Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 57681 - 57700 Napsat příspěvek
tuší někdo, je-li u druhé série In Treatment o co stát?
512988
tuší někdo, je-li u druhé série In Treatment o co stát?
0 0
reagovat
oni tu osklivku katku uz vysilaji? ja myslel ze se to teprve chysta a tajne jsem doufal ze si to rozmysli:)
512975
oni tu osklivku katku uz vysilaji? ja myslel ze se to teprve chysta a tajne jsem doufal ze si to rozmysli*:)*
0 0
reagovat

Sp!der-bite

Ne v hlavním vysílacím čase:)
512935
Ne v hlavním vysílacím čase:)
Sp!der-bite
0 0
reagovat

a4am

Nebylo to náhodou tím, že oni to opravdu reprízovali? :));)...
512922
Nebylo to náhodou tím, že oni to opravdu reprízovali? *:))**;)*...
a4am
0 0
reagovat
Red Dwarf rulez forever...
512917
Red Dwarf rulez forever...
0 0
reagovat

a4am

:D:+
512909
*:D**:+*
a4am
0 0
reagovat
No ale i má matka už řekla, že Ošklivka Katka je hrůza, že teďka po několika dílech si myslela, že to reprizuji, protoze se tam nic nestalo:D
512899
No ale i má matka už řekla, že Ošklivka Katka je hrůza, že teďka po několika dílech si myslela, že to reprizuji, protoze se tam nic nestalo:D
0 0
reagovat
A stejně je nejlepší Letiště! :)
512879
A stejně je nejlepší Letiště! *:)*
0 0
reagovat

Sp!der-bite

kamenovat sem tě chtěl dokud sem si nepřečetl ten doslov ted' kdybych tě kamenoval asi by to vypadalo trapně8)
513318
kamenovat sem tě chtěl dokud sem si nepřečetl ten doslov ted' kdybych tě kamenoval asi by to vypadalo trapně*8)*
Sp!der-bite
0 0
reagovat
Sohaj: Redakce se mi taky líbila (líbí), Horákovi jsem taky občasně sledoval, ale moje největší GP téhle doby je Ošklivka Katka (kdyby tu byl dotyčnej červenající smilík, tak už tu je a ne jenom jednou...) ... Začalo to tím, že jsem prostě rád sledoval Olgu Lounovou a už jsem u toho jaksi zůstal... ?) Tak a teď můžete pozbírat všechny okolní předměty a začít mě kamenovat...
513315
Sohaj: Redakce se mi taky líbila (líbí), Horákovi jsem taky občasně sledoval, ale moje největší GP téhle doby je Ošklivka Katka (kdyby tu byl dotyčnej červenající smilík, tak už tu je a ne jenom jednou...) ... Začalo to tím, že jsem prostě rád sledoval Olgu Lounovou a už jsem u toho jaksi zůstal... *?)* Tak a teď můžete pozbírat všechny okolní předměty a začít mě kamenovat...
0 0
reagovat
Horákovi, pánové, Horákovi. Dneska jsem je vystopoval na YouTube a ten seriál mi vážně chybí.:D:D:D
513270
Horákovi, pánové, Horákovi. Dneska jsem je vystopoval na YouTube a ten seriál mi vážně chybí.*:D**:D**:D*
0 0
reagovat
NO jestli mě z české tvorby za poslední roky něco zaujalo, tak to byla Redakce:+
513268
NO jestli mě z české tvorby za poslední roky něco zaujalo, tak to byla Redakce*:+*
0 0
reagovat
Na Comeback uz podle ukazet se nebude dat koukat
513262
Na Comeback uz podle ukazet se nebude dat koukat
0 0
reagovat
jj comback bude taky pekny vyplach mozku :D
513260
jj comback bude taky pekny vyplach mozku *:D*
0 0
reagovat
Těch novinek bude víc. Nová navíc přichází z českým sitcomem Comeback:o
513252
Těch novinek bude víc. Nová navíc přichází z českým sitcomem Comeback*:o*
0 0
reagovat
link Možná to tu už bylo ;)
513248
http://www.novinky.cz/clanek/147095-video-ceska-televize-uvede-od-zari-serial-cerna-sanitka.html Možná to tu už bylo *;)*
0 0
reagovat
Rouder: Lepší než Jack Bauer. :D
513226
Rouder: Lepší než Jack Bauer. *:D*
0 0
reagovat
513224
http://www.youtube.com/watch?v=nkdOYg_GlGI *:D*
0 0
reagovat
Ty bláho, Vašut by strčilo svoje americké kolegy do kapsy, to raději ne 8)...
513219
Ty bláho, Vašut by strčilo svoje americké kolegy do kapsy, to raději ne *8)*...
0 0
reagovat
Kriminálka Anděl bude pěkná ptákovina. Nechápu, proč musí být hlavní vyšetřovatel zrovna Stropnický. Vždyť ten vysušený ksicht nemá ani špetku charizmatu. To bych raději Vašuta nebo Vaculíka.
513218
Kriminálka Anděl bude pěkná ptákovina. Nechápu, proč musí být hlavní vyšetřovatel zrovna Stropnický. Vždyť ten vysušený ksicht nemá ani špetku charizmatu. To bych raději Vašuta nebo Vaculíka.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se