Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 56981 - 57000 Napsat příspěvek
blender22: děláš velkou chybu;) Čtyřka byla až na pár dílů (4x13) docela slabá, ale to bohatě vynahrazuje. Teď sem zvědavý na desátý díl, který má název "First Contact":)) Ale jinak respektuji tvé rozhodnutí:)
510747
blender22: děláš velkou chybu*;)* Čtyřka byla až na pár dílů (4x13) docela slabá, ale to bohatě vynahrazuje. Teď sem zvědavý na desátý díl, který má název "First Contact"*:))* Ale jinak respektuji tvé rozhodnutí:)
0 0
reagovat
sohaj: sga, jsem uz definitivne pohrbil. sice me tady lidi presvedcovali at tomu dam sanci. ja to taky udelal. ale to jsem nemel delat.sga uz je pro me uzavrene 4.serii
510743
sohaj: sga, jsem uz definitivne pohrbil. sice me tady lidi presvedcovali at tomu dam sanci. ja to taky udelal. ale to jsem nemel delat.sga uz je pro me uzavrene 4.serii
0 0
reagovat
Fringe měl zatím vždycky dobrej začátek. Pak se ale ukáže Noble, začne nudit těma svejma super-duper dementníma žvástama a jde to do kytek. ?)
510742
Fringe měl zatím vždycky dobrej začátek. Pak se ale ukáže Noble, začne nudit těma svejma super-duper dementníma žvástama a jde to do kytek. *?)*
0 0
reagovat
hlavne neposouvej zacatek. ten jedinej je (diky hudbe) super
510741
hlavne neposouvej zacatek. ten jedinej je (diky hudbe) super
0 0
reagovat
vidíš, Fringe se mi z hlavy úplně vykouřil. Hurá na to... nejlíp s rychloposuvem.:D
510740
vidíš, Fringe se mi z hlavy úplně vykouřil. Hurá na to... nejlíp s rychloposuvem.*:D*
0 0
reagovat
lepsi je dat i druhou, je kratka ...
510739
lepsi je dat i druhou, je kratka ...
0 0
reagovat
dotázek: Viděl jsem heroes první řadu, ke druhé jsem se nějak nedostal, zvládnu koukat na třetí, nebo to třeba zatim nějak navazuje?
510738
dotázek: Viděl jsem heroes první řadu, ke druhé jsem se nějak nedostal, zvládnu koukat na třetí, nebo to třeba zatim nějak navazuje?
0 0
reagovat

Fluke

Dik ;)
510731
Dik *;)*
Fluke
0 0
reagovat
BH, Fringe, Priviledged, Cleaner ... me streda prijde asi tak stejne slaba, jako jakejkoliv jinej den :D
terminator je samozrejme uterni :))
510729
BH, Fringe, Priviledged, Cleaner ... me streda prijde asi tak stejne slaba, jako jakejkoliv jinej den *:D* terminator je samozrejme uterni *:))*
0 0
reagovat

Psema

No, včera jsem dojel třetí sérku a čtvrtá čeká... Jenom nevím, kdy se budu učit :D
510720
No, včera jsem dojel třetí sérku a čtvrtá čeká... Jenom nevím, kdy se budu učit *:D*
Psema
0 0
reagovat
Karel: bych musel dát i série předtím, a to se mi nechce. Navíc jsem včera dorazil sedmou sezónu Smallville a tolik lameness je na mě trochu moc.:D Je čas vrátit se k Buffy, tam je kvalita zaručená.;)
510719
Karel: bych musel dát i série předtím, a to se mi nechce. Navíc jsem včera dorazil sedmou sezónu Smallville a tolik lameness je na mě trochu moc.*:D* Je čas vrátit se k Buffy, tam je kvalita zaručená.*;)*
0 0
reagovat
Psema: Tvoje mínus, že nekoukáš na House :D
510718
Psema: Tvoje mínus, že nekoukáš na House *:D*
0 0
reagovat
Středa by měla bejt oficiálně přejmenovaná na den seriálovýho bahna. Terminátor nekoukatelnej a BHčko není o moc lepší.:o
510717
Středa by měla bejt oficiálně přejmenovaná na den seriálovýho bahna. Terminátor nekoukatelnej a BHčko není o moc lepší.*:o*
0 0
reagovat
Jo devátý díl SGA byl mazec. Škoda jen toho závěru, kdy to končilo tak nějak ne úplně dobře. Byl tam nádech něčeho morálního, kdy chtěl tak odčinit své chyby, ale možná to bylo až moc drsné:o
510715
Jo devátý díl SGA byl mazec. Škoda jen toho závěru, kdy to končilo tak nějak ne úplně dobře. Byl tam nádech něčeho morálního, kdy chtěl tak odčinit své chyby, ale možná to bylo až moc drsné*:o*
0 0
reagovat

t007

How I met your mother, co jinýho:))
510712
How I met your mother, co jinýho*:))*
t007
0 0
reagovat
No, tak jsem zkouknul těch 9 dílů SGA pátý řady, a musím říct, že to s házením špíny někteří přeháněli. Je to naprosto stejná úroveň jako "stand alone" díly ve všech dosavadních řadách. S epkama nic není, problém je se samotným seriálem, ten ztratil nějakou společnou linku. Pátá sérka je doslova odnikud nikam složená ze "stand alone" epizod, které nejsou špatné, ale nikam nevedou.
Což je škoda, vyjma Teyli (taky se jí mohli díky dítěti zbavit) Je duo McKay Shepard prostě skvělý a Ronon mlátička a doktorka nezůstávají pozadu:), ale díky tomu působí celej ten seriál stísněně. Kdyby radši doplnili charaktery (nová doktorka co hrála Dax v STDS9, více Zelenky, více Woolseyho, více doktora Becketa, více městských epizod) a dali tomu aspoň minimální epičnost.
Třeba BSG už jen díky počtu charakterů navozuje žijící aglomeraci, zato Atlantis působí jako základna o pár stanech s jedním týmem:)
SGA je prostě stále oddychovej seriál, kde se toho moc vážně nebere, ale to, že nikam nyní nemíří ho drasticky shazuje, hlavně když vezmeme v potaz, že většina z nás by měla spoustu námětů, jak se takových problémů úspěšně zbavit. Pokud to samotní scénáristi nedokážou, tak si SGA opravdu zaslouží touhle řadou skončit nadobro.
510711
No, tak jsem zkouknul těch 9 dílů SGA pátý řady, a musím říct, že to s házením špíny někteří přeháněli. Je to naprosto stejná úroveň jako "stand alone" díly ve všech dosavadních řadách. S epkama nic není, problém je se samotným seriálem, ten ztratil nějakou společnou linku. Pátá sérka je doslova odnikud nikam složená ze "stand alone" epizod, které nejsou špatné, ale nikam nevedou. Což je škoda, vyjma Teyli (taky se jí mohli díky dítěti zbavit) Je duo McKay Shepard prostě skvělý a Ronon mlátička a doktorka nezůstávají pozadu:), ale díky tomu působí celej ten seriál stísněně. Kdyby radši doplnili charaktery (nová doktorka co hrála Dax v STDS9, více Zelenky, více Woolseyho, více doktora Becketa, více městských epizod) a dali tomu aspoň minimální epičnost. Třeba BSG už jen díky počtu charakterů navozuje žijící aglomeraci, zato Atlantis působí jako základna o pár stanech s jedním týmem*:)* SGA je prostě stále oddychovej seriál, kde se toho moc vážně nebere, ale to, že nikam nyní nemíří ho drasticky shazuje, hlavně když vezmeme v potaz, že většina z nás by měla spoustu námětů, jak se takových problémů úspěšně zbavit. Pokud to samotní scénáristi nedokážou, tak si SGA opravdu zaslouží touhle řadou skončit nadobro.
0 0
reagovat
Mozna blbej dotaz, jelikoz jsem neprocital celou diskuzi, ale muzete mi rici, jak se jmenuje tento serial HIMYM?! Diky :D
510709
Mozna blbej dotaz, jelikoz jsem neprocital celou diskuzi, ale muzete mi rici, jak se jmenuje tento serial HIMYM?! Diky *:D*
0 0
reagovat
Eště k nářkům nad HIMYM. Osobně jsem byl při prvním zhlédnutí maximálně spokojenej, při druhým (večer s manželkou a titulkama) už opadlo to nadšení z návratu, ale i tak bych řekl, že vysokej standard zachován, jako je to sakra 4. série, těžko budete něčím překvapeni... a přitom nová barneyho stránka (jakkoliv otravaná) byla úplně nco novýho...
BBT - taky dvakrát a prej se budeme muset podívat na všechny díly z první sérky :) napodruhý stejně dobrý, ale proti HIMYM, je tohle prostě daleko víc sitcom mimo realitu, což posouvá děj i hlášky úplně do jinejch možností...
GG - zatím jen jednou :D ale tam panuje maximální spokojenost a jediná frustrace plyne z toho že D. je jackass :D
510703
Eště k nářkům nad HIMYM. Osobně jsem byl při prvním zhlédnutí maximálně spokojenej, při druhým (večer s manželkou a titulkama) už opadlo to nadšení z návratu, ale i tak bych řekl, že vysokej standard zachován, jako je to sakra 4. série, těžko budete něčím překvapeni... a přitom nová barneyho stránka (jakkoliv otravaná) byla úplně nco novýho... BBT - taky dvakrát a prej se budeme muset podívat na všechny díly z první sérky *:)* napodruhý stejně dobrý, ale proti HIMYM, je tohle prostě daleko víc sitcom mimo realitu, což posouvá děj i hlášky úplně do jinejch možností... GG - zatím jen jednou *:D* ale tam panuje maximální spokojenost a jediná frustrace plyne z toho že D. je jackass *:D*
0 0
reagovat
Bagr07: popis me prosim druhy dil heroes trochu vice. jaksi nemam odvahu na to koukat:)
510700
Bagr07: popis me prosim druhy dil heroes trochu vice. jaksi nemam odvahu na to koukat*:)*
0 0
reagovat

spoiler

Zatim natrvalo umřeli jen Sylarovy oběti a už minimálně to je docela trapný. Jinak Suresh spocenej a bez trička (se šupinama na zádech) je fakt úlet. Nejvíc jsem vyprsknul smíchy jak už si zase balil, že pojede do Indie. :D
510695
Zatim natrvalo umřeli jen Sylarovy oběti a už minimálně to je docela trapný. Jinak Suresh spocenej a bez trička (se šupinama na zádech) je fakt úlet. Nejvíc jsem vyprsknul smíchy jak už si zase balil, že pojede do Indie. *:D*
spoiler
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se