. série, by sloužil jako úvodní dvojdíl právě k ní. Kdy film bude, o čem bude, ani kdo ho bude režírovat, se zatím nic neví, ale předběžné datum uvedení na DVD je rok 2009
sohaj
0 0
reagovat

st39.6

to namlácení jsem psal jen kvůli pocitu z jednoho filmu, kde to bylo hlavní náplní filmu :-)
513535
to namlácení jsem psal jen kvůli pocitu z jednoho filmu, kde to bylo hlavní náplní filmu :-)
st39.6
0 0
reagovat

st39.6

Scifi seriály mám nakoukané skoro vše co jde, takže mm větší srovnání než většina tu.

SG1 s SGA je pro mě nejlepší scifi seriál posledních let, BSG je hned za nimi.
513534
Scifi seriály mám nakoukané skoro vše co jde, takže mm větší srovnání než většina tu. SG1 s SGA je pro mě nejlepší scifi seriál posledních let, BSG je hned za nimi.
st39.6
0 0
reagovat
Kazdej muze komentovat i kdyz nema nakoukano, dobre jeho nazor pote ma mensi srovnavaci obsah, ale nevim co by se mel zdrzovat komentare, kdyz na to tu diskuze jsou... Kdyz se Ti jeho komentar nelibi nebo nesouhlasis tak natukej do ty klavesnice solidni odpoved a je to :(
513533
Kazdej muze komentovat i kdyz nema nakoukano, dobre jeho nazor pote ma mensi srovnavaci obsah, ale nevim co by se mel zdrzovat komentare, kdyz na to tu diskuze jsou... Kdyz se Ti jeho komentar nelibi nebo nesouhlasis tak natukej do ty klavesnice solidni odpoved a je to *:(*
0 0
reagovat
Ravenhorn > tak ty si dostal chut nekomu namlatit, jo? .... hm, aby se ti to nevymstilo bobku.
SGA ja sracka a jak rika bagr, vzhledem k tomu ze nemas nic nakoukano, se radsi zdrz komentare.
513532
Ravenhorn > tak ty si dostal chut nekomu namlatit, jo? .... hm, aby se ti to nevymstilo bobku. SGA ja sracka a jak rika bagr, vzhledem k tomu ze nemas nic nakoukano, se radsi zdrz komentare.
0 0
reagovat
SGA je skvělý seriál:+ a stím koncem to ještě není oficiální. Případný film by na konci pětky mohl sloužit jako tákový otvírák k šesté sérii. Ale je to strašná představa, že bych už neslyšel Zelenku, jak mluví/nadává česky?):D:+
513526
SGA je skvělý seriál*:+* a stím koncem to ještě není oficiální. Případný film by na konci pětky mohl sloužit jako tákový otvírák k šesté sérii. Ale je to strašná představa, že bych už neslyšel Zelenku, jak mluví/nadává česky*?)**:D**:+*
0 0
reagovat
Ravenhorn: To, že na jiný seriály než BSG a SGA nekoukáš ještě neznamená, že lepší nejsou. Nemluvě o tom, že srovnávatt BSG a SGA je asi stejnej nesmysl jako srovnávat LOTRa a Narnii. To je prostě kvalitou úplně někde jinde. :D
513525
Ravenhorn: To, že na jiný seriály než BSG a SGA nekoukáš ještě neznamená, že lepší nejsou. Nemluvě o tom, že srovnávatt BSG a SGA je asi stejnej nesmysl jako srovnávat LOTRa a Narnii. To je prostě kvalitou úplně někde jinde. *:D*
0 0
reagovat

KarelR

Koukni do sekce filmy.
513498
Koukni do sekce filmy.
KarelR
0 0
reagovat
Možná jsem dnes ostřejší, ale po jednom filmu, na který jsem se dodíval, jsem dostal nějakou chuť někomu namlátit. :D

A to se počítá.
513497
Možná jsem dnes ostřejší, ale po jednom filmu, na který jsem se dodíval, jsem dostal nějakou chuť někomu namlátit. *:D* A to se počítá.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se