Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 55901 - 55920 Napsat příspěvek

st39.6

jojo, rozpolcenost byla fajn, snaha o dobro taky. Vlastne to bylo to, proc se na to hlavne divam. Jenze v posledním díle to zdá se hodili do kytek, a celá dosavadní linie s rozpolceným Sylarem timpadem nikam nevedla.
504083
jojo, rozpolcenost byla fajn, snaha o dobro taky. Vlastne to bylo to, proc se na to hlavne divam. Jenze v posledním díle to zdá se hodili do kytek, a celá dosavadní linie s rozpolceným Sylarem timpadem nikam nevedla.
st39.6
0 0
reagovat
to me se ta jeho rozpolcenost a snaha o dobrotu libi hodne
504082
to me se ta jeho rozpolcenost a snaha o dobrotu libi hodne
0 0
reagovat

a4am

Sylar mi připomíná ping pongový míček.. každý díl na jiné straně:-
504074
Sylar mi připomíná ping pongový míček.. každý díl na jiné straně*:-*
a4am
0 0
reagovat
tak jsem zhledl nove IT crowd a strasna slabota...zajimave je, ze je to uplne stejne jak prvni dve sezony, ale vubec ne vtipne:o
504037
tak jsem zhledl nove IT crowd a strasna slabota...zajimave je, ze je to uplne stejne jak prvni dve sezony, ale vubec ne vtipne*:o*
0 0
reagovat
Heroes. Jak říka otec Petreli, muž ze smutným pohledem: "Zatmění ukázalo jací doopravdy jsme... zoufalí... rozzuření... slabí." Přesně, zoufalí a slabí, noví heroes. Rozzlobení diváci. Přesně. SPOILER tento díl byl mega nejvíce šileně spatný. Když mají scenaristé plán, tak at se ho pak drzi. Peter a Sylar meli alespon nejaky potencial, stojic bok po boku. Nebo tehdejsi dil, kdy to vypadalo, že Sylar a Noah budou partaci. Mega, kdyby zatahli tvurci za správné provázky. Ale oni místo toho nehchali Sylara balancovat mezi dobrem a zlem, na tenkém lanku stupidnosti. Mozna je fajn, že Sylar je zase zlej, ale vsechny dosavadni dily jsou timpadem v černé smradlave díře nazývajicí se zadek. (dily tam byly uz predtim, ja ale doufal, že něco vyjde ven, ale jde se hloub a hloub... grc).
504036
Heroes. Jak říka otec Petreli, muž ze smutným pohledem: "Zatmění ukázalo jací doopravdy jsme... zoufalí... rozzuření... slabí." Přesně, zoufalí a slabí, noví heroes. Rozzlobení diváci. Přesně. SPOILER tento díl byl mega nejvíce šileně spatný. Když mají scenaristé plán, tak at se ho pak drzi. Peter a Sylar meli alespon nejaky potencial, stojic bok po boku. Nebo tehdejsi dil, kdy to vypadalo, že Sylar a Noah budou partaci. Mega, kdyby zatahli tvurci za správné provázky. Ale oni místo toho nehchali Sylara balancovat mezi dobrem a zlem, na tenkém lanku stupidnosti. Mozna je fajn, že Sylar je zase zlej, ale vsechny dosavadni dily jsou timpadem v černé smradlave díře nazývajicí se zadek. (dily tam byly uz predtim, ja ale doufal, že něco vyjde ven, ale jde se hloub a hloub... grc).
0 0
reagovat
Poslední Life byl vážně dobrý. Skvělá scéna s výměnou zbraní před zátahem, záběr na policajty na jedné straně a tygra a hodně překvapivý konec. Pěkný díl. Moc pěkný..
505063
Poslední Life byl vážně dobrý. Skvělá scéna s výměnou zbraní před zátahem, záběr na policajty na jedné straně a tygra a hodně překvapivý konec. Pěkný díl. Moc pěkný..
0 0
reagovat

Loki

Nezdá:)) Já to totiž vždycky stáhnu se zpožděním, páč se mi naplní pracovně týden a zapomínám stahovat, a aktuálně mi třeba maraton Chucka způsobil, že sem zapoměl stáhnout jak HIMYM, tak TBBT, tak Bones, ale i Life a Greys Anatomy hlavně!:)
505061
Nezdá*:))* Já to totiž vždycky stáhnu se zpožděním, páč se mi naplní pracovně týden a zapomínám stahovat, a aktuálně mi třeba maraton Chucka způsobil, že sem zapoměl stáhnout jak HIMYM, tak TBBT, tak Bones, ale i Life a Greys Anatomy hlavně!*:)*
Loki
0 0
reagovat
Fluke: Zda sa mi to alebo takto s tyzdennym oneskorenim kukavas normalne serialy?:)):)
505060
Fluke: Zda sa mi to alebo takto s tyzdennym oneskorenim kukavas normalne serialy?*:))**:)*
0 0
reagovat
Okey, sice se zpožděním, ale TBBT a Sheldon jako expert na vztahy?:D Tohle byl fajn díl:+ a ne, nevadí mi, že je to celý okolo Sheldona.
505059
Okey, sice se zpožděním, ale TBBT a Sheldon jako expert na vztahy?*:D* Tohle byl fajn díl*:+* a ne, nevadí mi, že je to celý okolo Sheldona.
0 0
reagovat
novej díl house dobrej konec super :)
505055
novej díl house dobrej konec super *:)*
0 0
reagovat
he looks like a magician
505052
he looks like a magician
0 0
reagovat

Pro pány

Je mi líto, ale nemůžu s vámi souhlasit.Podle mě, vtipy fungují a jediný co bych tomu vytkl, byla poměrně nevtipná část s Jen, ale to je opravdu maličkost. Každopádně Moss a Roy rulez jako za starejch časů. Ps:Líbací scéna neměla chybu:D
505050
Je mi líto, ale nemůžu s vámi souhlasit.Podle mě, vtipy fungují a jediný co bych tomu vytkl, byla poměrně nevtipná část s Jen, ale to je opravdu maličkost. Každopádně Moss a Roy rulez jako za starejch časů. Ps:Líbací scéna neměla chybu*:D*
Pro pány
0 0
reagovat

Floydie

Tak tak. Veľmi, veľmi slabý diel. IT Crowd stráca dych.
505049
Tak tak. Veľmi, veľmi slabý diel. IT Crowd stráca dych.
Floydie
0 0
reagovat

Rage

Druhej díl třetí série je hroznej.:-
505048
Druhej díl třetí série je hroznej.*:-*
Rage
0 0
reagovat
Zrovna jsem se dokoukal na The IT Crowd druhej díl třetí serie a naprostá paráda.Vyrovnal se podle mě nejlepšímu dílu, návštěva divadla.:D
505043
Zrovna jsem se dokoukal na The IT Crowd druhej díl třetí serie a naprostá paráda.Vyrovnal se podle mě nejlepšímu dílu, návštěva divadla.*:D*
0 0
reagovat
google říká květen 09?);)
505036
google říká květen 09*?)**;)*
0 0
reagovat
5.serie weeds se ma zacit vysilat v usa nekdy kolem ledna ?
505035
5.serie weeds se ma zacit vysilat v usa nekdy kolem ledna ?
0 0
reagovat
Dik :D
505033
Dik *:D*
0 0
reagovat
terminator007: Já na to pořád koukám a slovo peklo tomu není dost velké. :D
505030
terminator007: Já na to pořád koukám a slovo peklo tomu není dost velké. *:D*
0 0
reagovat

Psema

Tak to asi jo, ale kazdopadne ja jsem odvaznej a az si najdu free time, pujdu opet do toho :D
505027
Tak to asi jo, ale kazdopadne ja jsem odvaznej a az si najdu free time, pujdu opet do toho *:D*
Psema
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se