Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 55661 - 55680 Napsat příspěvek
Pojde nova seria lost alebo pokracuje 4?
520330
Pojde nova seria lost alebo pokracuje 4?
0 0
reagovat
Největší seriálová událost ledna je návrat LOST to mě nikdo nevymluví8)
520329
Největší seriálová událost ledna je návrat LOST to mě nikdo nevymluví*8)*
0 0
reagovat
Luc44: Za šest :)) Jako na Jacka se těším, ale zejtra má premiéru osmá sérka Scrubs, takže největší seriálová událost ledna je jasná 8)
520328
Luc44: Za šest *:))* Jako na Jacka se těším, ale zejtra má premiéru osmá sérka Scrubs, takže největší seriálová událost ledna je jasná *8)*
0 0
reagovat
Samozřejmě nejlepší zpráva je, že už jen 5 dní a Washington pozná, zač je toho Damn it! link
btw starej Sutherland už vypadá špatně :o
520327
Samozřejmě nejlepší zpráva je, že už jen 5 dní a Washington pozná, zač je toho Damn it! http://img237.imagevenue.com/img.php?image=64299_Kiefer_Sutherland_-_Ceremony_for_his_star_CU_ISA_02_122_79lo.jpg&loc=loc79 btw starej Sutherland už vypadá špatně *:o*
0 0
reagovat
Tak konečně jsou ty otravný neseriálový Vánoce za námi. Dobrá zpráva je, že bude GG, špatná, že HIMYM a BBT až za týden, fňuk
520326
Tak konečně jsou ty otravný neseriálový Vánoce za námi. Dobrá zpráva je, že bude GG, špatná, že HIMYM a BBT až za týden, fňuk
0 0
reagovat

GG na markíze

Tak jsem se teď o víkendu podíval na GG ve slovenštině a dabing v celku ušel, ale naprosto potlačil hudební podkreslení. Takže :-
520322
Tak jsem se teď o víkendu podíval na GG ve slovenštině a dabing v celku ušel, ale naprosto potlačil hudební podkreslení. Takže *:-*
GG na markíze
0 0
reagovat
The more you know... :D
520273
The more you know... *:D*
0 0
reagovat

xMort

Tomu se odborně říká "Buffy efekt." Fakt. :D
520270
Tomu se odborně říká "Buffy efekt." Fakt. *:D*
xMort
0 0
reagovat
Dokoukal jsem sedmou sezónu The Shield, kterou seriál končí. Luxus^2. I když z konce jsem moc velkou radost neměl.
Rozhodně stráveného času nelituju. Perfektní zpracování, postavy, scénář. Mohl bych tu chrlit superlativy do nekonečna. Co je ale nej, že čím je ten seriál dál, tím je lepší a našlapanější. To moc obvyklé nebývá.
520269
Dokoukal jsem sedmou sezónu The Shield, kterou seriál končí. Luxus^2. I když z konce jsem moc velkou radost neměl. Rozhodně stráveného času nelituju. Perfektní zpracování, postavy, scénář. Mohl bych tu chrlit superlativy do nekonečna. Co je ale nej, že čím je ten seriál dál, tím je lepší a našlapanější. To moc obvyklé nebývá.
0 0
reagovat

Stargate World

Tak už ten podzim bude zase hezčí.

Stargate Universe 10 dílů na podzim + první SGA film a nejspíš i třetí SG-1 film.

Stargate stále žije. :D
520235
Tak už ten podzim bude zase hezčí. Stargate Universe 10 dílů na podzim + první SGA film a nejspíš i třetí SG-1 film. Stargate stále žije. *:D*
Stargate World
0 0
reagovat
no letosni rok me prekvapil serial smallville, protoze to dostalo jaksi novou stavu. zklamani roku je podle me pb a heroes. uz me to nebavi koukat a poradne to nudi. proto jsem tyto dva serialy letos kompletne odstrihl hned na zacatku.:)
520227
no letosni rok me prekvapil serial smallville, protoze to dostalo jaksi novou stavu. zklamani roku je podle me pb a heroes. uz me to nebavi koukat a poradne to nudi. proto jsem tyto dva serialy letos kompletne odstrihl hned na zacatku.*:)*
0 0
reagovat

Fluke

Tak deprese na mě nepadla, je fakt, že závěr je bezvýchodnej a tak nějak mi prošuměl, neříkám, že není působivej, ale prostě najednou byl konec. Jak už jsem psal v diskuzi vedle, Eden Lake mě zdeptalo daleko víc.
520168
Tak deprese na mě nepadla, je fakt, že závěr je bezvýchodnej a tak nějak mi prošuměl, neříkám, že není působivej, ale prostě najednou byl konec. Jak už jsem psal v diskuzi vedle, Eden Lake mě zdeptalo daleko víc.
Fluke
0 0
reagovat
okkac to dokonale vystihnul.... Lehké, skoro až zvídavé nadšení vystřídal pocit, kdy jedna polovina mozku chtěla film vypnout a druhá se od něj nemohla odtrhnout.... A ta deprese následující dva dny ;) Ale zažít si to musí každej :D
520161
okkac to dokonale vystihnul.... Lehké, skoro až zvídavé nadšení vystřídal pocit, kdy jedna polovina mozku chtěla film vypnout a druhá se od něj nemohla odtrhnout.... A ta deprese následující dva dny ;) Ale zažít si to musí každej :D
0 0
reagovat
Hmm, Requiem for a Dream mi nijak extra depresivní nepřipadalo... spíš mám skoro pocit že je to jen audiovizuálně nabušená nuda.
520160
Hmm, Requiem for a Dream mi nijak extra depresivní nepřipadalo... spíš mám skoro pocit že je to jen audiovizuálně nabušená nuda.
0 0
reagovat

Fluke

Na to je nejlépe se začít dívat v dobré náladě, protože pak skončíš pouze v depresích. Začít se na to dívat s depresemi skončíš sebevraždou:D
520157
Na to je nejlépe se začít dívat v dobré náladě, protože pak skončíš pouze v depresích. Začít se na to dívat s depresemi skončíš sebevraždou*:D*
Fluke
0 0
reagovat
Mě Requiem for Dream leží už tři měsíčce na poličce a bojím se to pustit:)
520156
Mě Requiem for Dream leží už tři měsíčce na poličce a bojím se to pustit:)
0 0
reagovat
Jo z Requiem for Dream! No jo, na to jsem koukal předevčírem, proto se mi to zdálo tak povědomé :D Díky pánové
520153
Jo z Requiem for Dream! No jo, na to jsem koukal předevčírem, proto se mi to zdálo tak povědomé *:D* Díky pánové
0 0
reagovat
Tak teď už v tom mám pořádek.
520152
Tak teď už v tom mám pořádek.
0 0
reagovat

okkac

Teď si mě na chvíli znejistil:) No ony ty názvy jsou matoucí. Jedno slůvko a co dokáže:D. Lux Aeterna je ta původní nezremixovaná verze z filmu Requiem for a Dream. Requiem for a Tower je ta upravená verze používaná často v trailerech.
520151
Teď si mě na chvíli znejistil:) No ony ty názvy jsou matoucí. Jedno slůvko a co dokáže:D. Lux Aeterna je ta původní nezremixovaná verze z filmu Requiem for a Dream. Requiem for a Tower je ta upravená verze používaná často v trailerech.
okkac
0 0
reagovat

sohaj

Jsem si myslel, že ses překlepl, ale Requiem For a Tower je skutečně název určité verze té skladby, jak jsem se teď dozvěděl.:o Narozdíl od ostatních mám originál zafixován právě jako Lux Aeterna místo Requiem For a Dream či Tower.
520149
Jsem si myslel, že ses překlepl, ale Requiem For a Tower je skutečně název určité verze té skladby, jak jsem se teď dozvěděl.*:o* Narozdíl od ostatních mám originál zafixován právě jako Lux Aeterna místo Requiem For a Dream či Tower.
sohaj
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se