Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 56661 - 56680 Napsat příspěvek
Na vlastní nebezpeší... Vy s tímnaděláte, jako byste měli jít lovit vojáky Talibunu:D:(
508601
Na vlastní nebezpeší... Vy s tímnaděláte, jako byste měli jít lovit vojáky Talibunu*:D**:(*
0 0
reagovat
Ja to jeste cele nevidel, ale stacilo mi par zaberu a vypadalo to strasne... Mozna se do konce tydne ale do toho preci jen jeste na vlastni nebezpeci pustim... :D
508600
Ja to jeste cele nevidel, ale stacilo mi par zaberu a vypadalo to strasne... Mozna se do konce tydne ale do toho preci jen jeste na vlastni nebezpeci pustim... *:D*
0 0
reagovat
u KR je super, že při trikovejch scénách vždycky použijou stejnej záběr, kterej i tak vypadá katastrofálně.:D
508599
u KR je super, že při trikovejch scénách vždycky použijou stejnej záběr, kterej i tak vypadá katastrofálně.*:D*
0 0
reagovat

Rave

No ja sice nemel odvahu si noveho KR pustit celeho, ale co jsem videl, tak z tech triku se mi chtelo blejt... Tys videl asi jinou verzi, vid? Nebo spise mozna dalsi predelavku :D
508598
No ja sice nemel odvahu si noveho KR pustit celeho, ale co jsem videl, tak z tech triku se mi chtelo blejt... Tys videl asi jinou verzi, vid? Nebo spise mozna dalsi predelavku *:D*
Rave
0 0
reagovat

Psema

Reaper má být imho až v lednu.
508597
Reaper má být imho až v lednu.
Psema
0 0
reagovat
Heroes už z nouze patlaj pátý přes devátý, ale kouká se na to hezky. HIMYM slabší, ale fajn, Big Bang ruluje a Terminátor? Toho už jsem vzdal před 2 týdnama. Můj pohár trpělivosti přetekl.

Jinak Fringe mě začíná těma scenáristickejma kličkama dost unavovat. To, jakým způsobem tam Jacksona ukotvili, je snad z učebnice plný klišé.?)

A kde je sakra Reaper. Už se nemůžu dočkat, jak to Ray "nejlepší satan na světě" zase rozjede.:D
508596
Heroes už z nouze patlaj pátý přes devátý, ale kouká se na to hezky. HIMYM slabší, ale fajn, Big Bang ruluje a Terminátor? Toho už jsem vzdal před 2 týdnama. Můj pohár trpělivosti přetekl. Jinak Fringe mě začíná těma scenáristickejma kličkama dost unavovat. To, jakým způsobem tam Jacksona ukotvili, je snad z učebnice plný klišé.*?)* A kde je sakra Reaper. Už se nemůžu dočkat, jak to Ray "nejlepší satan na světě" zase rozjede.*:D*
0 0
reagovat
Tak Heroes zatím asi nej díl 3. řady i když je to pořád takový divný. Big Bang mě málem zabil HIMYM si dám až zejtra.
Viděl už někdo Terminátora? Já jen jestli je to stejnej nářez jako minule? :D
508595
Tak Heroes zatím asi nej díl 3. řady i když je to pořád takový divný. Big Bang mě málem zabil HIMYM si dám až zejtra. Viděl už někdo Terminátora? Já jen jestli je to stejnej nářez jako minule? *:D*
0 0
reagovat
Dnešní HIMYM mi udělalo radost (konečně něco jako nadprůměr) a TBBT osvěžilo transformací blondýnečky.

Buď je to mnou, Bergmanem nebo samotným HIMYM ale už se u něj nesměju.
508592
Dnešní HIMYM mi udělalo radost (konečně něco jako nadprůměr) a TBBT osvěžilo transformací blondýnečky. Buď je to mnou, Bergmanem nebo samotným HIMYM ale už se u něj nesměju.
0 0
reagovat
Jako znova jsem se kouknul na první dva díly TBBT a nejsou zas až tak průměrný (=v rámci TBBT, tedy geniální :D) docela dost se mi při druhým zhlédnutí líbily a ten dnešní je prostě :+
508590
Jako znova jsem se kouknul na první dva díly TBBT a nejsou zas až tak průměrný (=v rámci TBBT, tedy geniální *:D*) docela dost se mi při druhým zhlédnutí líbily a ten dnešní je prostě *:+*
0 0
reagovat
Po slabších prvních dvou dílech druhé série se tím třetím vrací Big Bang zpátky na vysokou laťku. :+ 8)
508589
Po slabších prvních dvou dílech druhé série se tím třetím vrací Big Bang zpátky na vysokou laťku. *:+* *8)*
0 0
reagovat
"Knight Rider první díl, já nevím, ale mě se to transformers přeměňování auta strašně líbí a efekty mi příjdou velmi dobré" :D :D :D

You are soooo doomed! první Knight rider (s Haselnussem) je proti tomu veledílo! já vím, že jsem to mohl čekat, ale prostě mě to zatím vždycky překvapí...
509738
"Knight Rider první díl, já nevím, ale mě se to transformers přeměňování auta strašně líbí a efekty mi příjdou velmi dobré" *:D* *:D* *:D* You are soooo doomed! první Knight rider (s Haselnussem) je proti tomu veledílo! já vím, že jsem to mohl čekat, ale prostě mě to zatím vždycky překvapí...
0 0
reagovat
No tak House by si fakt měl změnit zaměření na Medical Private Investigator:D
509743
No tak House by si fakt měl změnit zaměření na Medical Private Investigator*:D*
0 0
reagovat
Od nedele nam nejde CT1,takze jsem propasl nedelni posledni dil Huffa a pondelni zdivocelou zemi:(. Mohl by mi nekdo,kdo na to koukal, napsat,co se tam delo:D? Oni to neopakuji a ja bych to moc rad vedel:) Dekuju
508584
Od nedele nam nejde CT1,takze jsem propasl nedelni posledni dil Huffa a pondelni zdivocelou zemi*:(*. Mohl by mi nekdo,kdo na to koukal, napsat,co se tam delo*:D*? Oni to neopakuji a ja bych to moc rad vedel*:)* Dekuju
0 0
reagovat
Imho Heroes konečně přinesli zajímavý díl. :+
509744
Imho Heroes konečně přinesli zajímavý díl. *:+*
0 0
reagovat
tak to o tom nejlepsim dilu sga tady opravdu dlouho nebylo:D
509740
tak to o tom nejlepsim dilu sga tady opravdu dlouho nebylo*:D*
0 0
reagovat
Tak SGA.

desátej díl 5 série byl prostě jeden z nejlepších dílů celé SGA, ale zvolit úplně nejlepší díl nejde už jen z toho důvodu, že ty nejlepší díly jsou vždy 2-3 dílné to be continued.

Knight Rider první díl, já nevím, ale mě se to transformers přeměňování auta strašně líbí a efekty mi příjdou velmi dobré i když dějově to není zrovna zatím nic bomba.
509719
Tak SGA. desátej díl 5 série byl prostě jeden z nejlepších dílů celé SGA, ale zvolit úplně nejlepší díl nejde už jen z toho důvodu, že ty nejlepší díly jsou vždy 2-3 dílné to be continued. Knight Rider první díl, já nevím, ale mě se to transformers přeměňování auta strašně líbí a efekty mi příjdou velmi dobré i když dějově to není zrovna zatím nic bomba.
0 0
reagovat
TBBT si musí stoupnout do fronty. Mám to prostě už moc?)
509716
TBBT si musí stoupnout do fronty. Mám to prostě už moc*?)*
0 0
reagovat
TBBT one, HIMYM zero! Ok, obojí má svoje, ale TBBT je teď momentálně zábavnější
509714
TBBT one, HIMYM zero! Ok, obojí má svoje, ale TBBT je teď momentálně zábavnější
0 0
reagovat
jsem zjistil ze i house ma tydenni prestavku :(
509713
jsem zjistil ze i house ma tydenni prestavku *:(*
0 0
reagovat
Souhlas. Poslední Vinc byl dost o ničem. Už by tam měl nastoupit f*ckující Eda Norton (doufám) :D
509710
Souhlas. Poslední Vinc byl dost o ničem. Už by tam měl nastoupit f*ckující Eda Norton (doufám) *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se