Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 57101 - 57120 Napsat příspěvek
Comeback - no comment! :D
511124
Comeback - no comment! *:D*
0 0
reagovat
Třetí díl Comeback byl hodně dobrej :+
511119
Třetí díl Comeback byl hodně dobrej *:+*
0 0
reagovat
Mě se druhý díl Fringe líbil. Určitě bych nad tím ještě nelámal hůl.
511118
Mě se druhý díl Fringe líbil. Určitě bych nad tím ještě nelámal hůl.
0 0
reagovat
Jo na SGU se těším strašně. A taky chci vidět ty herce :-) Brzo se to dozvíme.
510983
Jo na SGU se těším strašně. A taky chci vidět ty herce :-) Brzo se to dozvíme.
0 0
reagovat

sohaj

Diky za novy info o SGU :+ ... By me zajimalo kdo bude hrat toho plukovnika...
510980
Diky za novy info o SGU *:+* ... By me zajimalo kdo bude hrat toho plukovnika...
sohaj
0 0
reagovat
tak jsem konecne videl novy dil gg. dil ktery byl plny zvratu. nechapu z jakeho duvodu se serena a dan zase rozesli:-D ale chuck zabodoval. konecne dokazuje blair, ze jsou stejni :D:D
510977
tak jsem konecne videl novy dil gg. dil ktery byl plny zvratu. nechapu z jakeho duvodu se serena a dan zase rozesli:-D ale chuck zabodoval. konecne dokazuje blair, ze jsou stejni *:D**:D*
0 0
reagovat
třetí díl Comeback byl naprostá katastrofa.:-
510976
třetí díl Comeback byl naprostá katastrofa.*:-*
0 0
reagovat

st39.6

Uuups :D taky hlasuju pro curvy Blair :+
510969
Uuups *:D* taky hlasuju pro curvy Blair *:+*
st39.6
0 0
reagovat
curvy
510968
curvy
0 0
reagovat
lepsi kurvy nez podvyziveny tycinky
510967
lepsi kurvy nez podvyziveny tycinky
0 0
reagovat
"In its Sept. 22 issue, People magazine sized up the girls of 90210 next to those lanky Gossip Girl stars, declaring that the GG actresses were "curvy." ?) tsss tsss link
510962
"In its Sept. 22 issue, People magazine sized up the girls of 90210 next to those lanky Gossip Girl stars, declaring that the GG actresses were "curvy." *?)* tsss tsss http://popwatch.ew.com/popwatch/2008/09/90210-skinny-st.html
0 0
reagovat
Stargate Universe se představuje: link 8)
510948
Stargate Universe se představuje: http://www.stargateworld.eu/ *8)*
0 0
reagovat
510946
http://www.filmopolis.cz/dvd/utek-z-vezeni-1-sezona *8)**:+*
0 0
reagovat
Hmm, tak to je skoda, ale mozna tomu sanci dam, prave te lacine napodobeniny Akt X jsem se bal, hlavne, ze se tvurci dusovali, ze to napodobenina nebude, natoz lacina ;)
511218
Hmm, tak to je skoda, ale mozna tomu sanci dam, prave te lacine napodobeniny Akt X jsem se bal, hlavne, ze se tvurci dusovali, ze to napodobenina nebude, natoz lacina *;)*
0 0
reagovat
terminator: imho to jako není úplně špatný, jenom je to hrozně laciná nápodoba Akt X. Což je blbý, protože tě to nemá čím překvapit, obzvlášť s nezajímavejma zápletkama (ta dnešní je fakt na palici) a prozatím dost blbě rozběhlou hlavní linkou v pozadí. Navíc tu citelně chybí někdo jako Mulder, koho bys prostě žral za to, že je to takovej geek. Pacey se aspoň snaží hláškovat, ale nestačí to. Je na tom vidět, že to píšou scenáristi Transformers a nemaj k dispozici Míšu a roboty.
511217
terminator: imho to jako není úplně špatný, jenom je to hrozně laciná nápodoba Akt X. Což je blbý, protože tě to nemá čím překvapit, obzvlášť s nezajímavejma zápletkama (ta dnešní je fakt na palici) a prozatím dost blbě rozběhlou hlavní linkou v pozadí. Navíc tu citelně chybí někdo jako Mulder, koho bys prostě žral za to, že je to takovej geek. Pacey se aspoň snaží hláškovat, ale nestačí to. Je na tom vidět, že to píšou scenáristi Transformers a nemaj k dispozici Míšu a roboty.
0 0
reagovat
No tak zrovna jsem se na Fringe chtel zeptat, ale koukam, ze to asi nema cenu ;)
511216
No tak zrovna jsem se na Fringe chtel zeptat, ale koukam, ze to asi nema cenu *;)*
0 0
reagovat
tak ja jsem alias vydrzel koukat maximalne do 10.dilu:)
511209
tak ja jsem alias vydrzel koukat maximalne do 10.dilu*:)*
0 0
reagovat
ALIAS byl ze zacatku taky hodne nudnej. A stejne me to nazastavilo koukat dal ;)
511208
ALIAS byl ze zacatku taky hodne nudnej. A stejne me to nazastavilo koukat dal *;)*
0 0
reagovat
Omrknul jsem to a je to teda pořád děsná pakárna.Hlavně ty hovadiny, co si tahá Noble kdo ví odkud. :D:-
511207
Omrknul jsem to a je to teda pořád děsná pakárna.Hlavně ty hovadiny, co si tahá Noble kdo ví odkud. *:D**:-*
0 0
reagovat
Já, je to hrozný:-. A to se mi líbil na rozdíl od tebe líbil pilot:D

Hodně pomalý rozjezd, prvních 15 minut jsem se musel hodně přemáhat abych to rovnou nevypnul, pak se to trochu zlepší. Postava otce, která už ve druhém díle strašně otravuje při každém dialogu (vůbec zajímavé postavy tam teda hledat lupou) a jinak jenom splácanina všeho možného bez odůvodnění, jen aby to bylo šokující.

Možná zkusím ještě 1-2 díly jestli se to nepohne/nebude zajímavě vyvíjet, ale tohle bych dlouho nevydržel?)
511206
Já, je to hrozný*:-*. A to se mi líbil na rozdíl od tebe líbil pilot*:D* Hodně pomalý rozjezd, prvních 15 minut jsem se musel hodně přemáhat abych to rovnou nevypnul, pak se to trochu zlepší. Postava otce, která už ve druhém díle strašně otravuje při každém dialogu (vůbec zajímavé postavy tam teda hledat lupou) a jinak jenom splácanina všeho možného bez odůvodnění, jen aby to bylo šokující. Možná zkusím ještě 1-2 díly jestli se to nepohne/nebude zajímavě vyvíjet, ale tohle bych dlouho nevydržel*?)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se