Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 56361 - 56380 Napsat příspěvek

Fluke

4:3 :o)
507731
4:3 :o)
Fluke
0 0
reagovat
jojo, to je přece jasné. Koukněte jak jsou warez fora přeplněná. To by se tu pak nedalo "dýchat". Každý měsíc nový dotaz na třetí díl druhé série house a podobně.
507730
jojo, to je přece jasné. Koukněte jak jsou warez fora přeplněná. To by se tu pak nedalo "dýchat". Každý měsíc nový dotaz na třetí díl druhé série house a podobně.
0 0
reagovat
ja mam spousty serialu koupenejch ... kazdopadne t, ze je stahujem, jeste neznamena, ze tu na ne budeme odkazovat. to se nikdy netolerovalo a tolerovat nebude
507729
ja mam spousty serialu koupenejch ... kazdopadne t, ze je stahujem, jeste neznamena, ze tu na ne budeme odkazovat. to se nikdy netolerovalo a tolerovat nebude
0 0
reagovat

Spazz

Je v 4:3 nebo 16:9?:) Páč distributor tvrdil při českém vydání, že master vydání je v celý evropě v 4:3:)

Hal: spíš jde o to, že někteří jedinci mezi tím nevidí rozdíl.
507728
Je v 4:3 nebo 16:9?:) Páč distributor tvrdil při českém vydání, že master vydání je v celý evropě v 4:3*:)* Hal: spíš jde o to, že někteří jedinci mezi tím nevidí rozdíl.
Spazz
0 0
reagovat
Já mám první sezónu House, zakoupenou při loňském pobytu v UK :o)
507727
Já mám první sezónu House, zakoupenou při loňském pobytu v UK :o)
0 0
reagovat

Honey

To znamená že google a fanweby seriálu.

Mimochodem místní odsuzování stahování filmů je jasné a bez debat, nicméně u seriálů ho poněkud nechápu a připadá mi to dost pokrytecké.Nebo je tu snad někdo kdo se dívá na nové seriály jen koupené na dvd, případně v přímém přenosu z amerických televizí?
507725
To znamená že google a fanweby seriálu. Mimochodem místní odsuzování stahování filmů je jasné a bez debat, nicméně u seriálů ho poněkud nechápu a připadá mi to dost pokrytecké.Nebo je tu snad někdo kdo se dívá na nové seriály jen koupené na dvd, případně v přímém přenosu z amerických televizí?
Honey
0 0
reagovat
To znamená pan Google8)
507722
To znamená pan Google*8)*
0 0
reagovat

Fluke

To asi znamená že mám smůlu že.
507719
To asi znamená že mám smůlu že.
Fluke
0 0
reagovat

Honey

Myslím, že Xatrixova a moje narážka stačila k tomu, že tohle se na MZ veřejně neřeší;)
507717
Myslím, že Xatrixova a moje narážka stačila k tomu, že tohle se na MZ veřejně neřeší*;)*
Honey
0 0
reagovat

2 Honey

Dexter se dá sehnat za pětikilo na Hutu, jasná koupě:+:+
507716
Dexter se dá sehnat za pětikilo na Hutu, jasná koupě*:+**:+*
2 Honey
0 0
reagovat

Fluke

Díky moc.
507715
Díky moc.
Fluke
0 0
reagovat
Přestěhuj se do ameriky a stáhni ji z Amazonu:D
507714
Přestěhuj se do ameriky a stáhni ji z Amazonu*:D*
0 0
reagovat
Poradí někdo odkud mám stáhnout první řadu Dextera?
507712
Poradí někdo odkud mám stáhnout první řadu Dextera?
0 0
reagovat

HAL

amen!8)
507710
amen!*8)*
HAL
0 0
reagovat

Ravenhorn

Nope, sci-fi a fantasy má ráda většina lidí (alespoň z těch mladších ročníků) - to jenom ty nemáš vkus a jsi slovem "super" schopný označit kdejakou sračku ;)
507707
Nope, sci-fi a fantasy má ráda většina lidí (alespoň z těch mladších ročníků) - to jenom ty nemáš vkus a jsi slovem "super" schopný označit kdejakou sračku *;)*
Ravenhorn
0 0
reagovat
bože, zas ty konspirační teorie o bojkotu toho a toho... Kdy už si konečně uvědomíš, že žánrové zařazení neurčuje kvalitu díla... a že všichni ti zlí lidé si na tebe neukazujou prsty kvůli oblíbenému žánru, ale kvůli konkretním filmům/seriálům/knihám etc., které jsi schopný označit za kvalitní...
507706
bože, zas ty konspirační teorie o bojkotu toho a toho... Kdy už si konečně uvědomíš, že žánrové zařazení neurčuje kvalitu díla... a že všichni ti zlí lidé si na tebe neukazujou prsty kvůli oblíbenému žánru, ale kvůli konkretním filmům/seriálům/knihám etc., které jsi schopný označit za kvalitní...
0 0
reagovat

duro

No i tady je scifi a fantasy často podceňováno a nízko hodnoceno. To je můj pocit.
507704
No i tady je scifi a fantasy často podceňováno a nízko hodnoceno. To je můj pocit.
duro
0 0
reagovat
Raven: "Jak se říká, ti co mají v oblibě scifi a fantasy jsou okolím vnímáni divně..." Ja sa s týmto problémom nepotýkam. Nebude to individuálne? 8)
507702
Raven: "Jak se říká, ti co mají v oblibě scifi a fantasy jsou okolím vnímáni divně..." Ja sa s týmto problémom nepotýkam. Nebude to individuálne? *8)*
0 0
reagovat
himym 4x5
proč jsem po 5 minutách věděl jak to skončí...? řečnická otázka..... ta stávka tam pokračuje nebo co?
507692
himym 4x5 proč jsem po 5 minutách věděl jak to skončí...? řečnická otázka..... ta stávka tam pokračuje nebo co?
0 0
reagovat

KarelR

Asi se budu muset podívat na jinej to**ent vyhledávač:)

btw. ať si myslí Rave co si myslí, pro mě to byla nuda8)
507948
Asi se budu muset podívat na jinej to**ent vyhledávač*:)* btw. ať si myslí Rave co si myslí, pro mě to byla nuda*8)*
KarelR
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se