Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 57561 - 57580 Napsat příspěvek
To já kouknul na pilot ke Gossip girl a asi jsem tomu propadl ?)
512519
To já kouknul na pilot ke Gossip girl a asi jsem tomu propadl *?)*
0 0
reagovat
bender22: Sakra to bych se na to měl kouknout abych to pak mohl kritizovat kudy chodim.
512518
bender22: Sakra to bych se na to měl kouknout abych to pak mohl kritizovat kudy chodim.
0 0
reagovat
tak jsem zkoukl prvni dil ctvrte serie prison breaku. cekal jsem vic emoci v jedne scene. nebudu tady spoilerovat. ale zatim me to prinde ze vari tezce z vody:-)
512516
tak jsem zkoukl prvni dil ctvrte serie prison breaku. cekal jsem vic emoci v jedne scene. nebudu tady spoilerovat. ale zatim me to prinde ze vari tezce z vody:-)
0 0
reagovat
Bořek je borec :+:+
512490
Bořek je borec *:+**:+*
0 0
reagovat
Doufám, že to bude i v Praze. 8)
512485
Doufám, že to bude i v Praze. *8)*
0 0
reagovat
Znáte Bořka, všechno spraví, znáte Bořka, Š I K U L U! 8) Julča, rolík, Tína áááh :D
512483
Znáte Bořka, všechno spraví, znáte Bořka, Š I K U L U! *8)* Julča, rolík, Tína áááh *:D*
0 0
reagovat

Psema

Není problém na vlatní oči link
512480
Není problém na vlatní oči http://www.arenapce.cz/cs/kalendar-akci/kulturni-akce/410-odstavec-borek-stavitel-live!/
Psema
0 0
reagovat
link Bořek je zpátky. Live.:+:D
512830
http://www.iplive.co.uk/bob.htm Bořek je zpátky. Live.*:+**:D*
0 0
reagovat
Schválně jsem se včera taky podíval na první díl Kriminálky Anděl a jako je to děsně mrtvolný, s dějem, který shrnu ve dvou větách, zabalený v rádoby cool vizuální stránce a s děsně nudnými herci. Jako je to lepší než všechny ty Ordinace apod., což by ale nemělo být tak těžký že... Každopádně i ta automobilová honička z Pitavalu mi přišla tak 30krát víc cool. ?):+
512456
Schválně jsem se včera taky podíval na první díl Kriminálky Anděl a jako je to děsně mrtvolný, s dějem, který shrnu ve dvou větách, zabalený v rádoby cool vizuální stránce a s děsně nudnými herci. Jako je to lepší než všechny ty Ordinace apod., což by ale nemělo být tak těžký že... Každopádně i ta automobilová honička z Pitavalu mi přišla tak 30krát víc cool. *?)**:+*
0 0
reagovat
Jo, já to chtěl nejdřív napsat, že možná tenhle záběr, ale pak jsem si nebyl jistý... 8)
512432
Jo, já to chtěl nejdřív napsat, že možná tenhle záběr, ale pak jsem si nebyl jistý... *8)*
0 0
reagovat
Grrrr, přivažte tu lamu :D
512430
Grrrr, přivažte tu lamu *:D*
0 0
reagovat
Byl tam jeden těkavý, rychle tepoucí, kosmopolitní záběr na noční magistrálu ?)
512429
Byl tam jeden těkavý, rychle tepoucí, kosmopolitní záběr na noční magistrálu *?)*
0 0
reagovat
Byl tam jeden klasický zrychlený záběr na štrůdl aut na nějaké magistrále, to třeba mělo být ono. :)
512428
Byl tam jeden klasický zrychlený záběr na štrůdl aut na nějaké magistrále, to třeba mělo být ono. :)
0 0
reagovat
rcorp: To je vlastně fakt.. to jsem si ani neuvědomil.. asi je člověk nějaký zvyklý, na ty příběhy z maloměsta... Jako kdyby se proháněli na Smíchově kolem Village, v Karlíně pod tím vším novým sklem co tam vyrosto nebo na Pankráci pod věžáky, tak by to mohlo být ok... 8) Moc záběrů, které by prozradili, že se to odehrává v těkavém, rychle tepoucím, moderním kosmopolitním městě tam včera nebylo....
512427
rcorp: To je vlastně fakt.. to jsem si ani neuvědomil.. asi je člověk nějaký zvyklý, na ty příběhy z maloměsta... Jako kdyby se proháněli na Smíchově kolem Village, v Karlíně pod tím vším novým sklem co tam vyrosto nebo na Pankráci pod věžáky, tak by to mohlo být ok... *8)* Moc záběrů, které by prozradili, že se to odehrává v těkavém, rychle tepoucím, moderním kosmopolitním městě tam včera nebylo....
0 0
reagovat
Jo, a ještě nechápu...oficiální text distributora:

"Kriminálka Anděl, který chce být novým typem českého kriminálního seriálu, podívanou plnou napětí s moderními obrazovými postupy, který představí Prahu jako těkavé, rychle tepoucí, moderní kosmopolitní město, jež však má i své temné stránky. "

A oni jako úvod napálí díl, který se odehrává někde v Dolních Kotěhůlkách. :)
512426
Jo, a ještě nechápu...oficiální text distributora: "Kriminálka Anděl, který chce být novým typem českého kriminálního seriálu, podívanou plnou napětí s moderními obrazovými postupy, který představí Prahu jako těkavé, rychle tepoucí, moderní kosmopolitní město, jež však má i své temné stránky. " A oni jako úvod napálí díl, který se odehrává někde v Dolních Kotěhůlkách. :)
0 0
reagovat
Mno, tak jsem to dokoukal (muhehehe, přetáčení reklam :) a musím říct, že se mi to celkem líbilo. Největší problém zatím vidím ve Stropnickým, kterej tam není tahoun, ale spíš pátý kolo u vozu a vůbec nevypadá, že by ho měli ostatní respektovat. No, taky tam vlastně dělá kulový a všechno řešej Taclík se Švehlíkem. Jinak jako, hudba, vizuály a případ fajn, akorát ty dialogy mě občas tahaly za uši. Jo a jedna zásadní chyba - v tý půjčovně maj jenom do osmi a v sobotu je zavřeno, pěknejch pár let jsem tam chodil :)

Psema: Rozkaz, hot servírka tam je, takže tobě se to určitě bude líbit ;)
512425
Mno, tak jsem to dokoukal (muhehehe, přetáčení reklam :) a musím říct, že se mi to celkem líbilo. Největší problém zatím vidím ve Stropnickým, kterej tam není tahoun, ale spíš pátý kolo u vozu a vůbec nevypadá, že by ho měli ostatní respektovat. No, taky tam vlastně dělá kulový a všechno řešej Taclík se Švehlíkem. Jinak jako, hudba, vizuály a případ fajn, akorát ty dialogy mě občas tahaly za uši. Jo a jedna zásadní chyba - v tý půjčovně maj jenom do osmi a v sobotu je zavřeno, pěknejch pár let jsem tam chodil :) Psema: Rozkaz, hot servírka tam je, takže tobě se to určitě bude líbit ;)
0 0
reagovat
KarelR: chci tu nahraný dvdčko. Nebyl jsem doma zjevně bych si měl Stropnickýho aspoň jednou užít v Grissomovejch kalhotách.:D
512414
KarelR: chci tu nahraný dvdčko. Nebyl jsem doma zjevně bych si měl Stropnickýho aspoň jednou užít v Grissomovejch kalhotách.*:D*
0 0
reagovat
Tak Kriminálka Anděl nebyla tak zlá, jak jsem čekal, ale zahraniční tvorbě to nesahá ani po kotníky. Ale z ceskych serialu, co na nas chrli nova resp. prima je to este slusne:)
512412
Tak Kriminálka Anděl nebyla tak zlá, jak jsem čekal, ale zahraniční tvorbě to nesahá ani po kotníky. Ale z ceskych serialu, co na nas chrli nova resp. prima je to este slusne*:)*
0 0
reagovat
no tak ja jsem z te kriminalky videl akorat vyslech udajneho vraha sveho bratra. po vyslechu mu zacali verit ze je nevinny. a kde jsou jako predlozene dukazy? kde je nejaky natlak na toho podezreleho? pak jsme to radsi vypnul a sel koukat na kriminalku las vegas:D
512402
no tak ja jsem z te kriminalky videl akorat vyslech udajneho vraha sveho bratra. po vyslechu mu zacali verit ze je nevinny. a kde jsou jako predlozene dukazy? kde je nejaky natlak na toho podezreleho? pak jsme to radsi vypnul a sel koukat na kriminalku las vegas*:D*
0 0
reagovat

st39.6

Povrchnost? Úspěšný seriál..ne vlastně všechno, hry, seriály, filmy si zakládají většinou na charakterech, které si oblíbíš, můžeš se k nim připodobnit nebo jsou prostě zábavní. Kriminálka Anděl v prvním díle neměla ani jedno.
Co mám říct na to, že v těch seriálech jsou furt stejný chyby, které není těžké odstranit, stačí jen myslet. Nicméně ty nový neokoukaný herce beru jako plus.
512401
Povrchnost? Úspěšný seriál..ne vlastně všechno, hry, seriály, filmy si zakládají většinou na charakterech, které si oblíbíš, můžeš se k nim připodobnit nebo jsou prostě zábavní. Kriminálka Anděl v prvním díle neměla ani jedno. Co mám říct na to, že v těch seriálech jsou furt stejný chyby, které není těžké odstranit, stačí jen myslet. Nicméně ty nový neokoukaný herce beru jako plus.
st39.6
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se