Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 57081 - 57100 Napsat příspěvek
Hlavně hlavní hrdinka je z X-menů.. Tulačka a tu mam rad :+ tak tomu davam velke naděje že se to časem dostaví i na můj monitor... :+
510999
Hlavně hlavní hrdinka je z X-menů.. Tulačka a tu mam rad *:+* tak tomu davam velke naděje že se to časem dostaví i na můj monitor... *:+*
0 0
reagovat
xMort : tož info o tom vypada dobře :+ třeba do toho časem zabřednu :D:D
510998
xMort : tož info o tom vypada dobře *:+* třeba do toho časem zabřednu *:D**:D*
0 0
reagovat
Ještě řekni, že to vypadá líp než Twilight :D
510993
Ještě řekni, že to vypadá líp než Twilight *:D*
0 0
reagovat
Koukáte někdo na True blood? Pro mě celkem milé překvapení. Sice to na to, že to produkuje HBO působí trochu levně, ale baví mě to. Hlavní hrdinka tedy trochu přehrává, ale i tak je hodně roztomilá (a dobře se obléká, zvláště druhý díl je mlask :+)
Hudba mi evokuje první Diablo :) A má to super úvodní titulkovou sekvenci.
Pro ty co neví oč jde, seriál sleduje příběh mladé servírky z venkova, která umí číst myšlenky ostatních, a její vztah s upírem. Ti totiž vyšli na veřejnost a snaží se sžít s běžnými lidmi.
510992
Koukáte někdo na True blood? Pro mě celkem milé překvapení. Sice to na to, že to produkuje HBO působí trochu levně, ale baví mě to. Hlavní hrdinka tedy trochu přehrává, ale i tak je hodně roztomilá (a dobře se obléká, zvláště druhý díl je mlask *:+*) Hudba mi evokuje první Diablo :) A má to super úvodní titulkovou sekvenci. Pro ty co neví oč jde, seriál sleduje příběh mladé servírky z venkova, která umí číst myšlenky ostatních, a její vztah s upírem. Ti totiž vyšli na veřejnost a snaží se sžít s běžnými lidmi.
0 0
reagovat
tak jsem konecne videl prvni dil fringe. nezda se me to tak hrozne. myslim ze to ma svoje kouzlo.;)
511054
tak jsem konecne videl prvni dil fringe. nezda se me to tak hrozne. myslim ze to ma svoje kouzlo.*;)*
0 0
reagovat
rcorp: o tom se nežertuje. Včera jsem z toho byl tak vyčerpanej, že jsem musel jít po příchodu domů spát.:D
511048
rcorp: o tom se nežertuje. Včera jsem z toho byl tak vyčerpanej, že jsem musel jít po příchodu domů spát.*:D*
0 0
reagovat
KarelR: Nestihl jsem, ale taky si to holt budu muset dat. Ale to je priznana sracka, to se nepocita :D
511163
KarelR: Nestihl jsem, ale taky si to holt budu muset dat. Ale to je priznana sracka, to se nepocita *:D*
0 0
reagovat
Disaster Movie se dá hatovat? Tak to nemůže být tak špatný film. Já myslel, že jenom při myšlence na něj se postižení shlédnutím choulí do prenatální polohy a vydávají bublavé zvuky. :D
511162
Disaster Movie se dá hatovat? Tak to nemůže být tak špatný film. Já myslel, že jenom při myšlence na něj se postižení shlédnutím choulí do prenatální polohy a vydávají bublavé zvuky. *:D*
0 0
reagovat

Cival

A co že jsi se nezúčasnil hate party Disaster Movie? To by ti vystačilo na pár let dopředu ;) Neměls odvahu? :D
511161
A co že jsi se nezúčasnil hate party Disaster Movie? To by ti vystačilo na pár let dopředu *;)* Neměls odvahu? *:D*
Cival
0 0
reagovat
KarelR: Ja nejsem hater. Mam dost prace s hateovanim Mamma Mia :D, nestiham hateovat ani jiny filmy, natoz serialy (a ze Comeback nedrhne jejich dno...).
511160
KarelR: Ja nejsem hater. Mam dost prace s hateovanim Mamma Mia *:D*, nestiham hateovat ani jiny filmy, natoz serialy (a ze Comeback nedrhne jejich dno...).
0 0
reagovat

Cival

No to máš kliku, že mi dnešní článek vyfouknul kolega :) Já nevím, tak moc pozitivní jsem to snad zas nepsal. Držel jsem se tak 50:50, fakt mi to nepřijde jako nevtipný zlo.

Každopádně Comeback haters klub určitě nabírá členy 24/7, takže enjoy, chlapci ;)
511159
No to máš kliku, že mi dnešní článek vyfouknul kolega :) Já nevím, tak moc pozitivní jsem to snad zas nepsal. Držel jsem se tak 50:50, fakt mi to nepřijde jako nevtipný zlo. Každopádně Comeback haters klub určitě nabírá členy 24/7, takže enjoy, chlapci ;)
Cival
0 0
reagovat
třeba Nova udělala novou stanici. Nova Comeback, kde hrajou nějaký updateovaný vtipný verze.:D
511155
třeba Nova udělala novou stanici. Nova Comeback, kde hrajou nějaký updateovaný vtipný verze.*:D*
0 0
reagovat
jj na Gorille to žerou něak až moc :D:D asi koukaj na něco jinýho než já 8)
511154
jj na Gorille to žerou něak až moc *:D**:D* asi koukaj na něco jinýho než já *8)*
0 0
reagovat
Ja taky radsi bez komentare. Ale priznam se, ze ohlasy gorilacky crew mi hlava absolutne nebere :D Tyden co tyden...
511153
Ja taky radsi bez komentare. Ale priznam se, ze ohlasy gorilacky crew mi hlava absolutne nebere *:D* Tyden co tyden...
0 0
reagovat

Jajar

Mezi slepými jednooký král? :D
511152
Mezi slepými jednooký král? *:D*
Jajar
0 0
reagovat
Mně se teda zatím nejvíc líbil první díl, ale myslím, že třetí byl lepší, než druhej;)
511151
Mně se teda zatím nejvíc líbil první díl, ale myslím, že třetí byl lepší, než druhej*;)*
0 0
reagovat
ja sem ho nějka propas a ani mě to niak nevadilo.. nebo právě naopak? :D:D
511149
ja sem ho nějka propas a ani mě to niak nevadilo.. nebo právě naopak? *:D**:D*
0 0
reagovat
treti dil byl zatim nejslabsi, ale prezil jsem ho : )
511148
treti dil byl zatim nejslabsi, ale prezil jsem ho : )
0 0
reagovat
bender22: tak to je správná volba :D:D:D radši čtyři kousky než čtyři díly Comebacku :D:D
511146
bender22: tak to je správná volba *:D**:D**:D* radši čtyři kousky než čtyři díly Comebacku *:D**:D*
0 0
reagovat
ja jsem treti dil comebacku nevidel. radsi jsem byl v hospode na pivku;)
511139
ja jsem treti dil comebacku nevidel. radsi jsem byl v hospode na pivku*;)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se