Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 55961 - 55980 Napsat příspěvek

Silence

Toho se rozhodně nebojim. Ale podle mě si přeješ, aby se z TBBT stal seriál kterým nikdy nebyl.Už od prvního dílu je stejný a pokud chceš změnu, hold jí budeš muset hledat někde jinde.Jen mě štvalo, jak to tady každej strhá, i když je to pořád na stejný úrovni, ale chápu co tě štve. ;)
504472
Toho se rozhodně nebojim. Ale podle mě si přeješ, aby se z TBBT stal seriál kterým nikdy nebyl.Už od prvního dílu je stejný a pokud chceš změnu, hold jí budeš muset hledat někde jinde.Jen mě štvalo, jak to tady každej strhá, i když je to pořád na stejný úrovni, ale chápu co tě štve. *;)*
Silence
0 0
reagovat
Rage: Znovu opakuju, že to, že to nemá dějovou linii naprosto neřeším, protože takovéhle klasické sitcomy většinou dějovou linii přes více dílů nemají. To jen, aby to znovu nebylo používáno jako protiargument, protože ani já to nepoužívám jako argument, proč si myslím, že to upadá... ;)

To, že je to pro tebe pořád "božská prdel" ti přeju, ale mě se to zdá zatuhnuté na místě, z čehož vyplývá i to, že se u toho začínám nudit, přestože na to pořád nějak chci koukat... ;) Je tam totiž pět ústředních postav, respektive bylo... Dominantní Sheldon bez utírající Penny začíná být nudný. To neustále stejné schéma:"Uděláme nějakou zápletku, ale jen proto, aby se mohl Sheldon předvést a ukázat, jak je společensky naprostý mimoň" by se nevyčerpalo tak rychle, kdyby se občas díl točil kolem jiných postav (a mají potenciál viz.: Projížďka po Marsu;) a Sheldon odjel na víkend k mamince.... Toť můj názor, ale neboj, kvůli němu ti ten seriál točit nepřestanou. :)
504471
Rage: Znovu opakuju, že to, že to nemá dějovou linii naprosto neřeším, protože takovéhle klasické sitcomy většinou dějovou linii přes více dílů nemají. To jen, aby to znovu nebylo používáno jako protiargument, protože ani já to nepoužívám jako argument, proč si myslím, že to upadá... ;) To, že je to pro tebe pořád "božská prdel" ti přeju, ale mě se to zdá zatuhnuté na místě, z čehož vyplývá i to, že se u toho začínám nudit, přestože na to pořád nějak chci koukat... ;) Je tam totiž pět ústředních postav, respektive bylo... Dominantní Sheldon bez utírající Penny začíná být nudný. To neustále stejné schéma:"Uděláme nějakou zápletku, ale jen proto, aby se mohl Sheldon předvést a ukázat, jak je společensky naprostý mimoň" by se nevyčerpalo tak rychle, kdyby se občas díl točil kolem jiných postav (a mají potenciál viz.: Projížďka po Marsu;) a Sheldon odjel na víkend k mamince.... Toť můj názor, ale neboj, kvůli němu ti ten seriál točit nepřestanou. :)
0 0
reagovat
:D:+
504470
*:D**:+*
0 0
reagovat
Jen do nich, do pokrytců :D
504469
Jen do nich, do pokrytců *:D*
0 0
reagovat
Linie (Leonard a Penny) mi přišla naprosto srovnatelná s typem seriálu. Je snad logický, že v TBBT nebude stejně kvalitní dějová linie v HIMYM.HIMYM má dějovou linii vepsanou v názvu.Za to v TBBT je stále záhadou jakým směrem se seriál bude ubírat.Zatím je to pro mě božská prdel a rozhodně na sobě nepociťuju, že bych se smál míň než v první serii:))
504468
Linie (Leonard a Penny) mi přišla naprosto srovnatelná s typem seriálu. Je snad logický, že v TBBT nebude stejně kvalitní dějová linie v HIMYM.HIMYM má dějovou linii vepsanou v názvu.Za to v TBBT je stále záhadou jakým směrem se seriál bude ubírat.Zatím je to pro mě božská prdel a rozhodně na sobě nepociťuju, že bych se smál míň než v první serii*:))*
0 0
reagovat
To, že tam není dějová linie je ten nejmenší problém... ta linie s Penny a Leonardem byla stejně lame... ; Problém je, že na to, že je to teprve druhá série, tak už jim tragicky došly nápady a opravdu vtipných gagů je tam poskrovnu....
504463
To, že tam není dějová linie je ten nejmenší problém... ta linie s Penny a Leonardem byla stejně lame... ; Problém je, že na to, že je to teprve druhá série, tak už jim tragicky došly nápady a opravdu vtipných gagů je tam poskrovnu....
0 0
reagovat
Rage: Zábava to je, ale prostě mi to tam chybí a proto budu mít vždycky HIMYM radši.
504459
Rage: Zábava to je, ale prostě mi to tam chybí a proto budu mít vždycky HIMYM radši.
0 0
reagovat
Z Naked Man alá jakákoliv postava od Barneyho nebo Teda my doslova vytryskly slzy smíchu:D Souhlas se sohaj:+
504457
Z Naked Man alá jakákoliv postava od Barneyho nebo Teda my doslova vytryskly slzy smíchu*:D* Souhlas se sohaj*:+*
0 0
reagovat

Bagr007

Máš pravdu.Neni tam žádná hlavní dějová linie (zatím), ale seriál se podle mě obejde i bez ní.Jelikož, jak už sem napsal, jde v něm hlavně o zábavu.A to plní na 110%:))
504456
Máš pravdu.Neni tam žádná hlavní dějová linie (zatím), ale seriál se podle mě obejde i bez ní.Jelikož, jak už sem napsal, jde v něm hlavně o zábavu.A to plní na 110%*:))*
Bagr007
0 0
reagovat
Poseldní díl HIMYM byl nářez. Asi nejlepší epizoda ze čtvrté série:D:+
504455
Poseldní díl HIMYM byl nářez. Asi nejlepší epizoda ze čtvrté série*:D**:+*
0 0
reagovat
Rage: Problém je v tom co si sám naznačil... v první sérii byla alespoň dějová linie s Penny a Leonardem. V druhé není žádná.
504454
Rage: Problém je v tom co si sám naznačil... v první sérii byla alespoň dějová linie s Penny a Leonardem. V druhé není žádná.
0 0
reagovat
imo tbbt naopak stale posiluje. a ze ma prednost hlavne sheldon je jen dobre, vzdyt je vtipnej : ).
posledni epizoda byla zatim nejlepsi
peace out
504453
imo tbbt naopak stale posiluje. a ze ma prednost hlavne sheldon je jen dobre, vzdyt je vtipnej : ). posledni epizoda byla zatim nejlepsi peace out
0 0
reagovat

Rage

Ad TBBT: Tak to ti podepíšu :+
504451
Ad TBBT: Tak to ti podepíšu *:+*
Rage
0 0
reagovat
Weeds, Californication a Dexter jsou stejně nejlepší;)
504450
Weeds, Californication a Dexter jsou stejně nejlepší*;)*
0 0
reagovat

TBBT

Upřímně nechápu, proč si tady většina lidí stěžuje, že TBBT upadá. Podle mě, TBBT nemělo nikdy žádnou velkou dějovou linii.Možná první sérka.Penny a Leonard.Myslím si, že tenhle seriál je převážně o infarktovích vtípcích a nezapomenutelných hláškách a to splňuje každej díl.Takže TBBT neupadá, ale stagnuje, na pro mě kvalitním komediálním seriálu.;) A při každotýdením přívalu hlášek na tomhle fóru z TBBT tomu nemůže být tak jen u mě.:+
504449
Upřímně nechápu, proč si tady většina lidí stěžuje, že TBBT upadá. Podle mě, TBBT nemělo nikdy žádnou velkou dějovou linii.Možná první sérka.Penny a Leonard.Myslím si, že tenhle seriál je převážně o infarktovích vtípcích a nezapomenutelných hláškách a to splňuje každej díl.Takže TBBT neupadá, ale stagnuje, na pro mě kvalitním komediálním seriálu.*;)* A při každotýdením přívalu hlášek na tomhle fóru z TBBT tomu nemůže být tak jen u mě.*:+*
TBBT
0 0
reagovat
Tak tento týden si to ve Fringe dali s tím lens flare fakt ve velkým. :D Netvrďte mi, že vy ho ve svých snech a vzpomínkách nemáte. :D
504440
Tak tento týden si to ve Fringe dali s tím lens flare fakt ve velkým. *:D* Netvrďte mi, že vy ho ve svých snech a vzpomínkách nemáte. *:D*
0 0
reagovat
zoufalky jsou fajn :D.... Mno, možná by to chtělo konečně dokoukat tu čtvrtou sérku ;)... A weeds, jako viděna první série, je super, ale tak nějak se nemůžu dokopat k druhé....

ps: Tohle berte jenom jako výkřik od člověka, který to tu nesleduje (protože nemá důvod ;) a jen mu padly do oka zoufalky, když si odklikával příspěvky :)
504382
zoufalky jsou fajn :D.... Mno, možná by to chtělo konečně dokoukat tu čtvrtou sérku ;)... A weeds, jako viděna první série, je super, ale tak nějak se nemůžu dokopat k druhé.... ps: Tohle berte jenom jako výkřik od člověka, který to tu nesleduje (protože nemá důvod ;) a jen mu padly do oka zoufalky, když si odklikával příspěvky :)
0 0
reagovat

sidda

good :))
504720
good :))
sidda
0 0
reagovat
zoufale manzelky nemusim, protoze tam hraje me velice nesympaticka herecka eva longordia(ani nevim jak se to jeji jmeno pise a nechce se me to hledat):), ale weeds koukam od prvni serie a podle me si tento serial drzi svoji vysokou latku i ve 4.serii
504719
zoufale manzelky nemusim, protoze tam hraje me velice nesympaticka herecka eva longordia(ani nevim jak se to jeji jmeno pise a nechce se me to hledat)*:)*, ale weeds koukam od prvni serie a podle me si tento serial drzi svoji vysokou latku i ve 4.serii
0 0
reagovat
504717
[link="http://wwwimage.cbs.com/primetime/how_i_met_your_mother/images/content/50_reasons.jpg"]50 důvodů k sexu.[/link] *:D**:+*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se