Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 56801 - 56820 Napsat příspěvek
Sakra,kouká ještě někdo kromě mě na to 90210? nebo už je příliš lame to zminňovat? :D vlastně ani nevím, proč ještě koukám, asi čekám na Brandona, či co?) Každopádně poslední díl - módní přehlídka - takže přímé srovnání s GG a je to K.O., ostatně jako vždy. Šest dílů a moc toho nepořešili, neví někdo, jaké to má ohlasy a sledovanost?
510147
Sakra,kouká ještě někdo kromě mě na to 90210? nebo už je příliš lame to zminňovat? *:D* vlastně ani nevím, proč ještě koukám, asi čekám na Brandona, či co*?)* Každopádně poslední díl - módní přehlídka - takže přímé srovnání s GG a je to K.O., ostatně jako vždy. Šest dílů a moc toho nepořešili, neví někdo, jaké to má ohlasy a sledovanost?
0 0
reagovat
prvni dva
510143
prvni dva
0 0
reagovat
hm dotaz do čeho jít nejdřív Flashpoint, Life, Shield nebo Kill point?
510139
hm dotaz do čeho jít nejdřív Flashpoint, Life, Shield nebo Kill point?
0 0
reagovat
Pták v kapse a odsávačka byly funny, ale nevím, nevím, dva díly to bylo celkem ok, ale celou sezonu...?
510137
Pták v kapse a odsávačka byly funny, ale nevím, nevím, dva díly to bylo celkem ok, ale celou sezonu...?
0 0
reagovat
Life is perfect:+ a hlavně díky Damienovy8)
510131
Life is perfect*:+* a hlavně díky Damienovy*8)*
0 0
reagovat
yop, jeden z mych nejoblibenejsich
510126
yop, jeden z mych nejoblibenejsich
0 0
reagovat
Life je naprosto super! Skvělý hlavní hrdina, dobré případy, je to dobře natočené. Jsem tak rád, že dostali další sezónu. Tohle je imho neprávem přehlížený seriál..
510124
Life je naprosto super! Skvělý hlavní hrdina, dobré případy, je to dobře natočené. Jsem tak rád, že dostali další sezónu. Tohle je imho neprávem přehlížený seriál..
0 0
reagovat

Luc44

Je pravda, že v druhý epce si v pár věcech naběhl kvůli vlastní blbosti, ale jiný jsou opravdu zákeřný, viz pták v kapse nebo zloděj:D
510119
Je pravda, že v druhý epce si v pár věcech naběhl kvůli vlastní blbosti, ale jiný jsou opravdu zákeřný, viz pták v kapse nebo zloděj*:D*
Luc44
0 0
reagovat

Worst week

Not bad, takovej seriálovej meet the parents :+
510118
Not bad, takovej seriálovej meet the parents *:+*
Worst week
0 0
reagovat
Generation Kill od 7. listopadu na CZ HBO :+
510116
Generation Kill od 7. listopadu na CZ HBO *:+*
0 0
reagovat
Sakra, ta hlava, samozřejmě je to na mojí osobní špici zhruba na stejný úrovni jako IT crowd, ale to je teď trošku u ledu...
btw. Bruce W. zrovna hostuje ve Friends na Primě :)) :+
510112
Sakra, ta hlava, samozřejmě je to na mojí osobní špici zhruba na stejný úrovni jako IT crowd, ale to je teď trošku u ledu... btw. Bruce W. zrovna hostuje ve Friends na Primě *:))* *:+*
0 0
reagovat

Silence, KarelR

Tos mě špatně pochopil (ehm, taky jsem to teda moc jasně nenapsal 8) :D ) já koukal na první sérku už na před prázdninama, teď jsem si dal dvoudenní opáčko a souběžně koukám i na nové díly (ty dva co jsou venku) a ty hodnotím jako holý průměr ovšem pozor v rámci BBT, což je pro mě osobně na špici sitcomů (asi dvojka za HIMYM) a užívám si to stejně jako KarelR, páč Doplerův jev či Schrödingerova kočka pro mě nejsou žádnou neznámou ?). Jak tak koukám na ten svůj koment z odpoledne, tak méně rozhodně nebylo více...
510110
Tos mě špatně pochopil (ehm, taky jsem to teda moc jasně nenapsal *8)* *:D* ) já koukal na první sérku už na před prázdninama, teď jsem si dal dvoudenní opáčko a souběžně koukám i na nové díly (ty dva co jsou venku) a ty hodnotím jako holý průměr ovšem pozor v rámci BBT, což je pro mě osobně na špici sitcomů (asi dvojka za HIMYM) a užívám si to stejně jako KarelR, páč Doplerův jev či Schrödingerova kočka pro mě nejsou žádnou neznámou *?)*. Jak tak koukám na ten svůj koment z odpoledne, tak méně rozhodně nebylo více...
Silence, KarelR
0 0
reagovat

Silence

Mě teda druhej díl přišel silně nadprůměrnej. Imho jeden z nejlepších.
510106
Mě teda druhej díl přišel silně nadprůměrnej. Imho jeden z nejlepších.
Silence
0 0
reagovat

HAL

No počkej, já tam normální lidi neviděl, buď tam jsou vědci a nebo lidé, kteří jsou na opačné straně spektra, nic mezi:D
510096
No počkej, já tam normální lidi neviděl, buď tam jsou vědci a nebo lidé, kteří jsou na opačné straně spektra, nic mezi*:D*
HAL
0 0
reagovat
Já teda viděl jen první díl první serie a ten mi připadal stejně průměrnej jako IT Crowd - náběh na nějaké opravdu dobrý geek vtip se sice čas od času objeví, ale většinou je humor seriálu založený na tom, že divní lidé dělají divné věci a ti normální nechápou... to už si fakt radši budu číst hlášky na lamerovi.
510094
Já teda viděl jen první díl první serie a ten mi připadal stejně průměrnej jako IT Crowd - náběh na nějaké opravdu dobrý geek vtip se sice čas od času objeví, ale většinou je humor seriálu založený na tom, že divní lidé dělají divné věci a ti normální nechápou... to už si fakt radši budu číst hlášky na lamerovi.
0 0
reagovat
Luc44: Já ale mluvil o prvních dílech druhé série... a tou podprůměrností jsem je přirovnával k vysokému stanardu té první... ;) :D
509121
Luc44: Já ale mluvil o prvních dílech druhé série... a tou podprůměrností jsem je přirovnával k vysokému stanardu té první... *;)* *:D*
0 0
reagovat
Luc44: Nic navíc možná pro vás, ale já třeba naprosto vyžívám ve formulacích vět nebo aplikacích fyzikálních jevů na běžnej život. V ostatních sitcomech se oproti tomuhle mluví strašně jednoduše a pokud tu člověka berou jen popkulturní odkazy na filmy a komiksy a to, že jsou ty hrdinové divný, bere ten seriál hrozně povrchně. Možná bych užil i ultratrapnou formulaci "není to pro každýho" :-)
509115
Luc44: Nic navíc možná pro vás, ale já třeba naprosto vyžívám ve formulacích vět nebo aplikacích fyzikálních jevů na běžnej život. V ostatních sitcomech se oproti tomuhle mluví strašně jednoduše a pokud tu člověka berou jen popkulturní odkazy na filmy a komiksy a to, že jsou ty hrdinové divný, bere ten seriál hrozně povrchně. Možná bych užil i ultratrapnou formulaci "není to pro každýho" :-)
0 0
reagovat
A to celé mě inspiruje, že by jsem se konečně měl podívat na tu první, co mi doma už dva měsíce straší ;):D...
509113
A to celé mě inspiruje, že by jsem se konečně měl podívat na tu první, co mi doma už dva měsíce straší ;):D...
0 0
reagovat
Souhlas, zrovna jsem s manželkou zkouknul celou první serku a je to prostě holej průměr, nic navíc... to ale neznamená, že mě to nebaví :D
509111
Souhlas, zrovna jsem s manželkou zkouknul celou první serku a je to prostě holej průměr, nic navíc... to ale neznamená, že mě to nebaví *:D*
0 0
reagovat
Upřímně si myslím, že první dva díly bylo obsahově, kromě pár opravdu výborných hlášek, spíš podprůměrné... :(
509108
Upřímně si myslím, že první dva díly bylo obsahově, kromě pár opravdu výborných hlášek, spíš podprůměrné... :(
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se