Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 56741 - 56760 Napsat příspěvek
No ja osobne si na Earla nemôžem sťažovať a moralizovanie mi v ňom nijak nevadí. A na tretej rade sa mi páčilo hlavne to, ako obmenili prostredie a urobili z toho taký seriálový Shawshank Redemption :)
509956
No ja osobne si na Earla nemôžem sťažovať a moralizovanie mi v ňom nijak nevadí. A na tretej rade sa mi páčilo hlavne to, ako obmenili prostredie a urobili z toho taký seriálový Shawshank Redemption *:)*
0 0
reagovat

xMort

no ja na to asi kouknu, ale az bude nalada a zatim neprichazi8)
509955
no ja na to asi kouknu, ale az bude nalada a zatim neprichazi*8)*
xMort
0 0
reagovat

bender22

Jojo, pak to strašně vyměkne a je to neskutečná moralistická slátanina. Tenhle trend už pomalu nastoupil ve druhé řadě. Třetí jsem už nedokoukal a na novou čtvrtou se mi ani nijak nechce.
509954
Jojo, pak to strašně vyměkne a je to neskutečná moralistická slátanina. Tenhle trend už pomalu nastoupil ve druhé řadě. Třetí jsem už nedokoukal a na novou čtvrtou se mi ani nijak nechce.
bender22
0 0
reagovat

Luc44

that 70s show je bomba jedu 7 sezónu a nemůžu si stěžovat
509953
that 70s show je bomba jedu 7 sezónu a nemůžu si stěžovat
Luc44
0 0
reagovat

Luc44

No ja earla zkoukl celeho, ale od treti serie me to nebavilo tak jak prvni a druhou serii.
509951
No ja earla zkoukl celeho, ale od treti serie me to nebavilo tak jak prvni a druhou serii.
Luc44
0 0
reagovat
Tak Scrubs doporučujou i Sheldon a Leonard, takže to jim budu muset věnovat pozornost ;) díky za tipy, vrhnu se na That 70s show a asi Earla
509950
Tak Scrubs doporučujou i Sheldon a Leonard, takže to jim budu muset věnovat pozornost *;)* díky za tipy, vrhnu se na That 70s show a asi Earla
0 0
reagovat

Luki

To jsem chtěl napsat taky, ale on to není tak úplně sitcom. Každopádně Lucovi doporučuju ;)
509949
To jsem chtěl napsat taky, ale on to není tak úplně sitcom. Každopádně Lucovi doporučuju ;)
Luki
0 0
reagovat
Jo a Scrubs samozrejme.
509948
Jo a Scrubs samozrejme.
0 0
reagovat

Luc44

The 70's show? My name is earl?
509947
The 70's show? My name is earl?
Luc44
0 0
reagovat

Luc44

ja bych ti poradil, ale nic krome tohoto me nenapada. a pockam si co ti kdo doporuci. at je na co koukat;)
509945
ja bych ti poradil, ale nic krome tohoto me nenapada. a pockam si co ti kdo doporuci. at je na co koukat*;)*
Luc44
0 0
reagovat
Frasier;)
509944
Frasier*;)*
0 0
reagovat
Poprosím ještě jednou, potřeboval bych doporučit nějakej fajn sitcom (mám rád IT Crowd, Big Bang Theory, HIMYM, Friends...) díky za tipy
509943
Poprosím ještě jednou, potřeboval bych doporučit nějakej fajn sitcom (mám rád IT Crowd, Big Bang Theory, HIMYM, Friends...) díky za tipy
0 0
reagovat

scroochy

Ja videl jen kousky a co vim, tak s vysilanim nezacli, asi proto, jak rikas, ze to byla hrozna sr..ka :D
509924
Ja videl jen kousky a co vim, tak s vysilanim nezacli, asi proto, jak rikas, ze to byla hrozna sr..ka *:D*
scroochy
0 0
reagovat
xMort: já tě zabiju. V jednu chváli mi vyhrkly slzy štěstí a ty pak obrátíš. Damn it.:D
509918
xMort: já tě zabiju. V jednu chváli mi vyhrkly slzy štěstí a ty pak obrátíš. Damn it.*:D*
0 0
reagovat

terminator

Jo, natočili pilot Aquamana a net uniknul rip. Ale byla to hrozná sr**ka, tak to snad ani nevysílali. Já ten pilot viděl a bylo to strašný. :-
509917
Jo, natočili pilot Aquamana a net uniknul rip. Ale byla to hrozná sr**ka, tak to snad ani nevysílali. Já ten pilot viděl a bylo to strašný. *:-*
terminator
0 0
reagovat

Luc44

tak to je zavislost:D
509916
tak to je zavislost*:D*
Luc44
0 0
reagovat

BH

Huš, tak teď nevim, jestli se mi ulevilo, každopádně, když už jsem se prokousal šesti díly, tak už aspoň dojedu celou sezonu 8)
509914
Huš, tak teď nevim, jestli se mi ulevilo, každopádně, když už jsem se prokousal šesti díly, tak už aspoň dojedu celou sezonu *8)*
BH
0 0
reagovat
mord > mas kliku ze sem pri cteni ty zpravy koukal na gossipku, jinak by mi nebezpecne klesla hladina cukru ... bez BH bych uz neprezil :D
509910
mord > mas kliku ze sem pri cteni ty zpravy koukal na gossipku, jinak by mi nebezpecne klesla hladina cukru ... bez BH bych uz neprezil *:D*
0 0
reagovat
No tak 90210 nemela moc dlouhe trvani... A ja to chtel zrovna zkusit, takze uz na to... ;) Par prispevku nize:Aquaman, to mi neco rika, to byl pak nejaky pilot serialu, ne? Videl jste ho nekdo? A proc to vlastne netocili? To byla takova hruza? Ja myslim, ze videl par minut... ;)
509905
No tak 90210 nemela moc dlouhe trvani... A ja to chtel zrovna zkusit, takze uz na to... *;)* Par prispevku nize:Aquaman, to mi neco rika, to byl pak nejaky pilot serialu, ne? Videl jste ho nekdo? A proc to vlastne netocili? To byla takova hruza? Ja myslim, ze videl par minut... *;)*
0 0
reagovat
Tak to byl planý poplach. Po čtvrté epizodě to stáhli jen v Austrálii na Channel 10, jinak to prý dostalo celou sezónu. Spolu s Fringe jsou to zatím první dva seriály z letošní sezóny. Doufám, že vám předchozí zpráva nezpůsobila infarkt :)
509903
Tak to byl planý poplach. Po čtvrté epizodě to stáhli jen v Austrálii na Channel 10, jinak to prý dostalo celou sezónu. Spolu s Fringe jsou to zatím první dva seriály z letošní sezóny. Doufám, že vám předchozí zpráva nezpůsobila infarkt :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se