Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 57301 - 57320 Napsat příspěvek

KA

No, v něčem byl dnešní díl lepší, v něčem horší. Ty "finty" už mi nepřišly použity tak křečovitě, i když to "klepání" bylo příšerné... Co mi však přijde naprosto tragické je scénář. U takového seriálu bych čekal fakt akční tempo a ne pár ubohých scén roztažených přes celou stopáž. A co mi ještě chybí jsou nějaké humorné scénky. Maj tam toho "hackera", tak proč tam není nějaká vtipná scénka jak brouzdá po e-seznamce? Takhle se všichni furt tváří vážně-přiblble... což mě přivádí k dalšímu mínusu. Ti herci jsou naprostý dřeva. A ne jen ta hlavní skupinka, ale i ti všichni podezřelí apod. P.S. Ti poldové jsou ale naprostý idioti. :D
511849
No, v něčem byl dnešní díl lepší, v něčem horší. Ty "finty" už mi nepřišly použity tak křečovitě, i když to "klepání" bylo příšerné... Co mi však přijde naprosto tragické je scénář. U takového seriálu bych čekal fakt akční tempo a ne pár ubohých scén roztažených přes celou stopáž. A co mi ještě chybí jsou nějaké humorné scénky. Maj tam toho "hackera", tak proč tam není nějaká vtipná scénka jak brouzdá po e-seznamce? Takhle se všichni furt tváří vážně-přiblble... což mě přivádí k dalšímu mínusu. Ti herci jsou naprostý dřeva. A ne jen ta hlavní skupinka, ale i ti všichni podezřelí apod. P.S. Ti poldové jsou ale naprostý idioti. *:D*
KA
0 0
reagovat

KA hejt

Zatím je to mnohem lepší než minule, ale s tím klepáním obrazu by už mohli přestat. :))
511844
Zatím je to mnohem lepší než minule, ale s tím klepáním obrazu by už mohli přestat. *:))*
KA hejt
0 0
reagovat
souhlas s benderem, Serenity je pro me jen velmi smutny odvar Firefly, ktery kazi to dobre co serial zapocal, jak pribehove, tak svoji skladbou...
511843
souhlas s benderem, Serenity je pro me jen velmi smutny odvar Firefly, ktery kazi to dobre co serial zapocal, jak pribehove, tak svoji skladbou...
0 0
reagovat
me prave serenity tak dobre neprislo. to je mozna take tim, ze jsem to videl pred firefly. ale firefly si ziskalo misto v mem srdci:)
511842
me prave serenity tak dobre neprislo. to je mozna take tim, ze jsem to videl pred firefly. ale firefly si ziskalo misto v mem srdci*:)*
0 0
reagovat

KarelR

WOW :+
511841
WOW *:+*
KarelR
0 0
reagovat
Heh, dneska je to tady trošku sarkastický, nice :+ NPH je prostě ósm! V pěchotě jsem si ho, kurnik, nevšimnul ?)
511840
Heh, dneska je to tady trošku sarkastický, nice *:+* NPH je prostě ósm! V pěchotě jsem si ho, kurnik, nevšimnul *?)*
0 0
reagovat

HAL

Whedon prej možná kutí Dr. Horrible 2, takže neboj, určitě to ještě rozvede ;)

Zprávy z objevování Ameriky: Právě dokončil Firefly/Serenity maraton a jako, seriál je dobrej, ale měl pár rezerv (hlavně nevypjatý konce dílů). Pak naštěstí přišlo Serenity, což je imho totální pecka. Nejspíš nejlepší věc, co jsem letos viděl. :+:+
511839
Whedon prej možná kutí Dr. Horrible 2, takže neboj, určitě to ještě rozvede ;) Zprávy z objevování Ameriky: Právě dokončil Firefly/Serenity maraton a jako, seriál je dobrej, ale měl pár rezerv (hlavně nevypjatý konce dílů). Pak naštěstí přišlo Serenity, což je imho totální pecka. Nejspíš nejlepší věc, co jsem letos viděl. *:+**:+*
HAL
0 0
reagovat
no kazdopadne uz by mohli odvysilat prvni dil nove serie, na tom se shodnem asi vsichni8)
511838
no kazdopadne uz by mohli odvysilat prvni dil nove serie, na tom se shodnem asi vsichni*8)*
0 0
reagovat

HAL

A nikdo jiný kdo je gay by nezahrál tak dokonale Barneyho
511836
A nikdo jiný kdo je gay by nezahrál tak dokonale Barneyho
HAL
0 0
reagovat
HAL: Ne, to vubec.
511835
HAL: Ne, to vubec.
0 0
reagovat

Psema

No, faktem je že v Hvězdné pěchotě byl hodně fajn... ale podobní magoři tam byli všichni, takže nevyčníval.
511834
No, faktem je že v Hvězdné pěchotě byl hodně fajn... ale podobní magoři tam byli všichni, takže nevyčníval.
Psema
0 0
reagovat

Cival

Aha, tak to chápu... já doufal že je to kvůli nějaké extrémně vtipné roli v nějakém jiném filmu/seriálu.
511833
Aha, tak to chápu... já doufal že je to kvůli nějaké extrémně vtipné roli v nějakém jiném filmu/seriálu.
Cival
0 0
reagovat
HAL: jak říká Cival, všichni jsme vlastně hrozní homofobové a NPH uctíváme proto, aby to nebylo poznat.

Já osobně ho žeru za HIMYM, Harolda s Kumarem a Hvězdnou pěchotu.;):)
511832
HAL: jak říká Cival, všichni jsme vlastně hrozní homofobové a NPH uctíváme proto, aby to nebylo poznat. Já osobně ho žeru za HIMYM, Harolda s Kumarem a Hvězdnou pěchotu.*;)**:)*
0 0
reagovat
HAL: Kvuli tomu ze je gay. Nechceme byt osoceni z homofobie.
511831
HAL: Kvuli tomu ze je gay. Nechceme byt osoceni z homofobie.
0 0
reagovat

Psema

Nicméně NPH mi nějak orgasticky směšný nepořišel... kvůli čemu ho tak uctíváte?
511830
Nicméně NPH mi nějak orgasticky směšný nepořišel... kvůli čemu ho tak uctíváte?
Psema
0 0
reagovat
kdepak, monstrum z Cloverfieldu je J.J. a ten se objeví až v posledním díle. Pointa ostrova je v tom, že je to vlastně mateřská loď mimozemšťanů, kteří kdysi ovládli lidstvo a z několika exemplářů stvořili pomocí mutagenu J.J., kterej dostal do vínku na rozdíl od svých druhů i dostatek inteligence, aby mohl lidi tahat 4 sezóny za nos.:D
511829
kdepak, monstrum z Cloverfieldu je J.J. a ten se objeví až v posledním díle. Pointa ostrova je v tom, že je to vlastně mateřská loď mimozemšťanů, kteří kdysi ovládli lidstvo a z několika exemplářů stvořili pomocí mutagenu J.J., kterej dostal do vínku na rozdíl od svých druhů i dostatek inteligence, aby mohl lidi tahat 4 sezóny za nos.*:D*
0 0
reagovat
Ne ne, vím určitě, že je to Enterprise. :D:D:D
511828
Ne ne, vím určitě, že je to Enterprise. *:D**:D**:D*
0 0
reagovat

Bagr007

Spíš bych řekl, že to nakonec bude hřbet monstra z Cloverfield 3. ;)
511827
Spíš bych řekl, že to nakonec bude hřbet monstra z Cloverfield 3. *;)*
Bagr007
0 0
reagovat
and these are not the hammer.,.:D
511825
and these are not the hammer.,.*:D*
0 0
reagovat
Dr. Horrible - je to fajn komedie, muzikálových čísel je sice imho moc a nemusely by být tak natahované, ale celý nápad se superzáporákem vylívajícím si srdce na internetovém blogu je super, klidně ho mohli trochu prodloužit a ještě víc propracovat (a v tom parodování přitvrdit). Až na těch pár originálních prvků jde sice jen o standartní romantiku, ale... Fillion je prostě boží, spolehlivě vládne v každé scéně kde se objeví :)
511824
Dr. Horrible - je to fajn komedie, muzikálových čísel je sice imho moc a nemusely by být tak natahované, ale celý nápad se superzáporákem vylívajícím si srdce na internetovém blogu je super, klidně ho mohli trochu prodloužit a ještě víc propracovat (a v tom parodování přitvrdit). Až na těch pár originálních prvků jde sice jen o standartní romantiku, ale... Fillion je prostě boží, spolehlivě vládne v každé scéně kde se objeví *:)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se