Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 57061 - 57080 Napsat příspěvek
Zejtřek bude legendary! Začíná How I Met Your Mother, The Big Bang Theory a Heroes. K tomu dostaneme ještě jako malou třešničku na dortu novou epizodu Gossip Girl. Já snad ani dneska neusnu. :)):D
510592
Zejtřek bude legendary! Začíná How I Met Your Mother, The Big Bang Theory a Heroes. K tomu dostaneme ještě jako malou třešničku na dortu novou epizodu Gossip Girl. Já snad ani dneska neusnu. *:))**:D*
0 0
reagovat
co to je breaking bad?
510586
co to je breaking bad?
0 0
reagovat
to verbst: nevim, prave proto se ptam ;) to Jeffy: no uvidime, mozna to zitra zkusim...
510558
to verbst: nevim, prave proto se ptam *;)* to Jeffy: no uvidime, mozna to zitra zkusim...
0 0
reagovat

terminator007

link review vypadá pozitivně, ale hlasy čtenářů jsou dost mixovaný, ale jak píše jeden z nich: Gynevra je černoška v 6. století v anglii? To už víc bych věřil, že will smith bude hrát náčelníka nordického kmenu :D Radši počkám na csfd
510556
http://www.digitalspy.co.uk/cult/a130712/s01e01-the-dragons-call.html review vypadá pozitivně, ale hlasy čtenářů jsou dost mixovaný, ale jak píše jeden z nich: Gynevra je černoška v 6. století v anglii? To už víc bych věřil, že will smith bude hrát náčelníka nordického kmenu *:D* Radši počkám na csfd
terminator007
0 0
reagovat
bender22 : tak to ale stálo za zmínku.. hned mám lepší náladu :D už aby to vyšlo na DVD :+ pár náletů jericho bych zkous 8)
510555
bender22 : tak to ale stálo za zmínku.. hned mám lepší náladu *:D* už aby to vyšlo na DVD *:+* pár náletů jericho bych zkous *8)*
0 0
reagovat
eureka me nic nerika. ani jericho. jedine jericho co znam tak jsou ty bomby z iron mana
510554
eureka me nic nerika. ani jericho. jedine jericho co znam tak jsou ty bomby z iron mana
0 0
reagovat

Eureka

Pohodové to je dost, poslední díl s druhým sluncem a volbama byl moc fajn asi nej z týhle sérky, jsem zvědavej jak se pohne zápletka s Evou, i když už nečekám nic velkýho, v prvních dvou sérkách tyhle dlouhý zápletky dost vyšumněly
510518
Pohodové to je dost, poslední díl s druhým sluncem a volbama byl moc fajn asi nej z týhle sérky, jsem zvědavej jak se pohne zápletka s Evou, i když už nečekám nic velkýho, v prvních dvou sérkách tyhle dlouhý zápletky dost vyšumněly
Eureka
0 0
reagovat
No já konečně dotáhl Eureku, jsem si na ni náhodou vzpoměl, a jakmile jsem zkouknul první díl druhý sérky, tak jsem si uvědomil jak moc jsem toho zapoměl:) ale momenty se vrací. Jen to potvrzuje jak je to pohodovej nenáročnej seriál.
510500
No já konečně dotáhl Eureku, jsem si na ni náhodou vzpoměl, a jakmile jsem zkouknul první díl druhý sérky, tak jsem si uvědomil jak moc jsem toho zapoměl:) ale momenty se vrací. Jen to potvrzuje jak je to pohodovej nenáročnej seriál.
0 0
reagovat

terminator007

Je to dobry?
510495
Je to dobry?
terminator007
0 0
reagovat
Zkousel jste nekdo toto? link
510493
Zkousel jste nekdo toto? http://us.imdb.com/title/tt1199099/
0 0
reagovat
Hm emmy dostane seriál co je u nás v modrých číslech... Neviděl mad men někdo? Jaký to je? Nechápu, že je tak málo hodnocení na csfd, jinak nemůžu trošku uvěřit, jak to mohlo uspět proti brutální sestavě house(koukám na 4. sérii a zatím asi nejlepší) dexter (skvělá 2. sezona) a Lost! Čtvrtá sezona lostu byla neskutečně silná (oproti 3.), pro mě jasně nejlepší v předchozím období:+
510491
Hm emmy dostane seriál co je u nás v modrých číslech... Neviděl mad men někdo? Jaký to je? Nechápu, že je tak málo hodnocení na csfd, jinak nemůžu trošku uvěřit, jak to mohlo uspět proti brutální sestavě house(koukám na 4. sérii a zatím asi nejlepší) dexter (skvělá 2. sezona) a Lost! Čtvrtá sezona lostu byla neskutečně silná (oproti 3.), pro mě jasně nejlepší v předchozím období*:+*
0 0
reagovat

Bagr007

Mel jsem stenej problem.
510445
Mel jsem stenej problem.
Bagr007
0 0
reagovat

Entourage 5x03

Nářez. Ari a ferrari rulez a závěrečná scéna taky. Ten seriál snad neumí bejt špatnej 8)
510442
Nářez. Ari a ferrari rulez a závěrečná scéna taky. Ten seriál snad neumí bejt špatnej *8)*
Entourage 5x03
0 0
reagovat
Nevím kde se stala chyba, ale to vážně dávaj na AXN Emmy bez zvuku? :D:D:D
510435
Nevím kde se stala chyba, ale to vážně dávaj na AXN Emmy bez zvuku? *:D**:D**:D*
0 0
reagovat
Psema: "Fucking actors, they never know when they're miked. It was weird, on "True Lies," it was Tom Arnold that said he was gonna be governor." :D
510421
Psema: "Fucking actors, they never know when they're miked. It was weird, on "True Lies," it was Tom Arnold that said he was gonna be governor." *:D*
0 0
reagovat
KarelR: "ti dva spolu něco mají?" Jo. "Zas_aný hvězdy." :D
510419
KarelR: "ti dva spolu něco mají?" Jo. "Zas_aný hvězdy." *:D*
0 0
reagovat

xMort

Tak to jsi na pár dní ztracenej. Ten seriál je čím dál tím lepší. Počkej až nastoupí James Cameron a začne hláškovat, že už ho nebaví točit s hercema a brzo stejně nebudou potřeba :D
510417
Tak to jsi na pár dní ztracenej. Ten seriál je čím dál tím lepší. Počkej až nastoupí James Cameron a začne hláškovat, že už ho nebaví točit s hercema a brzo stejně nebudou potřeba *:D*
xMort
0 0
reagovat

KarelR

Tvoje dva klipy s M.Night.Shyamalanem mě nalákaly, tak jsem zkusil Entourage a je to super. Zkouknul jsem dva díly a pořád mam chuť na další.
510416
Tvoje dva klipy s M.Night.Shyamalanem mě nalákaly, tak jsem zkusil Entourage a je to super. Zkouknul jsem dva díly a pořád mam chuť na další.
KarelR
0 0
reagovat
no nevim, ten jizanskej prizvuk me s prominutim s_al uz behem pilotu. napad celkem prima, ale zatim je to zoufale nudny. navic anna paquin, nebo jak se menuje, je neskutecne otravna. a to si podobne nenavistny prispevky vetsinou odpoustim...
ale znelka je prima, stejne tak jasonovy milenky (kdyz na sebe ukazal v zrcadle, malem sem si curnul smichy;)
511031
no nevim, ten jizanskej prizvuk me s prominutim s_al uz behem pilotu. napad celkem prima, ale zatim je to zoufale nudny. navic anna paquin, nebo jak se menuje, je neskutecne otravna. a to si podobne nenavistny prispevky vetsinou odpoustim... ale znelka je prima, stejne tak jasonovy milenky (kdyz na sebe ukazal v zrcadle, malem sem si curnul smichy;)
0 0
reagovat

KarelR

Jestli jde o ten film, tak trailery se mi nelíbí, takže ano, vypadá to líp :)
511028
Jestli jde o ten film, tak trailery se mi nelíbí, takže ano, vypadá to líp :)
KarelR
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se