Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 57541 - 57560 Napsat příspěvek
Luc44: Tímto způsobem by se ale dala rozebrat většina seriálů (s pár vyjímkama ze stáje Showtime) :D
512541
Luc44: Tímto způsobem by se ale dala rozebrat většina seriálů (s pár vyjímkama ze stáje Showtime) *:D*
0 0
reagovat

Silence

Sakra, ty máš paměť jako slon, to já fakt nevím, co stalo v sedmým díle, ale pamatuju si, že v půlce první sezony začali zase znova... a to byl začátek konce
512540
Sakra, ty máš paměť jako slon, to já fakt nevím, co stalo v sedmým díle, ale pamatuju si, že v půlce první sezony začali zase znova... a to byl začátek konce
Silence
0 0
reagovat
PB je prave genialni do 13 dilu prvni serie. pak je totiz videt jak to zacalo mit velkou sledovanost.cimz kvalita serialu jde dolu. no a ten pad na dno ted dokonava 4 serie8)
512539
PB je prave genialni do 13 dilu prvni serie. pak je totiz videt jak to zacalo mit velkou sledovanost.cimz kvalita serialu jde dolu. no a ten pad na dno ted dokonava 4 serie*8)*
0 0
reagovat
Mě PB extrémně nudil už od 7 dílu, ale to by bylo nadlouho.... :D
512538
Mě PB extrémně nudil už od 7 dílu, ale to by bylo nadlouho.... *:D*
0 0
reagovat

speedy.mail

Ale prosim tě, dyť na tom PB je krásně vidět, jak je to v první sérce rozpůlený a druhá už je jen nastavovaná kaše oddalování útěku. PB má problém už právě s tou základní myšlenkou promyšleného útěku z vězení. Utekli a je konec seriálu, další série už jsou jen parodií. a SPOILER další vězení a další útěk a oživování mrtvých uff KONEC SPOILERU je to sci-fi... Ale pro zábavu na to stějně kouknu, když už jsem se prokousal tak daleko :D
512537
Ale prosim tě, dyť na tom PB je krásně vidět, jak je to v první sérce rozpůlený a druhá už je jen nastavovaná kaše oddalování útěku. PB má problém už právě s tou základní myšlenkou promyšleného útěku z vězení. Utekli a je konec seriálu, další série už jsou jen parodií. a SPOILER další vězení a další útěk a oživování mrtvých uff KONEC SPOILERU je to sci-fi... Ale pro zábavu na to stějně kouknu, když už jsem se prokousal tak daleko *:D*
speedy.mail
0 0
reagovat
Nesouhlasím. Pokud ti připadá nastavovaná už první řada, tak to můžeš říct prakticky o jakémkoliv seriálu. :))
512536
Nesouhlasím. Pokud ti připadá nastavovaná už první řada, tak to můžeš říct prakticky o jakémkoliv seriálu. *:))*
0 0
reagovat
PB se nastavuje od 12 dílu první série...
512535
PB se nastavuje od 12 dílu první série...
0 0
reagovat
PB se nastavuje už hodně dlouho, tak 20 dílů cca, jak začly ty motanice v druhé řadě, ale mě to pořád baví.:D
512534
PB se nastavuje už hodně dlouho, tak 20 dílů cca, jak začly ty motanice v druhé řadě, ale mě to pořád baví.*:D*
0 0
reagovat
dalsi serial co budu asi bojkotovat. po sga to je uz druhy. a to jeste podzimni serie ani nezacala.lost uz nekoukam od treti serie(od zabiti charlieho). jsem zvedavy na heroes co predvedou
512532
dalsi serial co budu asi bojkotovat. po sga to je uz druhy. a to jeste podzimni serie ani nezacala.lost uz nekoukam od treti serie(od zabiti charlieho). jsem zvedavy na heroes co predvedou
0 0
reagovat

bender22

Jojo, čtvrtá série Prison breaku je hodně špatná. To co tam s vážnou tváří pronáší a dělají. Tohle nemohli mít vymyšlené dopředu, protože je to tak nechutně nastavovaná kaše, že se to nedá zakrýt..
512531
Jojo, čtvrtá série Prison breaku je hodně špatná. To co tam s vážnou tváří pronáší a dělají. Tohle nemohli mít vymyšlené dopředu, protože je to tak nechutně nastavovaná kaše, že se to nedá zakrýt..
bender22
0 0
reagovat
jeste ze me za chvili zacne skola a ja budu mit dost casu na koukani :D
512530
jeste ze me za chvili zacne skola a ja budu mit dost casu na koukani *:D*
0 0
reagovat

KarelR

No já teď začal stahovat Firefly v 720p;)
512529
No já teď začal stahovat Firefly v 720p*;)*
KarelR
0 0
reagovat
Sakra, sezona teprve začíná a už nestíhám :o a to dorážím ještě BSG,pfff, ale jsou to fajn starosti :D
512528
Sakra, sezona teprve začíná a už nestíhám *:o* a to dorážím ještě BSG,pfff, ale jsou to fajn starosti *:D*
0 0
reagovat
Gossipka už má parádní první díl druhý sérky, psal jsem o něm dopoledne do profilu, tak nemeškejte ;)

Psema: Konečně jsi sehnal Firefly? Great, dopiš si ho na seznam věcí, co mi musíš dopravit :)
512527
Gossipka už má parádní první díl druhý sérky, psal jsem o něm dopoledne do profilu, tak nemeškejte ;) Psema: Konečně jsi sehnal Firefly? Great, dopiš si ho na seznam věcí, co mi musíš dopravit :)
0 0
reagovat

Xatrix

jj, u Jaynetownu jsem naprosto vrněl blahem :+
512526
jj, u Jaynetownu jsem naprosto vrněl blahem *:+*
Xatrix
0 0
reagovat

2 Psema

Souhlas s Lucem, me dostalo Firefly az od tretiho dily, takze v tvym pripade se asi zblaznis..

BTW: vzpomen si na nas az budes koukat na Jaynetown :D:D
512525
Souhlas s Lucem, me dostalo Firefly az od tretiho dily, takze v tvym pripade se asi zblaznis.. BTW: vzpomen si na nas az budes koukat na Jaynetown *:D**:D*
2 Psema
0 0
reagovat

Psema

:+ yeah! Firefly jde každým dílem nahoru :+
512524
*:+* yeah! Firefly jde každým dílem nahoru *:+*
Psema
0 0
reagovat
Na Firefly jsem taky začal koukat před pár dny a je to paráda. I na tu divnou hudbu jsem si rychle zvyknul a docela se mi i začla líbit. ;)
512523
Na Firefly jsem taky začal koukat před pár dny a je to paráda. I na tu divnou hudbu jsem si rychle zvyknul a docela se mi i začla líbit. *;)*
0 0
reagovat
luc44: tak na gossip girl sem zacal koukat vcera jen tak ze zvedavosti no a uz jsem u 14 dilu. zacala nova zavislost:D
512521
luc44: tak na gossip girl sem zacal koukat vcera jen tak ze zvedavosti no a uz jsem u 14 dilu. zacala nova zavislost*:D*
0 0
reagovat
Luc: you have no idea...:D Ale abych vás v tom nenechal, dal jsem si Pilot Firefly a je to legendary.:D:+
512520
Luc: you have no idea...*:D* Ale abych vás v tom nenechal, dal jsem si Pilot Firefly a je to legendary.*:D**:+*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se