Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 56941 - 56960 Napsat příspěvek
no horší triky v seriálu jsem letos ještě neviděl a úvodní sekvence je tak blbě natočená, že je proti tomu i Resolution umělecký dílo.:D
510839
no horší triky v seriálu jsem letos ještě neviděl a úvodní sekvence je tak blbě natočená, že je proti tomu i Resolution umělecký dílo.*:D*
0 0
reagovat
Kamarád mi poslal do práce několikaminutovou ukázku, ale i z ní je vidět, že je to fakt zlo. Morfující auto, hnusné CG a naprosto šílená kamera. Celý díl si asi nedám..
510838
Kamarád mi poslal do práce několikaminutovou ukázku, ale i z ní je vidět, že je to fakt zlo. Morfující auto, hnusné CG a naprosto šílená kamera. Celý díl si asi nedám..
0 0
reagovat
ty bláho, už jen čekám, kdy se KITT změní na vrtulník. :D
510837
ty bláho, už jen čekám, kdy se KITT změní na vrtulník. *:D*
0 0
reagovat
vždyť říkali, jaká to bude pecka.:D:D:D
510833
vždyť říkali, jaká to bude pecka.*:D**:D**:D*
0 0
reagovat
WOW! Ja myslel, ze lednovej pilot Knight Ridera byl velmi hloupy, ale oproti dnesnimu prvnimu dilu to bylo pomalu dilo genia! Novy KR je doslova imbecilni!
510832
WOW! Ja myslel, ze lednovej pilot Knight Ridera byl velmi hloupy, ale oproti dnesnimu prvnimu dilu to bylo pomalu dilo genia! Novy KR je doslova imbecilni!
0 0
reagovat
Xatrix: jo včera sem si ji ztahnul amusim uznat že je good i pro normální poslech :+:+ tak zatim druhá od Mansona která se mi líbí :D:D jen tak dál a za chvilku budou 3! :D
510819
Xatrix: jo včera sem si ji ztahnul amusim uznat že je good i pro normální poslech *:+**:+* tak zatim druhá od Mansona která se mi líbí *:D**:D* jen tak dál a za chvilku budou 3! *:D*
0 0
reagovat

2 verbst

Song je to Marilyn Manson : If i was your vampire.
Pro ostatní kdyby hledali nějaké další tracky z trailerů je ideální začínat tady
510810
Song je to Marilyn Manson : If i was your vampire. Pro ostatní kdyby hledali nějaké další tracky z trailerů je ideální začínat [link="http://answers.yahoo.com/"]tady[/link]
2 verbst
0 0
reagovat
Tak novy Knight Rider je fakt ulet :D Po 6minutach sem to musel vypnout... ale z nejakeho divneho duvodu me to bavilo :D
510805
Tak novy Knight Rider je fakt ulet *:D* Po 6minutach sem to musel vypnout... ale z nejakeho divneho duvodu me to bavilo *:D*
0 0
reagovat

bender22

Já stále při PB zažívám napětí. To třeba Heroes mě zatím nijak nevzali a po pár epizodách jsem je zatím dal k ledu.
510803
Já stále při PB zažívám napětí. To třeba Heroes mě zatím nijak nevzali a po pár epizodách jsem je zatím dal k ledu.
bender22
0 0
reagovat
PB mě mrzí. Je to pro mě jeden z nejlepších seriálů:+ Zažil jsem při něm spoustu nezapomenutelných večerů?)
510801
PB mě mrzí. Je to pro mě jeden z nejlepších seriálů*:+* Zažil jsem při něm spoustu nezapomenutelných večerů*?)*
0 0
reagovat
jj presne tak.:)
510799
jj presne tak.*:)*
0 0
reagovat
takze to upada do zapomneni protoze na to nekoukas jo? ... hm
510798
takze to upada do zapomneni protoze na to nekoukas jo? ... hm
0 0
reagovat
no ten taky nekoukam. videl jsem konec treti serie a na ctvrtou nemam silu. mozna je to dobre. to nemuzu posoudit. protoze jsem to nevidel. ale porad je to o tom ostrove. a porad tam je jack
510797
no ten taky nekoukam. videl jsem konec treti serie a na ctvrtou nemam silu. mozna je to dobre. to nemuzu posoudit. protoze jsem to nevidel. ale porad je to o tom ostrove. a porad tam je jack
0 0
reagovat
kde si sebral ten lost?:))
510796
kde si sebral ten lost?*:))*
0 0
reagovat
vypada to tak ze stalice serialoveho nebe nam zacinaji upadat do zapomeni. sga,lost,pb no a ted nove heroes
510795
vypada to tak ze stalice serialoveho nebe nam zacinaji upadat do zapomeni. sga,lost,pb no a ted nove heroes
0 0
reagovat

ehm PB

Mňo, když jsem tady naznačil podobnost Heroes a PB, tak jsem tedy dorazil PB do aktuálního dílu... a je to teda o dost slabší. Místy už jsem se fak musel smát, protože to je fakt tak špatný, až je to vtipný... celý vloupání se do budovy, snímání dat na dálku z karet a HD, vrtání do sejfu, T-bag a "návod", tomu snad můžou uvěřit tak možná děti pod deset let, co se zrovna vrátily z kina z Igora...
510793
Mňo, když jsem tady naznačil podobnost Heroes a PB, tak jsem tedy dorazil PB do aktuálního dílu... a je to teda o dost slabší. Místy už jsem se fak musel smát, protože to je fakt tak špatný, až je to vtipný... celý vloupání se do budovy, snímání dat na dálku z karet a HD, vrtání do sejfu, T-bag a "návod", tomu snad můžou uvěřit tak možná děti pod deset let, co se zrovna vrátily z kina z Igora...
ehm PB
0 0
reagovat
Tak ten desátej díl SGA bude podle ukázky fakt maso a nemůžu se dočkat.
510792
Tak ten desátej díl SGA bude podle ukázky fakt maso a nemůžu se dočkat.
0 0
reagovat
Hm, Fringe se mi líbil poměrně dost, mám pocit, že se to začíná zajímavě zauzlíkovávat. A Noble je prostě boží! :+
510789
Hm, Fringe se mi líbil poměrně dost, mám pocit, že se to začíná zajímavě zauzlíkovávat. A Noble je prostě boží! *:+*
0 0
reagovat
fringe ze byl vyborny? ... seriously? ... imo bida bidacka
510787
fringe ze byl vyborny? ... seriously? ... imo bida bidacka
0 0
reagovat
Tak jsem se konečně dokopal k druhému dílu Heroes a je to opravdu výrazně lepší, než ten první. Ale pořád ještě žádná velká sláva.
Mile překvapil Mentalist. Další díl určitě zkusím..
510781
Tak jsem se konečně dokopal k druhému dílu Heroes a je to opravdu výrazně lepší, než ten první. Ale pořád ještě žádná velká sláva. Mile překvapil Mentalist. Další díl určitě zkusím..
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se