Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 56001 - 56020 Napsat příspěvek
Tady se teda vyrojilo gurmánů, ale nejen vínem, olivami a sýrem živ je člověk, i když je samozřejmě taky zbožňuji.... btw jedině zelené :P. Bez pořádné pečeně k obědu a dobrého čaje na klidnější večery (a kvalitního absinthu na ty méně klidné) by to prostě nešlo.
504583
Tady se teda vyrojilo gurmánů, ale nejen vínem, olivami a sýrem živ je člověk, i když je samozřejmě taky zbožňuji.... btw jedině zelené :P. Bez pořádné pečeně k obědu a dobrého čaje na klidnější večery (a kvalitního absinthu na ty méně klidné) by to prostě nešlo.
0 0
reagovat
"Kvalitní víno, olivy a sýr je extáze pro jazyk a žaludek" ... geez, to zni sucharsky.
504581
"Kvalitní víno, olivy a sýr je extáze pro jazyk a žaludek" ... geez, to zni sucharsky.
0 0
reagovat
TBBT mělo super trekovskej rozjezd, ale zbytek dílu byl slabší. Zase se to stočilo na Sheldona, což nechápu, když byly prakticky v centru dění Leonard a ta jeho holka. ?)
504578
TBBT mělo super trekovskej rozjezd, ale zbytek dílu byl slabší. Zase se to stočilo na Sheldona, což nechápu, když byly prakticky v centru dění Leonard a ta jeho holka. *?)*
0 0
reagovat
na poslednim dilu TBBT se me zdalo, ze tam bylo az moc sheldona.
504570
na poslednim dilu TBBT se me zdalo, ze tam bylo az moc sheldona.
0 0
reagovat
Svaté seriálové pondělí. HIMYM super, opět, konečně, krása.

Ale co me potesilo nejvíce, je Dexter. Linie o stvoreni monstra byla predvidatelna, ja jen doufal, kdy se objeví svetlo, ktere vrhne nový stín na tuto linii (nebo nejak tak, metafory, gr). A svetlo prislo a vsechny dily doted nabyvaji noveho smyslu. nebe
504569
Svaté seriálové pondělí. HIMYM super, opět, konečně, krása. Ale co me potesilo nejvíce, je Dexter. Linie o stvoreni monstra byla predvidatelna, ja jen doufal, kdy se objeví svetlo, ktere vrhne nový stín na tuto linii (nebo nejak tak, metafory, gr). A svetlo prislo a vsechny dily doted nabyvaji noveho smyslu. nebe
0 0
reagovat
Jsem na tom stejně jako Silence. Kvalitní víno, olivy a sýr je extáze pro jazyk a žaludek8)
504566
Jsem na tom stejně jako Silence. Kvalitní víno, olivy a sýr je extáze pro jazyk a žaludek*8)*
0 0
reagovat
Duro: Sice v tvých očích (respektive vedle tebe;) spadám do kategorie dětí, ale na už je to nějaký ten pátek, co jsem přišel na chuť olivám, kvalitním sýrům a vínům.... ;))

HIMYM mi dokázalo, že je dost dobré pro mé chuťové pohárky až pátým dílem, pamatuju si to přesně... :) TBBT se mi naopak poslední dobou nějak zajídá....
504563
Duro: Sice v tvých očích (respektive vedle tebe;) spadám do kategorie dětí, ale na už je to nějaký ten pátek, co jsem přišel na chuť olivám, kvalitním sýrům a vínům.... ;)) HIMYM mi dokázalo, že je dost dobré pro mé chuťové pohárky až pátým dílem, pamatuju si to přesně... :) TBBT se mi naopak poslední dobou nějak zajídá....
0 0
reagovat
Vidím, že som zmeškal olivy, ktoré ja osobne zbožňujem, v šalátoch, v omelete, v pizze, aj len tak so syrom a vínom. Každý týždeň kupujem plechovku, najlepšie sú s citrónom alebo lososom. Ale ja už som dospelý, vy máte ešte detské chute, mekáč, bonpari a tak, toho sa časom zbavíte a zistíte, ako chutí naozajstné jedlo. 8)

A kto má ešte niečo proti olivám, nech si znovu pustí jednotku Hot Shots.

TBBT som žral po prvej epizóde. HIMYM sa začínam chytať cca pri siedmej časti.
504562
Vidím, že som zmeškal olivy, ktoré ja osobne zbožňujem, v šalátoch, v omelete, v pizze, aj len tak so syrom a vínom. Každý týždeň kupujem plechovku, najlepšie sú s citrónom alebo lososom. Ale ja už som dospelý, vy máte ešte detské chute, mekáč, bonpari a tak, toho sa časom zbavíte a zistíte, ako chutí naozajstné jedlo. *8)* A kto má ešte niečo proti olivám, nech si znovu pustí jednotku Hot Shots. TBBT som žral po prvej epizóde. HIMYM sa začínam chytať cca pri siedmej časti.
0 0
reagovat

HIMYM 04x09

Vedle závěrečného Tedova monologu se i TDK může jít zahrabat. :D Vynikající díl.
504555
Vedle závěrečného Tedova monologu se i TDK může jít zahrabat. *:D* Vynikající díl.
HIMYM 04x09
0 0
reagovat
It's awesome :)
504553
It's awesome :)
0 0
reagovat
Souhlas s Karlem, devátý díl skutečně válí a dává vzpomenout na bombastické začátky. Hodnocení: čtyři a půl pračky whirpool - značka vítězů...:D:+
504543
Souhlas s Karlem, devátý díl skutečně válí a dává vzpomenout na bombastické začátky. Hodnocení: čtyři a půl pračky whirpool - značka vítězů...*:D**:+*
0 0
reagovat
Já bych z Flukova příspěvku vypustil slovo "čerstvý" a naopak zvýraznil to slovo "kvalitní". ;)
504541
Já bych z Flukova příspěvku vypustil slovo "čerstvý" a naopak zvýraznil to slovo "kvalitní". ;)
0 0
reagovat

imf

Když bereš čerstvý za synonymum zralý, tak ne:D (Chtěl sem tomu dodat váhu;))
504540
Když bereš čerstvý za synonymum zralý, tak ne*:D* (Chtěl sem tomu dodat váhu*;)*)
imf
0 0
reagovat

For he is... the Naked Man

Geniální epizoda a HIMYM se konečně vrací ke svejm půdovním kvalitám. Už minulej díl se nes v tradici vynášení cool ideí do světa (cheerleader effect, not a father's day) a novej v tom naštestí pokračuje. Aspoň už nebude nikdo nadávat, že narážky na Dark Knighta jenom v TBBT 8)
504539
Geniální epizoda a HIMYM se konečně vrací ke svejm půdovním kvalitám. Už minulej díl se nes v tradici vynášení cool ideí do světa (cheerleader effect, not a father's day) a novej v tom naštestí pokračuje. Aspoň už nebude nikdo nadávat, že narážky na Dark Knighta jenom v TBBT *8)*
For he is... the Naked Man
0 0
reagovat
plechovka cerstvych? Nevylucuje se to nahodou? :)
504538
plechovka cerstvych? Nevylucuje se to nahodou? :)
0 0
reagovat
olivi jedine na pizze.samotne me prindou hnusne. znam kamose co si kazdy tyden v tescu kupuje nove baleni. rekl bych ze mu asi chutnaji:D
k TBBT case: me se taky prvni tri dily nelibili.ale videl jsem bratra jak se u osmeho nebo devateho(uz si to presne nepamatuji) dilu bavi, tak jsem tomu dal sanci a koukam do ted.
504537
olivi jedine na pizze.samotne me prindou hnusne. znam kamose co si kazdy tyden v tescu kupuje nove baleni. rekl bych ze mu asi chutnaji*:D* k TBBT case: me se taky prvni tri dily nelibili.ale videl jsem bratra jak se u osmeho nebo devateho(uz si to presne nepamatuji) dilu bavi, tak jsem tomu dal sanci a koukam do ted.
0 0
reagovat
Fluke: Černý jsou humus, zelený vládnou. Jen v nich nesmí být sterilovaná kapie.:D:D
504535
Fluke: Černý jsou humus, zelený vládnou. Jen v nich nesmí být sterilovaná kapie.*:D**:D*
0 0
reagovat
jj, když si koupíš pytlík zelenejch oliv, který jsou většinou rozmačkaný, tak ti řeknu taky, že to je blivajz, ale plechovka kvalitních černejch čerstvejch oliv je něco úplně jinýho:+
504534
jj, když si koupíš pytlík zelenejch oliv, který jsou většinou rozmačkaný, tak ti řeknu taky, že to je blivajz, ale plechovka kvalitních černejch čerstvejch oliv je něco úplně jinýho*:+*
0 0
reagovat
Nejsou olivy, jako olivy...
504531
Nejsou olivy, jako olivy...
0 0
reagovat
Víme ale olivy to nejsou
504526
Víme ale olivy to nejsou
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se