Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 55881 - 55900 Napsat příspěvek
Californication běželo na HBO... Hank v podání Petra Rychlého, jestli se nemýlím :o)
505690
Californication běželo na HBO... Hank v podání Petra Rychlého, jestli se nemýlím :o)
0 0
reagovat
Nechystá některá z tv stanic vysílat Californication taky u nás? Nevíte někdo? Stejně jako třeba Dextera. Docela bych to uvítal.
505688
Nechystá některá z tv stanic vysílat Californication taky u nás? Nevíte někdo? Stejně jako třeba Dextera. Docela bych to uvítal.
0 0
reagovat
Slyším prvně, že někdo zkracuje Californication..
505681
Slyším prvně, že někdo zkracuje Californication..
0 0
reagovat

Cali

Tak to máš pravdu.Dějovej zvrat bych uvítal.Hank Moody pobaví, o tom ani tralalá, ale postupem času to začína bejt málo.I prez to je ale Showtime the best of.:+
504900
Tak to máš pravdu.Dějovej zvrat bych uvítal.Hank Moody pobaví, o tom ani tralalá, ale postupem času to začína bejt málo.I prez to je ale Showtime the best of.*:+*
Cali
0 0
reagovat

Cali

No tak jako baví, baví, ale stejně by to chtělo nějakej dějovej zvrat, posun, takhle je to pořád ta samá polívčička (samozřejmě naprosto delikatesní a lepší než drtivá většina ostatní produkce), která se člověku jednou prostě přejí...
504899
No tak jako baví, baví, ale stejně by to chtělo nějakej dějovej zvrat, posun, takhle je to pořád ta samá polívčička (samozřejmě naprosto delikatesní a lepší než drtivá většina ostatní produkce), která se člověku jednou prostě přejí...
Cali
0 0
reagovat
Jo konečně dobrý díl ITC :). Pár opravdu výborných momentů, u mě nejlepší zjišťování významu IT po telefonu, ITC klasika:D:+
504896
Jo konečně dobrý díl ITC :). Pár opravdu výborných momentů, u mě nejlepší zjišťování významu IT po telefonu, ITC klasika*:D**:+*
0 0
reagovat
Pozor, pozor. Je to o nepřekonatelným a zároveň neschopným Hanku Moodym.To přeci víme všichni:D a to nás přeci baví;)
504895
Pozor, pozor. Je to o nepřekonatelným a zároveň neschopným Hanku Moodym.To přeci víme všichni*:D* a to nás přeci baví*;)*
0 0
reagovat
Cali mě teď trošku zklamalo, jako byl jsem sice u posledního dílu celkem naměkko, ale už se trochu projevuje, že to vlastně o ničem neni :D
504893
Cali mě teď trošku zklamalo, jako byl jsem sice u posledního dílu celkem naměkko, ale už se trochu projevuje, že to vlastně o ničem neni *:D*
0 0
reagovat
Naprostý souhlas s Luc44.Dexter si udržuje úroveň a to i přez to, že je už 3 season a Weeds jsem zkousnul za dva týdny a je to naprosto vyjímečný seriál.Upřímně, Showtime má seriály z jiného těsta, než kterákoliv jiná televize;)
PS: Cali je taky moc dobrej seriál:D
504891
Naprostý souhlas s Luc44.Dexter si udržuje úroveň a to i přez to, že je už 3 season a Weeds jsem zkousnul za dva týdny a je to naprosto vyjímečný seriál.Upřímně, Showtime má seriály z jiného těsta, než kterákoliv jiná televize*;)* PS: Cali je taky moc dobrej seriál*:D*
0 0
reagovat
Nečekal bych, že si tohle budu někdy myslet, ale tenhle týden se mi Clone Wars dost líbil. Skok do výtahové šachty s lightsabery byl nehorázně cool. 8)
503991
Nečekal bych, že si tohle budu někdy myslet, ale tenhle týden se mi Clone Wars dost líbil. Skok do výtahové šachty s lightsabery byl nehorázně cool. *8)*
0 0
reagovat

sohaj

Jo, máš pravdu, to yl dobrej fór, napřed jsem to vůbec nepobral, až když to doznělo :D :D :D
503968
Jo, máš pravdu, to yl dobrej fór, napřed jsem to vůbec nepobral, až když to doznělo *:D* *:D* *:D*
sohaj
0 0
reagovat
Mě krom bezdomovectví dostala ta scéna se startem Windows:D
503966
Mě krom bezdomovectví dostala ta scéna se startem Windows*:D*
0 0
reagovat
Dexter je opět před koncem série zcela na vrcholu. Rozhodně mi však nepřišlo, že to co se odehrávalo předtím byla vata... to by se pak muselo vymyslet úplně nové slovo pro ten shit, který zaplňuje seriálové produkce ostatních televizí. Ale zpět k Dark Defenderovi - hrozně se mi líbí, že se jimm to ani za tři série nerozpadlo, půdorys je vlastně úplně stejný a přitom je to pokaždé o něčem jiném :+
Kromě Dextera jsem včera dokoukal poslední sérku Weeds a byl jsem z toho hrozně smutnej. TEn seriál, ty postavy, ty hlášky mi za ty tři týdny tak přirostli k srdci, že jsem cítil prázdno. Zkusil jsem ty chmury rozehnat IT Crowd, ale kromě Royova bezdomovectví, mě to nechal chladným... Ach Nancy, všichni ji milujeme...... maminkovským způsobem. Nijak jinak. :D Weeds absolutně skvělý a úroveň si zachovaly i po změně lokace :+ pro mě nejlepší comedy/drama seriál
503962
Dexter je opět před koncem série zcela na vrcholu. Rozhodně mi však nepřišlo, že to co se odehrávalo předtím byla vata... to by se pak muselo vymyslet úplně nové slovo pro ten shit, který zaplňuje seriálové produkce ostatních televizí. Ale zpět k Dark Defenderovi - hrozně se mi líbí, že se jimm to ani za tři série nerozpadlo, půdorys je vlastně úplně stejný a přitom je to pokaždé o něčem jiném *:+* Kromě Dextera jsem včera dokoukal poslední sérku Weeds a byl jsem z toho hrozně smutnej. TEn seriál, ty postavy, ty hlášky mi za ty tři týdny tak přirostli k srdci, že jsem cítil prázdno. Zkusil jsem ty chmury rozehnat IT Crowd, ale kromě Royova bezdomovectví, mě to nechal chladným... Ach Nancy, všichni ji milujeme...... maminkovským způsobem. Nijak jinak. *:D* Weeds absolutně skvělý a úroveň si zachovaly i po změně lokace *:+* pro mě nejlepší comedy/drama seriál
0 0
reagovat
jestli myslis 9 a 10 tak jsem taky koukal. Najednou to dostalo smysl, to co pusobilo jako vata dostalo najednou novy rozměr:)
503959
jestli myslis 9 a 10 tak jsem taky koukal. Najednou to dostalo smysl, to co pusobilo jako vata dostalo najednou novy rozměr:)
0 0
reagovat
ja ted dal dva posledni dily dextera a .... docela sila :o:+
503958
ja ted dal dva posledni dily dextera a .... docela sila *:o**:+*
0 0
reagovat
Tak poslední díl IT Crowd se nadmíru povedl. Konečně sem při něm dostával staré dobré záchvaty smíchu:D:+
503957
Tak poslední díl IT Crowd se nadmíru povedl. Konečně sem při něm dostával staré dobré záchvaty smíchu*:D**:+*
0 0
reagovat
It crowd mal konečne v tretej sérii jeden podarený diel :+
505350
It crowd mal konečne v tretej sérii jeden podarený diel *:+*
0 0
reagovat

Luc44

to si taky myslim, it crowd pro me jedno z nejvetsich zklamani podzimni sezony. Uvidime co prinde dal.
504134
to si taky myslim, it crowd pro me jedno z nejvetsich zklamani podzimni sezony. Uvidime co prinde dal.
Luc44
0 0
reagovat

IT Crowd

Já vám nevím, mám pocit, že jsem se u prvních dvou sérií bavil víc, ale bude to spíš tím, že jsem koukal vždycky na víc dílů za sebou a to pak člověk na ta hlušší místa snáz zapomene. Druhej díl imo lepší než první, ale na vrchol to zatím nemá, takovej průměrnej díl.
504116
Já vám nevím, mám pocit, že jsem se u prvních dvou sérií bavil víc, ale bude to spíš tím, že jsem koukal vždycky na víc dílů za sebou a to pak člověk na ta hlušší místa snáz zapomene. Druhej díl imo lepší než první, ale na vrchol to zatím nemá, takovej průměrnej díl.
IT Crowd
0 0
reagovat
Luc44: já měl to ,,štěstí" u ,,Hledanýho táty" zastihnout vždycky ty ,,top" momenty - třeba hláška ,,Prostě odchazim s pocitem jako debil" atd. :D
504103
Luc44: já měl to ,,štěstí" u ,,Hledanýho táty" zastihnout vždycky ty ,,top" momenty - třeba hláška ,,Prostě odchazim s pocitem jako debil" atd. *:D*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se