Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 57661 - 57680 Napsat příspěvek

rcorp

Jdi.. na Máj :))
512641
Jdi.. na Máj *:))*
rcorp
0 0
reagovat

KarelR

Což už samo o sobě dokazuje, že by ten americkej "expert" měl vrátit peníze. :) A já už viděl i ten zbytek a je to úplně stejný. I když se objeví nějaký nadějný nápad (značky, komparsisté), tak je totálně zabitý provedením.
512638
Což už samo o sobě dokazuje, že by ten americkej "expert" měl vrátit peníze. :) A já už viděl i ten zbytek a je to úplně stejný. I když se objeví nějaký nadějný nápad (značky, komparsisté), tak je totálně zabitý provedením.
KarelR
0 0
reagovat

rcorp

Jsi lama, záčátek je ještě zlo, ty nejlepší fóry jsou až pozdějc! 8)
512635
Jsi lama, záčátek je ještě zlo, ty nejlepší fóry jsou až pozdějc! *8)*
rcorp
0 0
reagovat
kopeckovy byli podle me tak dementni naschval. ten comback uz davaji v tv? rekne te me termin at vim kdy mam mit vypnutou televizi:)
512620
kopeckovy byli podle me tak dementni naschval. ten comback uz davaji v tv? rekne te me termin at vim kdy mam mit vypnutou televizi*:)*
0 0
reagovat

Silence

He? Já mluvil o celkový produkci co načnul rcorp.

rcorp: jo tak:) já myslel, že ti došlo, že to je absolutní Guilty:)) mimochodem, já měl spíš ten pocit, že Kopečkovy naschvál dementní nebyli, právě naopak.
512618
He? Já mluvil o celkový produkci co načnul rcorp. rcorp: jo tak:) já myslel, že ti došlo, že to je absolutní Guilty*:))* mimochodem, já měl spíš ten pocit, že Kopečkovy naschvál dementní nebyli, právě naopak.
Silence
0 0
reagovat

Fluke

To ne, ale po tom, co jste se nad tím rozplývali, jsem čekal, že to bude mít alespoň nějakou úroveň (=že se alespoň jednou zasměju). A že tam budou alespoň normálně napsané postavy (které budou alespoň trochu normálně mluvit, to u nás sakra nikdo nedokáže napsat a zahrát přirozeně znějící komediální dialog?). A i ten smích působí jako parodie na sitcomový smích. Fakt jsem se bavil víc u těch Kopečkových, ti byli alespoň dementní naschvál. :)
512616
To ne, ale po tom, co jste se nad tím rozplývali, jsem čekal, že to bude mít alespoň nějakou úroveň (=že se alespoň jednou zasměju). A že tam budou alespoň normálně napsané postavy (které budou alespoň trochu normálně mluvit, to u nás sakra nikdo nedokáže napsat a zahrát přirozeně znějící komediální dialog?). A i ten smích působí jako parodie na sitcomový smích. Fakt jsem se bavil víc u těch Kopečkových, ti byli alespoň dementní naschvál. :)
Fluke
0 0
reagovat
Fluke: Já nevím, ale ty srovnáváš sitcom nebo jen i pokus o sitcom s Tele Tele??
512614
Fluke: Já nevím, ale ty srovnáváš sitcom nebo jen i pokus o sitcom s Tele Tele??
0 0
reagovat

rcorp

Lamu, aby něco bavilo:)), ale srovnávat to s ošklivkou, to je hodně mimo, natož s kopečkama. Jediný co je lepší je tele tele, protože ti zakládali na fórech, často dost drsnejch;)
Právě ty pokusy o vtip dost často fungujou. i když jsou sociální :), Neříkej mi, že si od Comebacku čekal snad druhý přátelé?:)
512612
Lamu, aby něco bavilo:)), ale srovnávat to s ošklivkou, to je hodně mimo, natož s kopečkama. Jediný co je lepší je tele tele, protože ti zakládali na fórech, často dost drsnejch*;)* Právě ty pokusy o vtip dost často fungujou. i když jsou sociální :), Neříkej mi, že si od Comebacku čekal snad druhý přátelé?*:)*
rcorp
0 0
reagovat
HAL: to byla jedna z těch lepších epizod (= nechce se ti po nich umřít):D
512606
HAL: to byla jedna z těch lepších epizod (= nechce se ti po nich umřít)*:D*
0 0
reagovat
Tak jsem viděl prvních deset minut toho Comebacku a dál jsem to nevydržel. U mě je to na úrovni Ošklivky Katky, už dlouho jsem u ničeho tak netrpěl. I pitomí Kopečkovi z Tele-Tele jsou asi milionkrát vtipnější než tohle. Ty pokusy o vtip jsou pitomě pointované, blbě zahrané, ten umělý smích je na umření a navíc to příšerně vypadá. Připomnělo mi to Pánskou jízdu, nedík... Uffff....
512604
Tak jsem viděl prvních deset minut toho Comebacku a dál jsem to nevydržel. U mě je to na úrovni Ošklivky Katky, už dlouho jsem u ničeho tak netrpěl. I pitomí Kopečkovi z Tele-Tele jsou asi milionkrát vtipnější než tohle. Ty pokusy o vtip jsou pitomě pointované, blbě zahrané, ten umělý smích je na umření a navíc to příšerně vypadá. Připomnělo mi to Pánskou jízdu, nedík... Uffff....
0 0
reagovat
A já se konečně dostal k ve správný čas k televizi a podíval se na jeden díl Sarah Connor Chronicles - teda doufal jsem ve větší zlo, až na závěrečné dokonale WTF synchronizované plavání mrtvých členů FBI komanda za doprovodu Johnyho Cashe je to vlastně jen úplně obyčejný teen pseudoakční seriál ze střední školy. Prostě další nudná kravina.
512602
A já se konečně dostal k ve správný čas k televizi a podíval se na jeden díl Sarah Connor Chronicles - teda doufal jsem ve větší zlo, až na závěrečné dokonale WTF synchronizované plavání mrtvých členů FBI komanda za doprovodu Johnyho Cashe je to vlastně jen úplně obyčejný teen pseudoakční seriál ze střední školy. Prostě další nudná kravina.
0 0
reagovat
No, you dont. We have to lick the Liberty bell :D
512601
No, you dont. We have to lick the Liberty bell *:D*
0 0
reagovat
Huh, tak už mám za sebou dva díly How I Met Your Mother. Nevěřil bych, že to může být tak dobré:+ Snad se dneska dostanu do postele:D
512600
Huh, tak už mám za sebou dva díly How I Met Your Mother. Nevěřil bych, že to může být tak dobré*:+* Snad se dneska dostanu do postele*:D*
0 0
reagovat
Bohužel, ale Ozák tam byl:D
512594
Bohužel, ale Ozák tam byl*:D*
0 0
reagovat

Fluke

Byl tam Diviš? :D
512593
Byl tam Diviš? *:D*
Fluke
0 0
reagovat
Tak comeback už měl na Nově upoutávku:)
512583
Tak comeback už měl na Nově upoutávku:)
0 0
reagovat

rcorp

Jsem viděl první tři díly. A psycho byli, to ano. Jen, trochu se mi zdálo, že přitvrzují trochu samoúčelně. Ale to bych musel vidět více dílů.

Jinak konec druhé série neměl chybu, tak mě jen zklamalo, že v třetí nenávázali přímo, ale způsobem "o tři měsíce později".
513062
Jsem viděl první tři díly. A psycho byli, to ano. Jen, trochu se mi zdálo, že přitvrzují trochu samoúčelně. Ale to bych musel vidět více dílů. Jinak konec druhé série neměl chybu, tak mě jen zklamalo, že v třetí nenávázali přímo, ale způsobem "o tři měsíce později".
rcorp
0 0
reagovat

Loki

aha, náhled na imdb můj omyl napravil 8) vďaka, tak asi není o co stát zatím, no....první byla good
513060
aha, náhled na imdb můj omyl napravil *8)* vďaka, tak asi není o co stát zatím, no....první byla good
Loki
0 0
reagovat
Bo X Be: Je druha seria In Treatment??:):)
513057
Bo X Be: Je druha seria In Treatment??*:)**:)*
0 0
reagovat
Teď jsem viděl půlku nějakého dílu Plastické chirurgie a chci se zeptat...to je to pořád takové psycho? :) Kam se na to hrabe nějaká Kriminálka LV/NY/M s vyhřezlými mozky a průlety tělními dutinami... :)
513044
Teď jsem viděl půlku nějakého dílu Plastické chirurgie a chci se zeptat...to je to pořád takové psycho? :) Kam se na to hrabe nějaká Kriminálka LV/NY/M s vyhřezlými mozky a průlety tělními dutinami... :)
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se