Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 55801 - 55820 Napsat příspěvek

rcorp

Kdyby to tak bylo, tak bych byl na svou ženu a její vkus náležitě hrdý a dal bych si ještě hodinu denně přesčas :D
518951
Kdyby to tak bylo, tak bych byl na svou ženu a její vkus náležitě hrdý a dal bych si ještě hodinu denně přesčas *:D*
rcorp
0 0
reagovat
Jen jestli to není tak, že pravý Luc44 dře 20 hodin denně a jeho manželka mezitím kouká na seriály a pod jeho nickem opanuje MZ. ;) :D
518950
Jen jestli to není tak, že pravý Luc44 dře 20 hodin denně a jeho manželka mezitím kouká na seriály a pod jeho nickem opanuje MZ. ;) *:D*
0 0
reagovat

KarelR

Co ti na to mám říct? Manželství je to nejlepší, co mě mohlo potkat ;) 8) :D
518948
Co ti na to mám říct? Manželství je to nejlepší, co mě mohlo potkat *;)* *8)* *:D*
KarelR
0 0
reagovat

Luc44

Ehm, a ty jsi dvojče toho chlapa, co nedávno pojal ženu? :D
518945
Ehm, a ty jsi dvojče toho chlapa, co nedávno pojal ženu? *:D*
Luc44
0 0
reagovat
Dexter stále jednička :+ Finále fajnový, celá sezona mi přišla jako jedna ósm dlouhá kvalitativně vyrovnaná epizoda bez nějakých škobrtnutí. To bych asi vypíchnul, u těch předešlých jsem měl pocit lepších a méně lepších ?) epizod, tady mi to přišlo pěkně sevřené a a a vyrovnané takže, Dex :+

Na druhý místo letos stavím Weeds. Sice jsem to sjel nedávno celé v kuse, ale čtvrtá sérka jednoznačně :+ Neskutečně dobře se vyrovnali se změnou prostředí, dokonce z toho udělali přednost, Agrestic se prostě vyčerpal, tak šli dál :+

Cali trojka, takže první tři fleky Showtime ?), už jsem to psal, trošku se točí na místě, tak uvidíme, co bude dál, ale za Hanka, Uncle Runcle, Vaginatown atd. :+

Pak to vypadá na trojblok HIMYM, ITC, TBBT (abecedně :D) přetahující se s ehm GG, Chuck Bass :+

Heroes se trošku zvedli, ale pořád je to hrozně zabitý, Worst week je hrozná chujovina, ale pořád to ještě dávám, škoda My own worst enemy, v PB a 90210 nabírám skluz, protože teď má přednost kdo? Chuck, Chuck Bartowski :+ Právě oživili Bryce...

Konec reportu, jdu si potřít oči tygří mastí a pokračovat 8) :D
518944
Dexter stále jednička *:+* Finále fajnový, celá sezona mi přišla jako jedna ósm dlouhá kvalitativně vyrovnaná epizoda bez nějakých škobrtnutí. To bych asi vypíchnul, u těch předešlých jsem měl pocit lepších a méně lepších *?)* epizod, tady mi to přišlo pěkně sevřené a a a vyrovnané takže, Dex *:+* Na druhý místo letos stavím Weeds. Sice jsem to sjel nedávno celé v kuse, ale čtvrtá sérka jednoznačně *:+* Neskutečně dobře se vyrovnali se změnou prostředí, dokonce z toho udělali přednost, Agrestic se prostě vyčerpal, tak šli dál *:+* Cali trojka, takže první tři fleky Showtime *?)*, už jsem to psal, trošku se točí na místě, tak uvidíme, co bude dál, ale za Hanka, Uncle Runcle, Vaginatown atd. *:+* Pak to vypadá na trojblok HIMYM, ITC, TBBT (abecedně *:D*) přetahující se s ehm GG, Chuck Bass *:+* Heroes se trošku zvedli, ale pořád je to hrozně zabitý, Worst week je hrozná chujovina, ale pořád to ještě dávám, škoda My own worst enemy, v PB a 90210 nabírám skluz, protože teď má přednost kdo? Chuck, Chuck Bartowski *:+* Právě oživili Bryce... Konec reportu, jdu si potřít oči tygří mastí a pokračovat *8)* *:D*
0 0
reagovat

showtime

přidám ódy na showtime. dexter byl v téhle řadě (jak dobře řekl loki) emocilnější a trošku jiný než předchozí dvě řady, ale podle mě je to o vývoji postavy, takže jsem rád, že scénáristi se soustředí na hlavní údalosti na úkor ukojení dexterových choutek. a bylo to boží. californication je čím dál šílenější, což by mohli brzo přestřelit, ale uvidíme v další řadě
518893
přidám ódy na showtime. dexter byl v téhle řadě (jak dobře řekl loki) emocilnější a trošku jiný než předchozí dvě řady, ale podle mě je to o vývoji postavy, takže jsem rád, že scénáristi se soustředí na hlavní údalosti na úkor ukojení dexterových choutek. a bylo to boží. californication je čím dál šílenější, což by mohli brzo přestřelit, ale uvidíme v další řadě
showtime
0 0
reagovat
jako me oba serialy prisly v posledni epizode o neco vlaznejsi, ale stejne bomba. nemuzu se dockat az vyjde weeds, na ctrvrtou serku se tesim uz hodne dlouho
518882
jako me oba serialy prisly v posledni epizode o neco vlaznejsi, ale stejne bomba. nemuzu se dockat az vyjde weeds, na ctrvrtou serku se tesim uz hodne dlouho
0 0
reagovat

Spoilery na CALI a DEXA

Ja som bol dost prekvapeny, ze Lew umrel, ked sa tam "objavil" tak som si myslel, ze je v pohode a Hank tu knihu len nejako cudne zakoncil, ale nakoniec to fungovalo. Koniec Dextra sa mi zdal snad este lepsi. Tato seria bola IMHO viac emocionalna ako ostatne, ale all in all, klobuk dole pred Showtime, tato sezona patri (zase) im.:+:+
518881
Ja som bol dost prekvapeny, ze Lew umrel, ked sa tam "objavil" tak som si myslel, ze je v pohode a Hank tu knihu len nejako cudne zakoncil, ale nakoniec to fungovalo. Koniec Dextra sa mi zdal snad este lepsi. Tato seria bola IMHO viac emocionalna ako ostatne, ale all in all, klobuk dole pred Showtime, tato sezona patri (zase) im.*:+**:+*
Spoilery na CALI a DEXA
0 0
reagovat
Díky, docela škoda. Budou mi chybět:(

PS: Dnešní díl SG-1 na nově se jmenuje Crystal Skull8)
518880
Díky, docela škoda. Budou mi chybět:( PS: Dnešní díl SG-1 na nově se jmenuje Crystal Skull*8)*
0 0
reagovat
jj jen sedm
518879
jj jen sedm
0 0
reagovat
Prosím vás, Gilmorova děvčata mají "jen" 7. sérií?
518878
Prosím vás, Gilmorova děvčata mají "jen" 7. sérií?
0 0
reagovat
No a poslední HIMYM a ten konec s lightsaberem?:D:D
518874
No a poslední HIMYM a ten konec s lightsaberem?*:D**:D*
0 0
reagovat
ITC bylo vynikající o tom není pochyb.GG se taky zvedlo ze dna, ale bylo to jen protože většinou se na obrazovce objevoval absolutně dokonalej Ed Westwick alias Chuck Bass a CALI awsome jako vždy. jen škoda, že SPOILER Lew umřel. Trošku mě to nasralo. Jo a House taky nebyl k zahození. Byl to docela uspěšnej týden;)
518873
ITC bylo vynikající o tom není pochyb.GG se taky zvedlo ze dna, ale bylo to jen protože většinou se na obrazovce objevoval absolutně dokonalej Ed Westwick alias Chuck Bass a CALI awsome jako vždy. jen škoda, že SPOILER Lew umřel. Trošku mě to nasralo. Jo a House taky nebyl k zahození. Byl to docela uspěšnej týden*;)*
0 0
reagovat

víkendové seriály

IT Crowd: Naprosto dokonalé. Nejlepší díl 4. série a doufám, že si tu vysoko nastavenou laťku ve zbylých dvou dílech udrží.

SGA (se spoilery): Nechápu proč ten seriál dělají takoví tupci. Proč opakují ten stejný nesmysl z SG-1 a herec nehraje tu postavu se svým fyzickým tělem, ale tu s myslí. Asi tvůrci vědí, že ty herci jsou tak špatní, že by jinou postavu než tu svoji nezvládli. A jinak je to taky další zbytečný díl.

Clone Wars: Závěrečný souboj byl docela fajn, ale jinak stejná nuda jako vždycky.
518854
IT Crowd: Naprosto dokonalé. Nejlepší díl 4. série a doufám, že si tu vysoko nastavenou laťku ve zbylých dvou dílech udrží. SGA (se spoilery): Nechápu proč ten seriál dělají takoví tupci. Proč opakují ten stejný nesmysl z SG-1 a herec nehraje tu postavu se svým fyzickým tělem, ale tu s myslí. Asi tvůrci vědí, že ty herci jsou tak špatní, že by jinou postavu než tu svoji nezvládli. A jinak je to taky další zbytečný díl. Clone Wars: Závěrečný souboj byl docela fajn, ale jinak stejná nuda jako vždycky.
víkendové seriály
0 0
reagovat
Tak poslední díl IT Crowd byl výborný. Hlavně jeho poslední třetina. Takový záchvat smíchu už jsem dlouho nezažil:D:+
518853
Tak poslední díl IT Crowd byl výborný. Hlavně jeho poslední třetina. Takový záchvat smíchu už jsem dlouho nezažil*:D**:+*
0 0
reagovat
Mně nové díly IT Crowd přijdou v pohodě a lepší než nové TBBT...a Internet (ta reakce akcionářů byla až smutně ze života :)) a terminátoří bitka potěšily velice. :+
518807
Mně nové díly IT Crowd přijdou v pohodě a lepší než nové TBBT...a Internet (ta reakce akcionářů byla až smutně ze života *:)*) a terminátoří bitka potěšily velice. *:+*
0 0
reagovat
Chci se zeptat, zda sleduje někdo Ghost Whisperer (Posel ztracených duší)? Před chvílí jsem dokoukal na pilot a jako nevypadá to nejhůř. První díl i trochu děsivý, potěšilo mě teda hostování Millera Wentwortha:)). Ale nepřijde mi to jako seriál, kde by se nějak mohla rozvíjet dějová linie, ale tak to ani u CSI, že?:) Ale asi eště zkusím zkouknout pár dílů:)
518797
Chci se zeptat, zda sleduje někdo Ghost Whisperer (Posel ztracených duší)? Před chvílí jsem dokoukal na pilot a jako nevypadá to nejhůř. První díl i trochu děsivý, potěšilo mě teda hostování Millera Wentwortha*:))*. Ale nepřijde mi to jako seriál, kde by se nějak mohla rozvíjet dějová linie, ale tak to ani u CSI, že?*:)* Ale asi eště zkusím zkouknout pár dílů:)
0 0
reagovat
Chuck se zlepšuje, protože si ho člověk naprosto zamiluje8) Koukám S2E6 a jsem po každým dílu spokojenej. Jinak Lucu vydrž a jak píše KarelR druhá řada je mnohem víc nabytá hláškama. Jako né, že by ta první byla suchá, to zase ne, ale chápete:D:D
518790
Chuck se zlepšuje, protože si ho člověk naprosto zamiluje*8)* Koukám S2E6 a jsem po každým dílu spokojenej. Jinak Lucu vydrž a jak píše KarelR druhá řada je mnohem víc nabytá hláškama. Jako né, že by ta první byla suchá, to zase ne, ale chápete*:D**:D*
0 0
reagovat
Jo jo, u posledního IT Crowd jsem se řehnil jako snad nikdy! :D
518788
Jo jo, u posledního IT Crowd jsem se řehnil jako snad nikdy! *:D*
0 0
reagovat
Jako první sérka Chucka je takovej lehčí nadprůměr a druhá takovej... těžší nadprůměr :)
518787
Jako první sérka Chucka je takovej lehčí nadprůměr a druhá takovej... těžší nadprůměr :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se