Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 57321 - 57340 Napsat příspěvek

Luc44

ten nepříjde ten právě ted' prožívá knížku o Novém Zélandu:)
511823
ten nepříjde ten právě ted' prožívá knížku o Novém Zélandu*:)*
Luc44
0 0
reagovat
pššt, nebo přijde Ravenhorn...! :D
511822
pššt, nebo přijde Ravenhorn...! *:D*
0 0
reagovat
Všichni víme, že je to drak z jiného světa, který na konci 6. řady odletí domů. :D:D
511816
Všichni víme, že je to drak z jiného světa, který na konci 6. řady odletí domů. *:D**:D*
0 0
reagovat
Směšný to je jen prot, že si myslíme, že je to ostrov:))
511812
Směšný to je jen prot, že si myslíme, že je to ostrov*:))*
0 0
reagovat
Mě to přemisťování ostrova taky rozesmálo, ale v pozitivním smyslu - jen houšť a větší kapky :))
511811
Mě to přemisťování ostrova taky rozesmálo, ale v pozitivním smyslu - jen houšť a větší kapky *:))*
0 0
reagovat
můžete bejt rádi, že je to barevný a že se to hejbe :D
511808
můžete bejt rádi, že je to barevný a že se to hejbe *:D*
0 0
reagovat
tomu se, myslim, rika hollywood
511807
tomu se, myslim, rika hollywood
0 0
reagovat
Bagr007: Jasně, že mysteriózních věcí tam bylo spousta už dřív, ale ještě to většinou bylo vpoho. Musí to mít nějakou míru. Tvůrci jakoby si fakt, že jde o mysteriózní seriál, vysvětlovali tak, že si ve scénáři můžou dovolit úplně všechno...
511806
Bagr007: Jasně, že mysteriózních věcí tam bylo spousta už dřív, ale ještě to většinou bylo vpoho. Musí to mít nějakou míru. Tvůrci jakoby si fakt, že jde o mysteriózní seriál, vysvětlovali tak, že si ve scénáři můžou dovolit úplně všechno...
0 0
reagovat
Lish84: Já jsem se zase nevěděl jestli se smát nebo brečet po tvém příspěvku. Jestli je 4. řada vata, tak už nevím co chceš? A k tomu spoileru... nevím co ti vadí. 1000 sci-fi věcí z předchozích dílů bylo v pohodě a tohle je divný a k smíchu?
511805
Lish84: Já jsem se zase nevěděl jestli se smát nebo brečet po tvém příspěvku. Jestli je 4. řada vata, tak už nevím co chceš? A k tomu spoileru... nevím co ti vadí. 1000 sci-fi věcí z předchozích dílů bylo v pohodě a tohle je divný a k smíchu?
0 0
reagovat
Jinak co se týče Fringe: nuda na n-tou. Ale ještě jeden díl asi zkusím... :)
511804
Jinak co se týče Fringe: nuda na n-tou. Ale ještě jeden díl asi zkusím... :)
0 0
reagovat

LOST 4

První série LOSTů mě nudila, teprve druhá mě chytla a třetí už jsem sledoval dychtivě - protože to se konečně hodně odhalilo o ostrově a o Dharmě. Jenže 4. řada už se dost plácá na místě, navzdory pouze 13 dílům je pomalá, plná vaty, a rádobyosudových dialogů. Zápletka s Jacobem byla už ve 3 rozpačitá, ve 4 je vyloženě trapná. SPOILER: Přemístění ostrova je fakt pěkná blbost, když to Locke oznámí, nevěděl jsem, zda se smát nebo brečet...
511803
První série LOSTů mě nudila, teprve druhá mě chytla a třetí už jsem sledoval dychtivě - protože to se konečně hodně odhalilo o ostrově a o Dharmě. Jenže 4. řada už se dost plácá na místě, navzdory pouze 13 dílům je pomalá, plná vaty, a rádobyosudových dialogů. Zápletka s Jacobem byla už ve 3 rozpačitá, ve 4 je vyloženě trapná. SPOILER: Přemístění ostrova je fakt pěkná blbost, když to Locke oznámí, nevěděl jsem, zda se smát nebo brečet...
LOST 4
0 0
reagovat
"It will be legen... wait for it...dary":D

A abych přilél trochu oleje do ohně: "I love Prison Break":D8)
511785
"It will be legen... wait for it...dary"*:D* A abych přilél trochu oleje do ohně: "I love Prison Break"*:D**8)*
0 0
reagovat
No po pilotu Fringe si o Jjově božskosti popravdě moc jistej nejsem. Nejenom, že je to vyšeptalá variace na Akta X (prohození hlavních postav - místo Muldera holka, místo Scullyové Pacey Witter a místo muže s cigaretkou ženská bez cigaretky), ale hlavně je to děsná nuda. Delší 80 minut jsem zažil snad jen s Beverly Hills. ?)
511783
No po pilotu Fringe si o Jjově božskosti popravdě moc jistej nejsem. Nejenom, že je to vyšeptalá variace na Akta X (prohození hlavních postav - místo Muldera holka, místo Scullyové Pacey Witter a místo muže s cigaretkou ženská bez cigaretky), ale hlavně je to děsná nuda. Delší 80 minut jsem zažil snad jen s Beverly Hills. *?)*
0 0
reagovat

bender22

No, zrovna čtvrtá série už se odehrává snad víc mimo ostrov než na něm a Jack... že je to největší hajzl ze všech teď už konečně začínají vidět nejen divácí ale i ostatní postavy. Takže se přidávám k obdivovatelům, čtverka JE nejlepší :))
(hmm, spolu s první, u které prostě maximálně fungovalo kouzlo neznámého a přitom každý ještě věřil v logické vyústění)
511780
No, zrovna čtvrtá série už se odehrává snad víc mimo ostrov než na něm a Jack... že je to největší hajzl ze všech teď už konečně začínají vidět nejen divácí ale i ostatní postavy. Takže se přidávám k obdivovatelům, čtverka JE nejlepší *:))* (hmm, spolu s první, u které prostě maximálně fungovalo kouzlo neznámého a přitom každý ještě věřil v logické vyústění)
bender22
0 0
reagovat
no ja jsem zvedavy co provede s novym star trekem. sice to sem nepatri ale je to k J.J.;)
511779
no ja jsem zvedavy co provede s novym star trekem. sice to sem nepatri ale je to k J.J.*;)*
0 0
reagovat
J.J. sem, J.J. tam, ale on už na Lost jenom dohlíží, zbytek dělaj producenti. Podobně jako na Alias, kde se na dohlížení trochu vykašlal a sám říkal, že mu šli oči kolem, co se dělo v posledních sérii:)
511774
J.J. sem, J.J. tam, ale on už na Lost jenom dohlíží, zbytek dělaj producenti. Podobně jako na Alias, kde se na dohlížení trochu vykašlal a sám říkal, že mu šli oči kolem, co se dělo v posledních sérii:)
0 0
reagovat
Na J.J.Abramse nešahat! :) Nedávno jsem znovu koukal na super MI3 a aktuálně zápasím s pokušením začít se znovu koukat na Alias (bez poslední sezóny).
511773
Na J.J.Abramse nešahat! :) Nedávno jsem znovu koukal na super MI3 a aktuálně zápasím s pokušením začít se znovu koukat na Alias (bez poslední sezóny).
0 0
reagovat
Luc44: to mas pravdu. Kdyby tam byl Jack Bauer tak by ten serial zkoncil po prvni serii a byla by to cool serie co tu jeste nebyla :D
511766
Luc44: to mas pravdu. Kdyby tam byl Jack Bauer tak by ten serial zkoncil po prvni serii a byla by to cool serie co tu jeste nebyla *:D*
0 0
reagovat
Není Jack jako Jack, Bauer by to tam vyčistil během jednoho dne a J.J. by měl po ptákách ?)
511765
Není Jack jako Jack, Bauer by to tam vyčistil během jednoho dne a J.J. by měl po ptákách *?)*
0 0
reagovat
Dekuji, ze jste me poradili. Stejne vubec nevim jestli koukat nebo nekoukat. Z meho pohledu byla treti serie otravna a do ctvrte serie se me nechce. Porad to same misto a porad ten samy jack, ktery se obetuje za kazdeho.
511764
Dekuji, ze jste me poradili. Stejne vubec nevim jestli koukat nebo nekoukat. Z meho pohledu byla treti serie otravna a do ctvrte serie se me nechce. Porad to same misto a porad ten samy jack, ktery se obetuje za kazdeho.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se